Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artur max

Chorwacja , tanie noclegi

Polecane posty

Gość app jana
ci kto interesuje Istra,Chorwacja, miesto Umag, mame 2 kwatery na 1 pietro domu, kazdy kwater 4+1 osob 800 m do centruma,1000m do morza,1500m do plazy wiec info na email alebo fb app jana umag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłam w Chorwacji. Bardzo mi się tam podoba. Pogoda jest zawsze prawie ładna. Jak jedziesz swoim autem, to robisz sobie tyle przystanki. Noclegi w Chorwacji znajdziesz na portalu http://otochorwacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość app jana
Dzień dobry, mam 2 apartamenty w Umag. Każdy apartament jest dla 4 + 1 osób. Każdy z nich ma 2 sypialnie, kuchnia, łazienka i balkon + wifi, tv, klima, parking, duży ogród z grillem. Apartamenty znajdują się w odległości 800 m od centrum, 1000 m od morza i 1500 m od piaszczystej plaży. Cena zależy od daty. Więcej informacji w PW. Wolne terminy - APP 1 : ( 28.05- 24.06) , (12.8. - 20.08 ), (02.09- ...) APP 2 : (28.05-21.06 , ( 5.8. - 13.8. ) , ( 23.8. - ... ) fb- Jana Umag Apartmany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan unmarcin
wrocilem z rodzina wczoraj z chorwacji i powiem tylko tyle walory pogodowe ok walory przyrodnicze ok walory mieszkalne ok ale jesli chodzi o samo styl zycia ,obslugi turystow,to porazka calkowita zdziesrstwo zdzierstwo i jeszcze raz zdzierstwo paczka papierosow tansza 24 kuny od 1,5 l wody 27 kun .fajki sobie odmowisz ale wody nie ogolnie cwaniactwo nastawieni na turyste z kalifatu niemieckiego dla nich tylko kasa.A i takie spostrzezenie narzekacie na wlascicieli psoww pl ze nie sprzataja po pupilach zapraszam do sejn,slunja,karlowacza, kupy leza wszedzie ogolnie syf a drzwi do wc na autostradzie otwieralem noga bo balem sie dotknac klamki taki syf (to samo w madziarni).ogolnie bieda gdyby nie to ze odwiedzalem strony pobytu gdzie sluzylem w wojsku 23 lata temu to wole zostawic kase w pl.Koszt calkowity to 1100 euro,800 kun,oraz okolo 1000 zl(paliwo ,winiety) nocleg 5x 60 euro doba pokoj z lazienka i aneksem kuchennym kwatera prywatna blisko plitwic 30km .wiec to prowincja.koszt za niecale 5 dni to 6000 tys. bez szalenstw z alkoholem bez osmiorniczek na talerzu.lekka przesada wole dac zarobic polakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorterla
A mi sie Chorwacja podobała. Nie jest wcale tak drogo jak piszesz. Nikt Ci wody nie każe kupować w barach. W supermarketach czy w sklepach jest tanio. Tak samo z barami. W barze na plaży będzie drogo. Z kolei w mniejszej restauracji, gdize będą jedli miejscowi będzie o wiele taniej. Chorwacja ma wiele wspanialych zabytków. Ludzie sa sympatyczni Plaże trochę kamieniste, ale na to się nastawilismy. Noclegi rezerwowaliśmy w Polsce, bo chciałam byc pewna miejsca zakwaterowania: https://www.blueapart.pl - na tej stronie. Wynajęliśmy sobie apartament przy plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorwacja jest extra - nie dość że tania to piękna! Byłam tam już 4 razy, w tym roku jadę z Party Camp, bo dorwałam fajną ofertę za 699 zł i przede wszystkim jade się rozerwać, a nie ma lepszej opcji niż PARTY Camp! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja uwielbiam Polskie morze i co roku jestem w nowym miejscu i podziwiam nasze morze z perspektywy innego miasta.  W tym roku byłam w Kołobrzegu i ponownie odkrywam piękno tej miejscowości.  Podczas takich wyjazdów dbam o to, żeby wynająć  komfortową kwaterę i do takich kwater należy obiekt MS PRO APARTAMENTY na Poleskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę Chorwację. Ostatnio w zeszłym roku pojechałam z Rego-Bis i szczerze mówiąc na prawdę bardzo dobrze z całą moją rodziną odpoczywałam. Wszystko fajnie zorganizowane i zapewnione! rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×