Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Jestem zadowolona

Polecane posty

Gość facetnormalnyy
nie wrzucam absolutnie poniewaz na codzien mam do czynienia z prawdziwą kobieta anie z jakimś czupiradłem co miechchem rezuca bo niestety w inny sposób nie potrafi na siebie zwrócić uwagi, ale cóż jeśli kobieta jet mało kobieca i nie potrafi jak prawdziwa kobita z klasą się zachować to aby zwrócic uwage na siebie musi troche mięchem porzucać i zachowywać jak jaks wywłoka ze slamsów, kobiety troche klasy pokażcie , imponujcie swoja klasą a nie zachowaniem rodem ze slamsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam w życiu z 5 telefonów - i każdy oddałam :) Cudze mnie nie bawi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetnormalnyy
chłopie daj sobie spokój komu od kogo ty kultury i elokwencji wymagasz od osób dla których takie słowa w słowniku nie istnieja to zwykła łachmaniary a nie kobiety, kobieta prawdziwa z klasą nie prowadzi takich konwersacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetnormalnyy
do ludzi na poziomie to ja moge pisac poprawnie a do "takiego czegoś" ja moge pisac tak jak miałbym się odezwać do żula pod budka z piwem , bo nie macie wyzszego poziomu od niego na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"OstraSiostra Kurva ,że takie mendy po świecie chodzą " W koncu siebie bardzo dobrze zopiniowalas :D facetnormalnyy ----> takie "kobiety" jak np. ostra siostra i np.jej piesek lapi tapi, beda obracac sie w swoich kulturach i swojego pokroju mezczyzn szukac, takze tym normalnym chyba nic nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetnormalnyy
imponować ma , a komu , ogarnij się dziewczyno ze slamsów , nie wiem czy o tym wiesz ale pewnie nie, że imponować to można, ludziom z klasą, którzy coś reprezentują a nie łachą , których po kilku wypowiedziach można określić mniej niż zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetnormalnyy
no ja osobiście, nawet nie chcę myśleć w jakim towarzystwie ktoś taki się obraca i nawet nie wiem jak w nim jest ponieważ to inna półka, od takich ludzi stronię, żona stroni od takich koleżanek, a dziiecko ma zakaz zabawy i kolegowania się z taką warstwą społeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a dziiecko ma zakaz zabawy i kolegowania się z taką warstwą społeczną" Osz kurva nic dodać nic ująć - tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetnormalnyy
tak od siebie to kiedyś znalkazłem się przez chwilke wśród ludzi z trakich nizin społecznych, mam jakiegoś dalekiego kuzyna, rodzice normalni wykrztałceni a synalek zadaje się i przebywa wśród takich mętów społecznych, poprosiła mnie jego mama, abym pojechał na jakieś imieniy czy coś nie pamietam, do niego, pierwszy szok to jak zobaczyłem jak Ci ludzie wyglądają drugi szok jakie tematy mają, nie miałem totalnie o czym z nimi rozmawiać, z ich strony z kolei dziwne spojrzenia pod kątem mojego wyglądu i mojej żony , ale nie o tym, impreza zakończyła się szybciutko, ponieważ jakoś dowcipy w kierunku mojej żony były nie na moim poziomie, a oni z kolei myśleli sądząc po naszym wyglądzie że jacyś zagubieni ludzie przyszli i...., dwa razy poprosiłem "pana", aby takie dowcipy kierował w kierunku ludzi ze swojej warstwy społecznej, nie poskutkowało, ale jak dwóch jeszcze stanęło w jego obronie i stali się jakby to nazwać nazbyt agresywni, wszyscy trzej dostali po pysku, reszta zrezygnowała i impreza się skończyła, a mój kuzynek po mojej relacji złożonej jego mamie został totalnie odcięty od jakiejkolwiek pomocy finansowej z jej strony i teraz ma ultimatum od mamy, albo zmiana towarzystwa i nie przynoszenie wstydu rodzinie zadawaniem sie z nizinami społecznymi , albo koniec jakiejkolwiek pomocy - ot i to takie towarzystwo jest, a najbardziej mnie śmieszy cwaniactwo tych ludzi ich głośne klrzyki jacy to oni nie są mocni, ajak przyszło co do czego to w minutę obróciłem trzech prawie dwa razy takich , śmiac się chce z tej warstwy ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetzosadyy
tak sobie czytam i powiem tylko cos do faceta, chłopaku daj sobie spokój mętów nie przegadasz, bo zaraz Cię mięchem obrzucą, oni tylko potrafią się dogadywać wśród swoich, a z ludźmi reprezentującymi jakiś poziom już nie dadzą rady, acha co do dziecka też tak jest u nas ma absolutny zakaz zabawy z dziećmi z tego pokroju rodzin patologicznych, moje dziecko ma raczej odpowiednich rówieśników do zabawy , których rodzice są ludźmi na poziomie o dpowiednim statusie , także popieram decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nie toleruje wywyższania się swoja pozycja spoleczna. Fakt, kazdy obraca sie w swoich kregach, ktore akceptuje. Nie uwazam sie jednak za niewiadomo kogo, bo ubieram sie tak a nie inaczej, nie uwazam sie za niewiadomo kogo bo nie przeklinam jak szewc i nie uwazam sie za niewiadomo kogo bo potrafie sie kulturalnie zachowywac. To ze nie przepadam za takimi ludzmi, co nie maja szacunku do samych siebie, nie znaczy ze ich nie toleruje jako spolecznosc. Chca to niech zyja sobie w ten sposob. Pani ostra siostra za 5 lat nie bedzie juz taka ostra i bedzie jej wstyd samej przed soba jak przypomni sobie swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×