Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JoannaJ

8 tydzień ciąży brak zarodka beta rośnie.

Polecane posty

Gość gfgd
*mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi że wolałabym nie wiedzieć i żyć puki co w błogiej nieświadomości niż wiedzieć że może być chujowo i nie mam na to wpływu.... takie czekanie na nieuniknione jest straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannoJ, ja mam podobnie... zresztą bardzo niską bete pow 18000 j. I nie widać było zarodka, tylko pęcherzyk, cialko żółte czy coś :( i krwiaczek 11mm.. Ja usg mam jutro... 7w7d ciąży... A jak to jest dokładnie u Ciebie ?? Z niepokojem czekam na Twój wynik... I 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cedrynka.... ja też mam krwiaka.... :( mój wynik w poniedziałek wynosił 62447,40 ( bardzo powolutku przyrasta :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cedrynka a powiedz jajo masz okrągłe czy takie troszkę jakby rozciągnięte? Bo ja mam takie jakby troszkę rozciągnięte... nie owalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepan suszony w ogórku
Dziewczyny wyluzujcie, takie zamartwianie źle wpływa. Jak ma być dobrze to będzie dobrze, jak nie to nie i nie jesteście tego w stanie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze nie wiem, nie pamiętam :( chyba lekko rozciągnięte W 5 tc było okrągłe Ale napisz dokładnie w którym dniu ciąży jesteś Joanno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 5 tyg też było idealnie okrągłe... w 7 mi się rozciągnął... i wylazł mi krwiaczek :( ale nie plamię i nic mnie nie boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepan suszony w ogórku
wiem ze nie jest i nic mi się nie wydaje:) pisze z dobrego serca, a wiem co pisze. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcepanku, ja się staram być spokojna :) Natomiast dręczy mnie niepewność sytuacji... Wszyscy mówią, ze kazda ciąża rozwija się inaczej i po swojemu, ale jednak pewne wytyczne są jednakowe dla każdej, prawda?? Jeśli w kazdej książce pisze, ze powinno być widac zarodek w 6tc, a go nie ma, to co?? Ciężko jest ufac komentarzom, ze teraz nie widac, a w 8tc sie znajdzie :( To czekanie jest dobijające.. Samopoczucie tez :) Dlatego rozumiem JoannęJ, bo obie mamy to samo :( Joanna dowie soię dziś, a ja juttro wieczorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie krwiaczek sie nie zwiększa ale mam zakaz noszenia ciężarów, przemęczania sie i seksu :) staram sie z róznym skutkiem... Joanno - bądź dobrej myśli proszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż zobaczamy..... i tak nie jestem w stanie nic zrobić... pewnie nie dam rady po wizycie napisać co i jak... ale jutro rano dam Wam znać.... Naprawdę bardzo się denerwuję i nie umiem tego opanować.... dzisiaj w dzień wizyty nie umiem sobie poradzić ze stresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno - ja wiem, ż to ciężko :( Może spróbuj sie zdrzemnąć ?? Stres także szkodzi maluszkowi... Koniecznie daj znać co po wizycie powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizze sobie zamówiłam...... może mi się lepiej zrobi.... a na pewno mojemu tyłkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak 3maj!! z podwójnym srem mam nadzieję :) Uśmiechaj się - to poprawia nastrój, nawet przez łzy :) Udowodnione naukowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mieć nadzieję
Joanna a podświadomie jak się czujesz?tzn czujesz że dzidziuś jest czy go nie ma? Nie obraź się ale to ważne dla mnie osobiście. dwa tygodnie temu przechodziłam to samo co ty teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek_kiepski
stawiam na puste jajo płodowe- niestety :( beta wtedy rośnie na dolnych granicach normy lub nieco poniżej; są normalne objawy ciąży, ale brak jest zarodka, na tym etapie ciąży powinno go być już dawno widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marocwka 2010
joanno trzymam kciuki , mam nadzieje ze bedzie ok, daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa marocowam
też czekam na wieści, podejrzewam niestety złe wieści inaczej by napewno się pochwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgd
Będzie dobrze, nmusi byc! cokolwiek sie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×