Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaaa9oo

Relax & Tone

Polecane posty

Gość jelka
Ja wczoraj dostałam przesyłkę i zaczęłam się już masować. Zobaczymy jakie będą efekty, ale napewno to trochę potrwa. Pewnie jakieś będą ale oczywiście musi być konsekwencja. Sam fakt, że się ma a nie używa napewno nie pomoże. Nasadka pilniczkowa jest bardzo fajna nawet mojemu mężowi się podobała. Chociaż on do tego masowania podchodzi sceptycznie jeśli chodzi o jakieś odchudzanie, bo masaż mu się podoba hi hi. Będę zdawała relację czy są jakieś rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrelaksowana
używał relax &tone od 5 dni i wydaje mi sie że zauważyłam juz rezultaty. mój brzuszek stał sie twardszy i trudniej złapac w palce fałdkę tłuszczu. poza tym zawsze po jedzeniu, nawet mało obfitym zauważałam, że mam wzdęty brzuch. a teraz go nie ma. jest mniejszy niż zwykle. cóż ;) mam nadzieję, że to nie przedwczesna radość ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_176
Dwa tygodnie temu kupiłam Relax and tone i jeżeli chodzi o wygładzanie skóry i likwidacja celulitu to urządzenie się sprawdza! Ale z tym chudnięciem to bym nie przesadzała bo masuje sie 2-3 razy dziennie już drugi tydzień na najwyższych obrotach i nie straciłam ani centymetra. Nakładka z pilnikiem jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżast
kupiłam używam od 2 miesięcy zaczął tak głośno chodzić że nie polecam nikomu choć w sumie jak się ma zakwasy lub skurcze i inne dolegliwości to nie mogę narzekać używam co prawda go nadal ale wkurza mnie to że chodzi tak głośno na początku przez pierwszy miesiąc super no mogłam się masować przy chłopaku u nic nie narzekał ale później koniec hałas przeraźliwy ale polecam pas wibrujący trenergym też już dwa miesiące używam i nic się nie zepsuło a używam na spółę z chłopakiem wiec częstotliwość używania jest duża i narazie nic nie mogę złego powiedzieć czuje się po nim dobrze nareszcie doszłam do ładnych zarysów mięśni nic nie robiąc a nie odmawiając sobie """"słodkiego"""" wiadomo jak chce się mieć lepsze szybsze efekty to na dietę i z pasem!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
Ja używam relax&tone od tygodnia może to nie dużo ale 1 kg w dół i zauważyłam, że wewnętrzna strona ud mi się trochę wzmocniła (najtrudniej było mi właśnie tą część ujędrnić pomimo ćwiczeń na siłowni). Obecnie nigdzie nie ćwiczę bo w domu mi się nie chce po całym dniu w pracy a w domu wiadomo obowiązki domowe, na siłownię też nie mam czasu więc dlatego wieczorkiem mam czas oglądam tv i się masuję. Mniej więcej całe to masowanie trwa jakieś 40 minut. Wiadomo, że najważniejsze jest robić to systematycznie, bo jak sprzęt będzie leżał żeby był najcudowniejszy to nieużywanie go na pewno rezultatu nie da. Oczywiście oprócz masażów uważam trochę na to co jem, bo szczerze powiem diety nic nie dają trochę się schudnie i potem wraca się do nawyków żywieniowych to dalej nic z tego nie będzie, trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe. Acha zapomniałabym jeżeli chodzi o wymiary to jakieś 1 cm straciłam w talii i 1 cm w łydce. To może nie jest żadna rewelacja ale zawsze coś. Ja mam 13 kg nadwagi i przydałoby się trochę schudnąć. Mam nadzieję, że w końcu to się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
A jeszcze do zrelaksowanej, dzięki temu masowaniu też mi się okres przyspieszył :) a i podobnie jak ty też zauważam że trochę trudniej złapać gdzie niegdzie fałdki :) chociaż w cm aż takich strasznych rezultatów nie ma. Dziewczyny, które używacie masażera piszcie czy coś wam pomaga. Pozdrawiam wszystkich serdecznie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
to nie są żadne porady... jakieś kibolgame .... to nie dla mnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrelaksowana
nadal uzywam tego Relaxu i jest wporzo. brzuszek mam juz prawie płaski, ale muszę dodać, że również ograniczyłam spożycie słodyczy. ćwiczyc mi sie ostatnio wcale nie chce, ale i tak czuje się dobrze. Słuchajcie dziewczyny- chciałąm zapytać, czy te wubracje nie działaja jakoś źle na macice i czy kobiety w ciązy równiez mogą sie masować czy to źle wpłynie na dziecko?? Aha! jeszcze jedna sprawa. Moja mama sobie ubzdurała, że ma 2 podbródki i masuje sobie Relax&Tonem szyje... chyba nie powinna tego robić, co nie? jeszcze nie słyszłam, żeby ktoś sobie tym szyje masował. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
Hej ZRELAKSOWANA, czytałam w instrukcji jak się jest w ciąży to nie można używać. Jeżeli zaś chodzi o masowanie podbródka to nie wiem piszą że nie można na głowę. A jakie masz rezultaty w centymetrach? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrelaksowana
Ja dostałam instrukcję po arabsku, więc nic sie z niej nie dowiedziałam ;p w centymetrach to nie wiem ile straciłam bo zaniedbałam mierzenie sie w pasie, za to nadgorliwie się ważę. z 55 spadłam do 52. dodam, że mam ok 165 cm wzrostu. dzisiaj, kiedy sprawdziłam swój obwód w pasie to było koło 80. ale podkreślam, że stosuję również dietę, a z lenistwa zastapiłam ćwiczenia relaxem ;p Pozdrawiam Jelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssss
a teraz na allegro wszystko jest tańcze, już od 57zł się zaczyna, a niedawno było od 115zl, moze to jakies podróby, te tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrelaksowana
no ja kupiłam na allegro relax&tone za 100 zł i za taką cenę dostałam sprzet tylko i wyłącznie do prądu, a podobno te droższe można również używac na baterie. A do tego tylko 2 nakładki dostałam tą z kuleczkami i falistą, ale za taką cenę i tak jestem zadowolona. Pewnie ten za 199 to ma wszystkie nakładki i jest full wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
Witam, nie wiem jak to z tanimi na allegro, ale z tv market to produkcja made in china więc pewnie wszystkie to takie same. Ja kupiłam na tv market za ok 230 z przesyłką i były 4 nakładki plus osłona. A ostatnio dzwoniła do mnie pani z tv market i proponowała jeszcze dodatkowe nakładki za 99zł. No ale odpuściłam zobaczymy jak to będzie działało :) w każdym razie zobaczymy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
A jeszcze jedno ten niby orginał działa tylko na prąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewamonia
Jak kupiłam w tv-zakupy.pl za 149,99 i jestem zadowolona, są 4 nakładki i osłonka oraz instrukcja po polsku. Masażer jest świetny, po tygodniu skóra zrobiła się o wiele gładsza a tłuszczyku coraz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TV Zakupach Pani zaśpiewała mi 21 dni oczekiwania na przesyłkę :(, zamówiłam w sklepie scandigo.pl paczka była po 2 dniach z identycznym towarem jak ten reklamowany w TV i taniej. Niestety sąsiadka rzuciła się na allegro... za 90 zł... masakra to co doszło nawet relaxa nie przypominało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1289
Ja również kupiłam w tv-zakupy.pl i jestem zadowolona. Zamówiłam w piątek a wczoraj dostałam, czyli realizacja błyskawiczna. "kociak_ewa" nie wiem w jakich tv zakupach Ci zaśpiewali 21 dni oczekiwania ale chyba nie tu gdzie ja kupiłam ;). Masażer działa super i jest wyjątkowo cichy, zachęcam do zakupu naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia c.
Piszcie więcej, Ci co już używają jakiś czas, bo zamierzam kupić, ale chciałabym zebrać więcej opinii. Proszę o jakiekolwiek plusy i minusy i czy ogólnie warto kupować. Ja chcę zrzucić brzuchol i boczki, potem mogłabym jeszcze udka nieco zeszczuplić. Ćwiczę, ale widać to za mało, więc chcę się wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś może instrukcje po polsku? bo mam po angielsku? bardzo prosze jak ktos moze mi zeskanowac i wyslac na meila izatym84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) chcę zamówic to " cudeńko" ale nie chodzi mi o zwalczenie cellulitu ale o te nieszczęsne BOCZKI:( jak to na nie wpływa ? zauważyłyście róznicę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! a czy to CUDO:) zwalcza tez te nieszczęsne boczki??? jakie spostrzeżenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola4
Fajna rzecz, na razie stosuję na brzuch i na twarz (ta płaska końcówka), bo nie mam czasu na resztę. Skóra na twarzy bardziej się wygładziła, zmarszczki się spłyciły - tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaw
Używam to urządzenie dwa tygodnie, i widzę drobne zmiany,masuje sie tylko 10 min dziennie na wszystkie partie ciała, czy uważacie że można stosować to urzadzenie przez dłuższy okres czsu i czy to napewno nie ma żadnych skutkow ubocznych szczególnie mam na myśli masowanie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamS
Witam, Chciałbym żonie sprawić prezent :) Na stronie scandigo.pl maja dwa rodzaje. Jeden za 90zł a drugi ma dodatkowo końcówke płaską i taką do stóp ale kosztuje 55zł więcej. Waszym zdaniem warto dołożyć 55zł i kupić ten droższy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka30
ja na scandigo nie kupiłam bo tam jest gwarancja tylko 12 miesięcy. Wole dopłacić te 4 złote i mieć 24miesiące gwarancji i pewność ze kupiłam oryginał. Dlatego nie bawiłam się w scandigo.pl, chociaż cena kusiła i kupiłam w tv-zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka30
a co do tego za 90 złotych ze scandigo to już ze zdjęcia wydaje się mocno podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scandigo.pl
Witam, Nazywam się Sławomir Gorgolewski, ponieważ jeden z moich sklepów internetowych został umeszczony w tej dyskusji, pozwolę sobie na kilka uwag. Masażer Relax & Tone jest sprzętem bardzo, naprawdę bardzo mało awaryjnym. Sprzedajemy ten produkt od kwietnia tego roku i mialiśmy tylko dwie reklamacje (nie koniecznie z winy produktu - ale u nas Klient ma zawsze racje). W naszym sklepie. również 24-mcy gwarancji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewooo
Jeżeli Pan jest właścicielem sklepu Vaster team to mialabym kilka uwag jeżeli jest Pan zainteresowany, może na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×