Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaaa9oo

Relax & Tone

Polecane posty

Gość kasiamuszka
Witam... zakupiłam owy relax&tone... nie wiem jakie będą efekty co chodzi o schydęcie ale do masowania ramion jest rewelacja... przechodzi ból głowy - ja co mam migrene - wyluzuje na maxa... nie trzeba sie prosić o masaż kogokolwiek... polecam chociażby dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Maglon
Ja też kupiłam go tutaj http://mmo.pl/2645-relax-tone.html ale nie wiem czy zdaje egzamin w 100%. Na razie stosuje około 2 tyg. i nawet widać pierwsze efekty, no ale czy będą trwałe... W sklepie mmo powiedzieli że mogę go testować przez 30dni bez zobowiązań, także mam jeszcze prawie 2 tyg na testy. Dam Wam później znać, czy ten produkt wart jest tych 108zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena.......
Chciałabym kupić relax & tone. Nie mam nadwagi, ważę 50-52 kg. Ale nie mogę się pozbyć brzucha, ćwiczyłam kiedyś, ale chyba zbyt szybko się zniechęciłam, no i cellulit na pośladkach i udach też można by było zredykować.Jak myślicie użytkownicy tego urządzenia- warto mi je kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystka_maxi
Ja kupiłam swój Relax & Tone około miesiąc temu w sklepie spektrum24 tutaj: http://spektrum24.istore.pl/pl/relax-amp-tone-5-nakladek-gratis-znany-z-tv.html i jestem bardzo zadowolona, cena jest przystępna 99zł gwarancja 12mcy pracuje cichutko i szybko, A teraz najważniejsze po około miesiącu stosowania muszę powiedzieć, że widać efekty, szczególnie jeśli chodzi o skórę na brzuchu i udach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam zakupu w sklepie MANGO z Bierunia. Dwukrotnie przysłano mi wadliwe urządzenie. Uważają, że je naprawili choć nadal jest zepsute i nadaje sie tylko do kosza. Nie zamierzam im odsyłać z powrotem, bo nie chcę dokładać ponownie do interesu. W każdym razie firma "rżnie głupa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynnnkaa
Dzięki Maxsi za polecenie sklepu www.spektrum24.istore.pl, naprawdę jestem w niebo wzięta, masażer świetny i dostawa masażera ekspresowa jak pisałaś;) polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssss
kupiłam w końcu ten ralax tone! od dziś zaczynam testować! mam nadzieję,że w końcu cellulit zniknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka4545
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zakupem tego relax tone no i postanowiłam zakupić, i tu niespodzianka. Przejrzałam jeszcze raz wszystkie sklepy które tu polecałyście i trafiłam na niezłą okazję. Relax tone w http://www.tv-zakupy.pl jest teraz za 97 zł i ma aż 24 miesiące gwarancji. Od razu dokupiłam dodatkowe nakładki, bo z tego co słyszałam ta pilniczkowa dosyć szybko się ściera. Przesyłka dotarła następnego dnia po zamówieniu. Teraz testuję, dam znać jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssss
ja stosujęju tydzień. a kupiam na allegro, z przesyłką chyba 98zł. czasem wydeje mi się, ze jest mniej cellulitu, a czasem,że jest jego b.dużo. to dopier tydzień. mam nadzieję,że po miesicu będą duże efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia brzuchasia
Jelka a napisz prosze jak wygladało oryginalne opakowanie tego masazera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hottest
Witam, Ja zamówiłam podróbkę z gazety. Wcale nie żałuję. Miałam okazję porównać działanie z oryginałem bo rodzice mojego chłopaka kupili za 199 złotych. Ja kupiłam za 90 i wcale nie żałuję!!! Jest porównywanie tak samo mocny jak Relax and tone. Używam ok. miesiąc i widzę wyraźną poprawę szczególnie w wewnętrznej stronie ud!!! Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANEAAA
Tak czytam i czytam te opinie i mam wrażenie że połowa z nich to opinie sprzedających. Zwłaszcza zachwalanie sklepu na Allegro, który ma setki negatywów wydaje mi się przegięciem. No i pan, który osobiście wypowiada się pochlebnie o swojej firmie. Przegięcie. Dzisiaj nikomu nie można ufać:( Siostra kupiła na ,mmo, i po 3 miutach się zepsuł. Postanowiła oddać i miałyśmy razem zakupić w tvmarkecie za ok. 200 stówki tylko teraz pytani : ,,który tvmarket sprzedaje ryginały??,, Na jedym jest za 200, na drugim za 99???? Który to oryginał???? Masakra!!!! Chyba poczekam. Dziewczyny też nagle przestały pisać o efektach. Czyli badziewie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANEAAA
a czym różni się oryginał od podróby. Pytam moją przedmówczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssss
ja też sie bałam podróby. szukalam na allegro, bo tam mam konto i jest taniej niż w mango. wybrałam wersje z tańszych ok.100zł i pisalo na tej aukcji jak odróznić orginał od podróby, po wygladzie niby. byc moze ze mam tez podróbe. nie wiem. jutro będą 2tyg. chyba cm nie spadły, ale mi głównie chodzi o cellulit. mam 22lata, nie jestem gruba a cellulit ogromny. wydaje mi sie, że jest lepiej. stosję po 10min na noge, bo nie chce mi sie dłuzej. do sylwestra moze juz cellulitu nie bedzie widac. a do wiosny, nawet ten najmniejszy cellulit zniknie? oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia1289
Pytacie czym się różni oryginał od "podróbki" ? A więc powiem wprost tylko i wyłącznie ceną. Moja siostra kupiła w tv markecie za 200 zł i wszystko jest ok, mnie też spodobał się ten masażer więc postanowiłam go kupić. Nie chciałam jednak wydawać takiej kasy i kupiłam za niecałe 100zł na stronie www.tv-zakupy.pl . Gdy masażer przyszedł (następnego dnia po zakupie) porównałam go z masażerem siostry i doszłam do wniosku że masażery niczym się nie różnią po za ceną. Jeśli chodzi o efekty to ja jeszcze nie zauważyłam, ponieważ używam kilka dni, jednak siostra zauważyła zmniejszenie cellulitu, mam nadzieję ze mi też pomoże. Wniosek z tego taki, że nie ma co przepłacać tylko zaufać jakiemuś dobremu sklepowi internetowemu w moim przypadku tv-zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka Malutka
No i zakupiłam go ze strony spektrum24 za 95 zł, wygląda, że wszystko z nim dobrze (jak narazie)...ciekawe czy coś pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssss
a tak w ogóle, to jak Wy się tym masujecie? w sensie, że lekko czy mocno? bo jak lekko to to się owile szybciej kręci. ale ja wbijam to w skórę, więc przesuwa się wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssss
aha i jeszcze dodam, bo wypowiedzi wcześniejszych osób. jak masowam brzch to potem czułam ból! i to kilka razy! dlatego rezygnowała i robię nogi, a w sumie to tylko od kolan. al moze to dlatego, ze za dużo czasu od jedzenia nie minęlo. a nogi wydają mi się grubsze jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be+za
a ja kupiłam w makro za 99, 98 zł i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia brzuchasia
ja kupilam sobie nA Mikolaja i jestem mega zadowolona z tego masazera, jest ogromna poprawwa jedrnosci skóry. po pierwsze w dotyku jest taka jakbym codziennie robila piling na udach boczkach, posladkach, czyli wszedzie gdzie sie masuje, po drugie cellulit jest o wieeeeeeele mniejszy w tych miejscach. ja mam problem z kolanami, tzn ze skórą nad kolanami, wisi mi taka brzydka skóra jak wyprostuje nogę wiec masuję równiez tam i jest super poprawa. polecam każdemu, ja kupiłam na allegro za niecałe 90 zł, wysyłka była za darmo, gwarancja 24 miesiąca, wszyszytkie nakłądki w komplecie, jednym słowem REWELACJA!! kto sie jeszcze pochwali swoimi wynikami po masażu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia brzuchasia
acha, zapomnialam dodać ze na każdą nogę poświecam 10 minut, po 5 minut na każdy boczek i 5 na brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaasssssss
hmmm 11.12 jeszcze sie masowalam... bo od dawna tego nierobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagroskas
dziewczyny, mam relax tone strasznie bolą mnie placy, myslicie, ze mogłby mi pomóc na kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja masażer mam od dwóch dni.od pól roku okropnie mnie boli pięta ,ledwie chodze. Pomasowalam przy okazji tez stopę i o dziwo po dwóch razach prawie nie odczuwam bólu :) Jak mnie jeszcze wyszczupli to będe przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja masażer mam od dwóch dni.od pól roku okropnie mnie boli pięta ,ledwie chodze. Pomasowalam przy okazji tez stopę i o dziwo po dwóch razach prawie nie odczuwam bólu :) Jak mnie jeszcze wyszczupli to będe przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola23_1
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zakupem tego urządzenia, niestety wydawało mi się ze prawie 200 złotych to zdecydowanie za dużo. Przeglądając opinie o sprzedawcach zdecydowałam się na ww.tv-zakupy.pl. Dokupiłam jeszcze 5 dodatkowych nakładek. Relax Tone wyszedł 97złotych plus 30 za dodatkowe nakładki, więc dużo taniej niż zapłaciłabym w tv markecie. Towar zamówiłam dziś rano, przed chwilą sprawdziłam swój status zamówienia i jest już wysłane. Jak tylko paczka do mnie dotrze zaczynam go używać. Jak będą jakieś efekty dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia123
Ja kupilam na allegro orginalny za 71 zl. Bardzo jestem zadowolona mimo ze dzisiaj pierwszy raz stosowalam... Skura jest bardziej naprezona i wygladzona. I odczowam bole tam gdzie stosowalam. Zakwasy jak bym duzo cwiczyla... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derma Ania
Nie mam dobrych doświadczeń z allegro. Kupiłam i zaraz zwróciłam. W porównaniu z tym co teraz mam z TV Zakupów to był po prostu szajs. mariola23_1 jak tam efekty? Ja stosuje dopiero 2 dni wiec nie mogę dużo powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssss
bo na allegro są tez podróbki. ja kupiłam (chyba) orginał. masujmy sie, a efekty będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×