Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fala82

Sprzedam Profesionalny Salon Fryzjerski w Dzierżoniowie

Polecane posty

Rok temu otworzyłam profesjonalny salon fryzjerski, tak jak wy zachodziłam w głowę jak to zrobić i szukałam lokalu i miejscowości w całej Polsce, cel swój osiągnęłam, jednak przez rok moje życie zmieniło się o 180 stopni, zakończyłam prywatny rozdział z mojego życia oraz całkowity zwrot zainteresowań co sprawia, że muszę wyjechać a także zwrócić pieniądze mojemu EX ... Dlatego zwracam się do młodych Par i przedsiębiorczych, czy ktoś chce odkupić mój przepiękny, bardzo zadbany salon. oto oferta: Sprzedam Profesjonalny Salon Fryzjerski : --Lokalizacja Dzierżoniów ludność 40 tyś , oddalony 55km od Wrocławia, 5km od Bielawy (35tyś) i oddalony 15km od Świdnicy 80tyś. Mieszkańców. --Lokal podzielony na 2 części, 1 część fryzjerstwo, 2 część kosmetyczna, --Świetny Punkt Salonu, duży ruch przechodni, --Salon z dużą witryną, bardzo jasny, --Miejsca Parkingowe, --Sąsiedztwo wielu branży tj. usługi, banki, sklepy, --Przystanki autobusowe oddalone 150m. --Bardzo duża Baza klientów + karty klientów, --Bardzo Wysoki rabat na kosmetyki marki REVLON, --Wysoka Renoma i Popularność w Mieście, --Metraż 17m2, --Czynsz 650zl + opłaty, --2 stanowiska, --Pełne wyposażenie + towar --Pełny wgląd kalendarza i przychodów --Profesjonalna Strona internetowa, 2 Pozycja w Google (dobre-nastroje.pl) --Możliwa współpraca z regionalną Telewizją Sudecką, --Nie wygórowana Cena do uzgodnienia, oferty składać telefonicznie 516-428-450 lub na E-mail lukaszfalkowskii@gmail.com --Powód SPRZEDAŻY= Zmiana planów życiowych i zwrot kariery, powody osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×