Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość G@bi

jaki kolor ścian do chabrowego oraz do pomarańczowo kremowego wypoczynku...

Polecane posty

Gość G@bi

witam :) mam straszny dylemat ,otóż nie wiem jaki dobrać kolor ścian do do chabrowego wypoczynku,pokój nie jest duży ma około 16 m2 i jest na południe,służy mi jako pokój dzienny i sypialka :/ drugi problem to taki ,że również nie wiem jaki dobrać kolor ścian do pomarańczowo-kremowego wypoczynku , jest to pokój nastolatka wychodzący na południe i ma około 6 m2 w którym są meble koloru jasna grusza :/ BARDZO PROSZĘ O DOBRĄ RADĘ , z góry serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos a'la banan wanilia
Lub kogliel mogiel albo morela moze pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G@bi
a co sądzicie na kolor miętowy do chabrowego wypoczynku ??? a kolor jagodowy ( troszkę jaśniejszy ) do wypoczynku pomaraczowo-kremowego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony z niebieskim fatalne
połączenie, więc odradzam. A ciemny fiolet w maleńkim pokoju zrobi z niego norę. Wymyśl coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pokoju z chbrowym wypoczynkiem dalabym kolor scian od piaskowego, bezowego do lekkiej pomarynczy. Pokuj z pomarynczowym wypoczynkiem - moga byc zielenie, albo kapuchino (kawa z mlekiem) ,. Lub pokombinuj typu jena sciana ciena kawa z mlekiem (sciana z wypoczynkiem ) reszta jasna zielen lub bez. To samo z chabrowym. Sciana z sofa - terakota reszta piasek lub bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G@bi
co do koloru beżowego to nie bardzo go ,,trawię,, ale lekka pomarańcza owszem owszem .. :) co do pokoju z pomarańczowo-żółtym wypoczynkiem nie miałam na myśli ciemnej jagody tylko takiej o kilka tonów niżej :/ ale spoko dzięki za radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G@bi
macie może jeszcze jakieś pomysły ???? pliss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meble z przewagą niebieskiego, ściany żółte, słoneczne :) natomiast mam wnękę chabrową a dywan granatowy. Dobrze się czuję w takim pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonowana
Oba kolory chabrowy i pomarańczowy są mocne i wyraziste. Nie wiem jak lubisz, ale szukałabym raczej złamania i stonowania. Wyraziste elementy będą dzięki temu widoczne, zaakcentowane, a całe pomieszczenie nie będzie zbyt pstrokate. Radziłabym jakieś eleganckie szarości. Może delikatna kawa z mlekiem, coś jak tu: http://goo.gl/67oQ Unikałabym generalnie łączenia ze sobą więcej mocnych kolorów, bo zrobi się chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G@bi
żółty kolor ścian mam na chwilę obecną ,dlatego chcę coś zmienić :) ale dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej pomaranczowej
mozesz dac lawende lub lila jasniutki. a do chabrowej dalabym morele, lub maslany zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G@bi
myślę ,że to dobre rozwiązanie :) dzienx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisac wiec
do chabrowego pasuje bialy, przybrudzony bialy lub jasniutko szary taki stalowy. jesli chodzi o pomaranczowy do dobralabym do niego jasniutki bez, piaskowy, piaskowo-zolty, lub ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisac wiec
Gość nie chce mi sie pisac wiec

×