Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

co jecie/ gotujecie w takie upały?

Polecane posty

sałata z jogurtem naturalnym, lekkie zupy, wieczorami grill - karkówka, kurczak, kiełbasa, biała kiełbasa, poza tym dużo surówek pomidory, rzodkiewki, namiętnie jem sałatę, ma dużo żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie rosołek a na drugie
danie mięsko mielone zapiekane w połówkach papryki na to tarkowany ser. Pyszne na gorąco jak i na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, papryka faszerowana jest super ,ja sobie ściągam przed jedzeniem skórkę jest ostra bo potem mi stoi na żołądku dwa dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłodnik lub kurczak na słodko np. z ananasem, choć dziś wyjątkowo żeberka :) ale to żeby męzowi zrobić niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłodnik lub kurczak na słodko np. z ananasem, choć dziś wyjątkowo żeberka :) ale to żeby męzowi zrobić niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
kurczak w panierce sezamowej,pomidory z cebulka i ze smietana,mlode kartofelki Na podwieczorek truskawki z cukrem i smietana:) jutro pomidorowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
ciekawi mnie jeszcze ten miesny farsz do papryki Czy stanowi on samo mieso mielone podsmazone czy jeszcze sa tam jakies dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma upalow u mnie
Dzis upieke ziemniaczki w piekarniku z cebulka i do tego zimny jogurt z czosnkiem i ziolami. moze i jakks rybke upieke albo jajko sadzone do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyr
gotuje sobie wode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem stękacie
kurcze ja sama nie wiem co gotowac.. w pracy jem tylko duzy jogurt, bo jesc mi sie nie chce.. potem w chacie jakies warzywa z ryzem. Ale ile mozna jesc to samo.. kupilam przyprawe do ziemniakow, moze zrobie pieczone dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie jesc lekko,bo przy takim upale jedzenie ciezkiego jedzenia nie jest wskazane... Wczoraj mialam warzywa na patelnie z ugotowanym mieskiem z kurczaka,dzis mam mlode ziemniaczki podpieczone w piekarniku z jajkiem sadzonym i zsiadlym mlekiem,jutro jeszcze nie wiem,ale myslalam nad makaronem z serem i truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziamarudka
W gorące dni gotuję zupy owocowe tak jak kompot tylko zaprawiam śmietaną i z makaronem pychotka smakuje dobrze nawet na zimno, ewentualnie grill i sałatki, a dziś kupiłam zsiadłe mleczko (Dr. Oetker) w kubeczkach i z tej okazji będą na obiad młode ziemniaczki z koperkiem i jajka sadzone. uwielbiam młode ziemniaki i zsiadłe mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×