Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mazzoni

Gra kobiet i zawód mężczyzn

Polecane posty

Gość mazzoni

Witam wszystkich ;) Dotknął mnie ostatnio nietypowy zawód miłosny ;/ co poradzicie? Najpierw dziewczyna niespodziewanie do mnie napisała( byłą moją koleżanką z klasy liceum i zawsze się lubielismy ale nic więcej) Co u mnie terefere... na początku to ona flirtowała bardziej ze mną niż ja z nią ale potem zaproponowała spotkanie jedno, drugie, spędzalismy ze sobą mnóstwo czasu, a jak nie to pisalismy ze sąba non stop sms-y wspólne oglądanie filmów, długie spacery nawet całusy i zaczęła mi się naprawdę podobać zarówno z charakteru jak i z wyglądu. I tak było przez pierwsze 2 i pół miesiąca potem jakoś się zaczelismy gryźć ale po tygodniu znów wszystko wróciło do normy... no i zaprosiłem ja do siebie na wspólny wieczór film kolacja i się było super no i się spytałem czy możemy być razem że ją kocham i że mi zależy... a ona mi odpowiedziałą że jestem fajny przystojny zabawny ale że tylko i aż przyjaciele ;/ " że jej nie wzięło" nie rozuemie tego! skoro nic nie czula to po co ta gra przez 2 miesiące? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×