Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczkaapraczka

plyn do plukania problem.

Polecane posty

Gość praczkaapraczka

witam, jaki mozecie polecic plyn do plukania dostepny w naszych supermarketach? Pranie sąsiadki zawsze tak slicznie pachnie, ze gdy wywiesi je na balkonie czuje piekny zapach w domu... a moje pranie, szkoda gadać, probowalam juz lenor, silan... i zwykly i z jakimis mikrokapsułkami...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
Dokladnie to lenor spring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eden niebieski
z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kivoj
Lenor.... ten czarny Fill (chyba tak pisze się) albo lenor fioletowy:) Albo sasiadka używa płynów z Niemiec...one sa sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kivoj
albo pierze w płynie do prania- ja uzywam niebieskiego Perwolla:D śliczny zapach ma pranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez od pralki zależy bo ja mam dwie jak upiorę w jednej to pachnie a w drugiej nie.Polecam Eden czerwony z biedronki lub silan biały sensitive lub E biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy wlewasz płyn?W tym samym momencie gdy proszek,czy po wypraniu a przed płukaniem?To jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja wsypuje proszek i wlewam plyn do drugiej komory. Włączam pralkę i ona sama w odpowiednim pomencie pobiera plyn. Nawet sonie nie wyobrazam stac przy pralce i czekac kiedy skonczy prac a jeszcze nie zacznie plukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczkaaaaaaaapraczkaaa
probowalam juz czycsic pralke nasawiajac na gotowanie z octem, probowalam wlewac plyyn od razu i dopiero na plukanie, chociaz moja pralka sama pobiera płyn gdy jest na etapie plukania, nic to nie daje!!! czy te niemieckie plyny naprade sa az tak dobre? warto puszkac na jakis straganach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno przyszła moja koleżanka i podziwiała zapach wypranej odzieży,bardzo się zdziwiła ,kiedy usłyszała ,że używamy tego samego płynu-lenor niebieski,może zapach sie zmienia przy róznych proszkach do prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak czekam na płukanie a płyn wlewam bezpośrednio do bębna,ale mam pralke pakowaną od góry. Mozesz ew jeszcze właczyc dodatkowy cykl płukania i wtedy wlac płyn.Ja tez dłyugo robiłam jak i Ty ,ale odkad stosuję ta metodę pranie pieknie pachnie a i jest bardzo mieciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
ja najpierw piorę a jak pranie się wypierze wlewam płyn bezpośrednio do bębna nastawiam program samego płukania to raptem 10 minut ale pranie na prawdę pięknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczkaaaaaaaapraczkaaaaaaa
kupiłam lenor niebieski, wlasni piorę pościel, spróbuję po skonczonym praniu wlać płyn do bębna i nastawić na samo płukanie zobaczymy co z tego wyjdzie, dodam ze pralka ma dopiero jakieś pół roku może troszeczke więcej, ze starą pralką nie mialam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczkaaaaaaapraczkaaaaaa
dziekuje za rade, jednak wlewanie plynu do bebna to najlepszy pomysl. pranie pachnie slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisac wiec
Lenor koncentrat, ja kupuje przewaznie ten niebieski ale lubie tez zolty i czerwony - najnowszy zapach :) poza tym wiem ze Comfort ladnie pachnie zaraz po praniu, ale nie utrzymuje sie zbyt dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisac wiec
ja mam stara pralke, ma juz z 8 lat i nie pobiera plynu do plukania. plyn stoi tam gdzie zostal wlany, ew jest wymieszany z woda. jak nie wleje plynu to po zakonczeniu prania w szufladce stoi woda. normalnie szlag mnie trafia, ile razy mylam szufladki to nie zlicze. ale pralka poza tym dziala w porzadku wiec nie kupie drugiej tylko ze wzgledu na popsuta szufladke na plyn. dlatego nastawiam pranie, daje proszek i sie pierze. jak widze ze sie skonczylo, wlewam plyn do tej szufladki ktora jest normalnie na proszek i nastawiam na jeszcze jedno plukanie. innej opcji nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urządzająca
A może za mało wlewasz tego płynu? Ja wlewam całą nakrętkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim jak mozna wlac cala nakretke plyu do plukaia na jedno pranie. Ja uzywam plynu tylko do recznikow , poscieli i rzeczy syna a do reszty po prostu nie lubie tego chemicznego zapachu bo kloci sie potem z zapachem perfum lub dezodorantem. Wam to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłowe oczy ;)
czarny LENOR tylko i wyłącznie, zapach się długo utrzymuje nawet po kilku dniach - polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaacccccccccccccccccccii
jagoda, nie lubie miec sztywnych rzeczy od proszku, plyn doskolane zmiekcza.. pozatym zapach proszku jest bardziej chemiczny od plynu do plukania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem jak ty pierzesz ale napweno twoje ciuchy capią!!!!!! a morde to wycierasz recznikiem o chemicznym zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia 99
ja używam dreftado koloru i jest git. ubrania są miękkie i ładnie pachną. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutnikistolarz
Lenor to ma aromat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile wlekesz tego płynu, nie wierz etykieta na których jest napisane że 1 miarka starczy.. Ja wlewam 5, pierwsza do bębna, druga pranie zwykle, trzecia pranie wstępne czwarta do płukania i piąta dodaje jeszcze podczas prania gdy słyszę że pobiera płyny. Efekt taki jak oczekuje ale 5x więcej muszę go dać niż jak na opakowaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×