Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

milenko... strasznie mi przykro:(( tyle przeszlas w ostatnich dniach, ale jestem pewna ze wszystko sie ulozy. mysl pozytywnie, a zobaczysz po slubie jak sie tego najmniej bedziecie spodziewali znowu cos zagosci w brzuszku... Trzymaj sie cieplutko kochana i pisz, zal sie jak ylko masz ochote, niby slubny topic, ale życie codzienne jest dużo ważniejsze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamika34 ---> ta firma rzeczywiscie robi ladne rzeczy, chcialam stamtad zamawiac skrzynki z kieliszkami na podziekowanie dla rodzciow, ale w google wpisalam sobie nazwe firmy i zrezygnowalam. na wielu forach sa niekorzystne dla nich opinie (jest ich sporo) , że nie dotrzymuja terminow, albo myla sie w zamowieniach. o tych skrzyczekach ktore chcialam znalazalmpare wpisow ze ktos mial date slubu 01.09 a oni wygrawerowali 09.01... Nie wiem oczywiscie ile w tym prawdy, a ile czarnego PR, ale jakos odechcialo mi sie wspolpracy z nimi:) co innego jakbym mieszkala w warszawie albo wroclawiu bo z tego co pamietam maja tam swoje salony i mozna odebrac osobiscie zamowienie. zrobisz oczywiscie jak uwazasz, ja tylko przytaczam w sumie opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes124 --->24.04.2011 ---> majóweczka2011 ---> 05.2011 ---> fioletowy widelec ---> 09.07.2011 ---> polonitka ---> 09.07.2011 ---> aniutek263 ?.09.2011 ---> beatrice_pn ---> 02.09.2011 ---> ally20 ---> 03.09.2011 ---> łódzkie aneta71 --> 03.09.2011 ---> mazowieckie panna wrzesniowka --->03.09.2011 ---> świętokrzyskie aniaaa82 ---> 03.09.2011 ---> mazowieckie galla87 ---> 03.09.2011 ---> klyszczowa ---> 03.09.2011 ---> Kaśika ---> 03.09.2011 --->lubelskie nowamarta ---> 03.09.2011 ---> podkarpackie Lilcia71 ---> 03.09.2011 --->dolnośląskie ona1234.. ---> 10.09.2011 ---> viki28 ---> 10.09.2011 ---> małopolskie madzia24 ---> 10.09.2011 ---> Mrówelka ---> 10.09.2011 ---> wkrótce panna młoda ---> 10.09.2011 ---> Joanna83 ---> 10.09.2011 ---> łódzki PANNAM2011 ---> 10.09.2011 ---> warmińsko-mazurskie birminka ---> 10.09.2011 ---> Excella ----> 10.09.2011 ----> mazowieckie skarbek88 ---> 10.09.2011 ---> lubuskie Ska'11---> 10.09.2011 ---> K leopatra ---> 10.09.2011 ---> szczesliwa PM ---> 10.09.2011 ---> marcia880 ---> 10.09.2011 ---> podlasie asienka0889 ---> 10.09.2011 --->kujawsko-pomorskiego vanili89 ---> 10.09.2011 ---> basieńka77 ---> 10.09.2011 ---> babetkax---> 10.09.2011 ---> Jade---> 14.09.2011 --->Las Vegas Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 ---> dolnośląskie Kosteczka20 ---> 17.09.2011 ---> łódzkie Plamka23 ---> 17.09.2011 ---> warmińsko- mazurskie wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 ---> dołaczam się ---> 17.09.2011 ---> jagusienka --->17.09.2011 ---> bckm --->17.09.2011 ---> podkarpackie martituska --> 17.09.2011 ---> mazowieckie milenka1988 ---> 17.09.2011 ---> mazowieckie stachula --->17.09.2011 ---> madziula27 ---> 17.09.2011 ---> pomorskie Ane88 ---> 17.09.2011 ---> śląskie Anka1501 ---> 17.09.2011 ---> pomorskie age2403 ---> 17.09.2011 ---> Queen of spades ---> 17.09.2011 ---> adelajda2011 ---> 17.09.2011 ---> młoda ---> 17.09.2011 ---> ania_misiaa ---> 17.09.2011 ---> warmińsko-mazurskie pysssiunia ---> 17.09.2011 ---> małopolskie malawiki --->23.09.2011---> dolnośląskie sow ---> 24.09.2011 ---> Iva ---> 24.09.2011 ---> pomorskie 85tka---> 24.09.2011 ---> aasiiiiia ---> 24.09.2011 ---> lubuskie martaaa8998 ---> 24.09.2011---> zachodniopomorskie Basia2410 ---> 24.09.2011 ---> małopolskie Niniorek --->24.09.2011 ---> małopolskie nusiaczek20 --->24.09.2011 ---> dolnośląskie kinia000--->24.09.2011 ---> małopolskie Monika.M.85 --->24.09.2011 ---> Ell1988 ---> ?.09.2011 ---> Milva1989---> ?.09.2011 ---> aida_20 ---> 1.10.2011 ---> tequilla ---> 1.10.2011 ---> łódzkie Pase ---? .10.2011 ---> karozosia--->22.09.2012 ---> ÓsemkaÓsemka --->29.09.2012 ---> prinzesska27....>17.06.2011....Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko bardzo mi przykro ;( mam w rodzinie dziewczynę w 5 tyg ciąży okazało się że dziecko się nie rozwija dziewczyna załamana bo miała łyżeczkowanie po około 6 miesiącach znów zaszła i znów to samo masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia000
pysssiunia bardzo ładne obrączki, troszkę podobne do naszych :) http://wkruk.pl/product-pol-2308421-OBRACZKA-SOLAMENTA.html moje też bez brylantów, bo mi pani w sklepie nagadała, że wtedy jest problem z powiększeniem... Byliśmy je wczoraj odebrać, ale niestety męska byłą za duża i jeszcze trochę poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia000
milenko jestem z Tobą :) trzymaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowe Panny Młode zapraszam na makijaż ślubny z dojazdem do domu www.manufaktura-stylu.pl Wybierając Fotoreportaż ślubny i plener na www.arkadiuszwlodarczyk.pl makijaż Panny Młodej, korektę Pana Młodego i asystę stylistki podczas plenerowej, ślubnej sesji zdjęciowej dostaniecie w PREZENCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko jest :( zwlaszcza ze jestem z tym wszystkim sama . niby moj N jest ze mna ale nie chce mu ciagle robic problemow i tak duzo przezyl... pani doktor powiedziala ze za dwa miesiace mozemy sie starac o kolejne dziecko ale ten strach... nie wiem narazie nie chce o tym myslec boje sie... boje sie ze znow bedzie to samo ze znow bede musiala przez to przechodzic... mam zal do siebie ze to wszytsko przeze mnie.. moze dlatego ze jestem za mala za chuda ze dziecko po prostu nie ma gdzie sie rozwijac.. nie wiem mam caly czas metlik w glowie.... nawet o slubie juz nie mysle tylko o tych kilku dniach o tym co sie stalo...Pani doktor byla w szoku ze tak krwawilam w srodku ze nie mogli czekac dluzej z tym... w srode to sie stalo i od srody do czwartku wieczor to i tak bylo za dlugo... w czwartek mam kontrol mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze az sie boje tej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko trzymaj się! Niestety tego co się stało już nie można cofnąć teraz musisz troszczyć się o siebie i nie obarczaj się winą pani doktor na pewno dojdzie dlaczego tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenko kochana TO NIE TWOJA WINA. Nigdy w życiu nie mozesz juz tak pomyslec, bo sie zameczysz. Takie rzeczy po prostu sie zdarzaja, napewno nie wynika to z twojej budowy anatomicznej-znam wiele mlodych chudych i baaardzo drobnych dziwczyn, ktore zoastaly matkami, ba moja kolezanka miala podobna sytuacje do twojej trzy lata temu, a teraz jest mama pol rocznej slicznej niuni. straraj sie myslec pozytywnie, a za jakis blizej nie okresony czas poczujesz sie gotowa, by sprobować znowu. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia000 -> rzeczywiście podobne :) wasze tez sa piękne ;) , nio dokładnie z brylantem są problemy z powiększaniem ale my takie chcielismy bo mamy drugie ktore wygraliśmy bez brylancika wiec można je zmiejszac i powiekszac takze luzik hihih ;) ale ten czas biegnie , niecale 3 miesiace do ślubu a dobiero było prawie 2 lata ... SZOK ;) a tu jeszcze tyle spraw na głowie ... pomału zaczynam schizowac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien do Polski ostatni termin do przygotowan slubnych.. bylam dzis na kontroli podobno wszystko dobrze jest i ze za miesiac moge sie starac o dzidziusia... ja chce poczekac do slubu teraz moj facet jakby mogl to juz by chcial... w tamtym tygodniu zamowilismy ozdobyn na samochod strasznie nam sie podobaja http://moda.allegro.pl/niepowtarzalna-dekoracja-ratan-i-piorka-slub-i1653486758.html#gallery wybralismy rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam sie
a u mnie slubu nie bedzie. koniec związku. ale wam dziewczyny zycze duzo szczescia i wielkiej milosci na cale zycie. mozecie mnie wykasowac z listy. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dołączam się
co się stało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
dziewczyny 3majcie się, głowa do góry, musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
z firmy decorisus zamawiałam zaproszenia, zawieszki na alkohol, podziekowania dla rodzicow i jeszcze czekają mnie winietki. Wszystko przyszło bez dopominania się ( mimo, iż ten miesiąc jednak trzeba czekać) i każdą z tych rzeczy jestem zachwycona, sa swietnie wykonane i bardzo eleganckie :) . Nie mam pojęcia skąd biorą się te negatywne komentarze, pewnie piszą je ci którzy zamawiają na ostatnią chwilę wszystko, to wtedy faktycznie, z decorisusa nie dojdzie na czas ale jesli tylko ma się ten miesiąc zapasu to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
a i dodam tylko, że błędu tez nigdzie nie zrobili a na samych zaproszeniach tekstu mielismy wyjątkowo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie bo zaraz zwariuje... nazwisko chrostek... odmienia sie? zapraszam Państwa Chrostek czy Państwa Chrostków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odmieniaj CHROSTEK wystarczy:) jak nie masz pewności to nigdy nie odmieniaj, tak jest bardziej elegancko gdzies czytalamL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
a jakie macie dania dziewczyny?? zarówno gorące jak i przystawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie dobre pytanie i o jakich godzinach macie podawane poszczególne dania i jakie za jaka kase... bo mi to spędza to dalej sen z powiek ;D A ja mam tak dziewczynki ;): 1. Ślub godz. 13:00 190zł od osoby: Powitanie chlebem i solą PM Aperitif Lampka wina musującego Zupa 15.00 Rosół królewski z makaronem Danie główne Patera mięs - kotlet schabowy, kotlet de volaile, rolada wieprzowa Dodatki - sos pieczeniowy, ziemniaki (gotowane i kluski śląskie), bukiet surówek sezonowych/np. kapusta czerwona, mizeria, surówka z marchwi i jabłka I Taniec 15:30 Tort 16.00 Zimna płyta 17.30 - tradycyjna sałatka warzywna - sałatka z grillowanym kurczakiem - sałatka śledziowa w oleju - półmisek wędlin polskich dekorowany serami zółtymi - schab z musem chrzanowym w galarecie - tymbaliki (drobiowe i wieprzowe) - sos tatarski i żurawinowy - świeże pieczywo i masło - patera z owocami I danie gorące 17:30 Kurczak faszerowany szynką i pieczarkami w sosie madera (wiśniowo-pieprzowy) Opiekane talarki ziemniaczane Brokuły z masłem i płatkami migdałów Deser 19:00 Lody waniliowe z frużeliną owocową II danie gorące 20:00 Szynka ze świniaka na gorąco Ćwiartki ziemniaków opiekane Kapusta zasmażana z grzybami i kapusą Chrzan, musztarda II danie gorące 22:30 Pieczeń wołowa z sosem ciemnym Kluski śląskie Buraki III danie gorące 12:30 Barszcz czerwony z krokietem IV danie gorące 03.00 Zupa gulaszowa ze świeżą bagietką Napoje (serwis nielimitowany) - kawa i herbata (na zamówienie u kelnera) - woda gazowana i niegazowana - soki owocowe 100% - jabłko, pomarańcza, grapefruit - pepsi, mirinda, 7up Stolik Drink bar (wódka we własnym zakresie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się, że to dużo
jak za jedną osobę 190 złotych na to jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
ja jeszcze nie mam dokładnie wybranych dań i ślub mam dopiero o 18 (więc późno bardzo w porównaniu z Tobą :) ) ale myślę, że będzie mniej-więcej tak: ok. 19 zasiądziemy do obiadu (po powitaniu chlebem i solą i po kieliszku szampana) i tak: flaki i rosół z kołdunami do wyboru karkówka pieczona, kluski śląskie potem od razu deser (i zapewne będzie to szarlotka z lodami) potem kotlet składany z pieczarką i serem, szaszłyki z frytkami, o północy tort i po oczepinach udko pieczone z żurawiną i ryżem, na koniec barszcz czerwony z krokietem. kolejność jeszcze nie ustalona i godziny też nie. kucharka nam doradza 4 dania ale my chcemy 5 tylko nie wiem, jak z tymi godzinami. no i dodatki typu jaka surówka czy ziemniaki na jaki sposób, jeszcze nie wybrane i nie ustalone. nie wiem czy nie będzie za często tych dań ale z drugiej strony ja sama lubię jak często dają coś ciepłego więc chciałabym, żeby u mnie tak było. a co do zimnej płyty to tatar, szynka w galarecie, pasztet, kurczak faszerowany, sałatki jakie nie wiem. no i oczywiście ciasta, owoce itp. co do napojów to nie wiemy jeszcze jakie (a nie wiecie jakie idą najbardziej? i z tymi sokami też problem bo niektóre firmy tylko mają napis, ze sok a tak naprawdę to napój i trzeba wiele firm wypróbować wcześniej samemu. ale u nas będą w dzbankach - bardziej poręcznie niż w kartonach i tylko chyba jabłkowy i pomarańczowy), kawa i herbata będą na takim stole samoobsługowym z termosami (co ja osobiście uwielbiam bo piję bardzo często herbatę na weselu ale bardzo słabą i najlepiej jak sama ją sobie zrobię :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalall
czesc dziewczynki, ja mam 22 lipca wiec juz nie dlugo:) 25 dni zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo ceny są jakie są w tym lokalu 190zł od osoby ^ Park Hotel Łysoń^ w Inwałdzie ale dania sa praktycznie co 2,5 godziny z czego pol godz na zjedzenie to 2 godzinne odstepy miedzy posiłkami to jest dobrze ludzie musza sie pobawioc jeszcze , cos wypic itd... mamy apartament gratis i kolacje w rocznice slubu obsluga jest rwelacja i menagerka od slubow caly czas nad nami czuwa a sala przepiękna cały sufit z kryształków , okrągłe stoły , ubrane krzesła mnóstwo żywych kwiatów ... wiec myslę ze to i tak przystępna cena DZIEWCZYNKI PISAJCIE JAK JEST U WAS ... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam menu ale moze teraz jak bede w polsce za tydzien to ppodjade do faceta od sali i poprosze.no i w poniedzialek przyszly mam fryzjerke umowiona i wracam do poprzedniego koloru wlosow czyli blond :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wiecie może gdzie można kupić tanie rzeczy do przyozdobienia stołów?? Myślałam o IKEA, ale za bardzo się nie orientuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na takie
OFERTA ZESTAW WESELNY 140 ZŁ OBIAD: Rosól z makaronem Rolada wołowa, Pieczeń wieprzowa w ziołach, Udko z kurczaka Ciemny sos Kluski białe, Kluski ciemne, Ziemniaki Kapusta zasmażana z pieczarkami, Kapusta czerowna na ciepło, Buraczki DESER: Kawa/herbata Puchar lodowy( lody, owoce, bita śmietana) ZIMNA PŁYTA: Plater mięs: indyk nadziewany , schab faszerowany boczkiem, pieczeń rzymska Deska szynek Deska serów Śledzie po wiejsku Ryba po grecku Tymbaliki z kurczakiem i szynką Jajka faszerowane grzybami na sosie tatarskim Marynaty Sałatka z tuńczykiem Sałatka z kurczakiem Pieczywo Masło KOLACJA I: Barszczyk Szwajcar Frytki Surówka z pekińskiej KOLACJA II: Strogonow KOLACJA III: Flaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×