Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

pysssiunia ja też myślałam o przygotowaniu własnoręcznie ozdób na wesele, czasem to i owo mi się udaje wykonać :p Biała limuzyna będzie fajnie uzupełniać ślub, my natomiast jeszcze szukamy samochodu, jeden mamy na oku ale nie do końca to jest to coś.... :/ i poszukiwania nadal trwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz adelajda2011 co zrobisz sama to sama ważne ze po swojemu i takie jak chcesz ... ja w sumie tylko zawieszki robię sama aha i podziękowania dla drużek i drużbów w formie rulonów z wierszykami które sama wymyśliłam + laseczką w prezencie wachlarze z piór a facetom breloczki z wygrawerowanymi śmiesznymi mottami które odzwierciedlają ich charakter... może jeszcze coś wymyśle ;) kto wie... hehe... mi najbardziej zależało żeby nasz samochód do ślubu był w białym kolorze .. ale na prawdę ciężko znaleźć coś my po 4 miesiącach szukania się zdecydowaliśmy a tak na dobrą sprawę to nie ma w czym wybierać... ale na pewno wam się uda znaleźć coś do czego będziecie przekonani i uszczęśliwieni... że TO jest TO!!! ;D ... trzymam kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
Ja wczoraj byłam w kwiaciarni i wybrałam bukiety. mój będzie taki: http://slub-wesele.pl/slub/ksymena-garnitury-kolekcja-2011 WILVORST - kolekcja 2011, pierwsze zdjęcie (taki biały z różem) Moja druhna będzie miała taki: http://pomponik.pl/galerie/podpatrzono/slub-reni-jusis-i-tomka-makowieckiego/zdjecie/duze,827454,11 tylko w obu będą dodane jeszcze kryształki (u mnie bezbarwne, u druhny w kolorze sukienki) Oprócz tego zamówiłam kwiaty na samochód (jedziemy audi a6) i na salę, resztę ozdób na salę zamówiłam na allegro i będę sama jakoś robić, tzn. tylko na stoły bo ogólnie sala jest ubrana. musze też kupić wyższe buty bo zrezygnowałam z kół w halce, wtedy suknia dużo lepiej się układa i jest mniej obszerna. poza tym kończymy powoli proszenie gości, którzy coraz bardziej mnie irytują. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem na półmetku proszenia gości. Jaki kolor dekoracji na sali wybrałyście, My zdecydowaliśmy się na biało pomarańczowy. Co do bukietu zastanawiam się ciągle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub koniec sierpnia (to prawie wrzesień) dekoracja sali w kolorze biało-bordowym,bukiet z bordowych róż,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
u mnie sala jest podzielona na salę do tańca i do jedzenia. sala do tańca ma białe kule kwiatowe i materiały na suficie w kolorze białym i złotym. sala do jedzenia tez ma białe kule kwiatowe i złoto-białe dodatki, ja dodam do tego jeszcze róż i trochę bordo na stołach. oprócz stołów muszę też udekorować trzy takie jakby półki łaczące obie sale. macie jakieś fajne pomysły na dekoracje stołów za pomocą organzy? zamówiłam też girlandy z perełek, płatki róż w trzech kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dekoracja szczegóły weselne wszystko pod kolor różu ... ^motyw przewodni^ hihih:) zostało nam jeszcze 6 zaproszeń i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 zaproszeń no to nie jest źle :) mi zaproszeń ubywa i przybywa bo to się o kimś jeszcze zapomniało zresztą trudno pamiętać o wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczek1986
my tez mamy termin we wrzesniu dokładnie 23 wrzesnia. Zastanwiam się co kupić dla rodziców w ramach podziekowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
my dla rodziców dajemy kosze ze słodyczami itp. ja zamówiłam ozdoby w kolorze ciemny róż, żółty i bordo ale nie wiem jeszcze co z tego będzie :) jeszcze może dokupię trochę organzy ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rodzicą w ramach podziękowania chcemy zafundować weekend w górach żeby sobie odpoczęli od zgiełku przygotowań ślubnych ... :) lub bilet całodniowy na baseny termalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym mieć żółty bukiet z domieszką fioletu lub niebieskiego albo całkiem w tonacji jesiennej (pomarańcz) jak znajdę fajne zdjęcie to Wam pokażę :) pysssiunia też zastanawiam się nad podziękowaniami ale dla Rodziców.... nie mam jeszcze pomysłu na coś szczególnego. Samochód też się znajdzie...mam nadzieję :) dziękuję za podtrzymanie na duchu ;) aneta711 ładny bukiet, choć jak dla mnie to troszkę za blady, ale na pewno będzie ładnie wyglądać :) a z kryształkami tym bardziej :) a samochód fajniutki a jaki kolor?? Ja już mam buciki pełne, obcas około 5 cm są śliczne i kosztowały niewiele, jak na jeden dzień to w sam raz :P Mi zostało jeszcze kilka zaproszeń do rozwiezienia.... ale nie ma za dużo z tym już teraz zachodu, ponieważ ogólnie zapraszamy niewiele osób tj. najbliższą rodzinę i najbliższych znajomych.... stresem jest to kto nam potwierdzi przybycie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie najgorsze jest czekanie na potwierdzenie przybycia ... jakieś 30 osób określiło się od razu ze będą:):):)... a reszta ;/ albo nic nie mowią albo pożyjemy zobaczymy... bardzo się tym stresuje , i śnią mi się przez to koszmary ...ze z wesela które jest na 130 osób.. będzie 30 :(:(:(... potwierdzenia mamy do 12 sierpnia wiec jeszcze jest trochę czasu... Laseczki ja do tego czasu zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
samochód ma kolor jasnozielony, taki seledynowy jakby. jest to samochód naszego drużby. nie wiem co zrobić z tymi butami. mam już jedne obcas 7 cm ale jak wyjęłam koła z halki to suknia się troszkę plącze pod nogami. a w wyższych nie wiem czy wytrzymam całą noc. ale suknia bez kół jest o niebo wygodniejsza i dużo lepiej wygląda. mam problem :) Jutro jedziemy po garnitur, kupię też sukienkę na poprawiny i poszukam butów. oglądałam ładne w kolorze bladego różu, pasowałyby ale miały niski obcas. a Wy ile macie cm obcasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta711
te buty które mam są wygodne ale suknia za długa... ech, nie wiem już co robić. a co do gości to kilka osób nam już odmówiło, dużo od razu potwierdza. myslę, że jednak min. 20 nie przyjdzie. a czy będą dzwonić z potwierdzeniem to nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajniutko macie jak wam dużo osób od razu potwierdza... u nas niestety nie ;/ ...1/5 to spoko... ja się martwię ze u nas więcej niż polowa nie przyjdzie... :( zobaczymy trzeba czekać do 12 sierpnia... dam wam znać jak to się potoczyło ;) a jak nie będą dzwonić z potwierdzeniem to ja ich telefonami zamęczę heheh.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz musiała do nas parę osób dzwoniło dużo powiedziało że na pewno będą a do reszty będziemy musieli dzwonić jak się nie odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematuuuu
wiecie coś więcej na temat pogody we wrześniu, głównie na 10 września, czyli pierwsza połowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wrzesień ma być ciepły i słoneczny :) więc miejmy nadzieję, że tak będzie.... Termin potwierdzenia gości to 20 sierpień, więc jest jeszcze czas, ale też się martwię ilością osób, zobaczymy co z tego będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwciak
a ja dopinam ostatnie guziki,zaproszenia już wysłane,motywem przewodnim jest kolor biały perłowy i perłowy róż,stres i nerwówka niesamowite!wesele na 130 osób ale pewnie wszyscy nie dopiszą.Mam nadzieję że pogoda nam dopisze i będzie pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez termin potwierdzen do 20 sierpnia.. najpierw wesele mialo byc na 100 osob ale wyszlo ze na 80 a teraz to ja juz sama nie wiem ile bedzie osob... na 100% pryzjdyie 40 osob resyta musi potwierdyic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie dziewczyny
dostałam zaproszenie od koleżanki, nie jesteśmy jakimiś przyjaciółkami, znamy się od 3 lat i tak ze 2-3 razy w tygodniu rozmawiamy po pół godziny, nie chcę iść na to wesele ale nie wiem jak jej o tym powiedzieć, co wy chciałybyście usłyszeć, żeby nie było wam przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz jej że masz wesele u brata swojego chłopaka(męża) w tym samym dniu co u niej i niestety nie możesz do niej iść :) musisz się w jakiś troszkę chamski sposób wykręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomacarol
@ewunia a ja nie lubię gdy ktoś na siłę próbuje jakąś wymówkę strwożyć...wszelkie wyssane z palca żałoby, inne śluby w tym samym dniu itp są po prostu żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co według ciebie ona ma powiedzieć ??? "nie pójdę na wesele bo mi się nie chce?" to niech powie że tego dnia ma wyjazd i nie da rady a może sobie przecież zrobić weekendowe wakacje - to już nie będzie kłamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wcale nie trzeba kłamać, żeby się wykręcić, po prostu wystarczy powiedzieć, że przykro mi ale niestety muszę odmówić, tak wyszło i wcale nie trzeba podawać przyczyny, nie trzeba się tłumaczyć, bo wtedy wiadomo, że raczej chce się wymigać i nie iść :P to jasne Możesz jeszcze dodać, że życzysz Im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i wiele szczęścia :) A jeśli czujesz, że to za mało to przy okazji gdy będziesz Ją widzieć możesz wręczyć Jej jakiś mały drobiazg dla Nich :) tak żeby poczuła, że mimo wszytko Ci zależało, w sumie to mogłabyś kupić Jej np. taki wielki karnet kartkę pocztową z okazji ślubu i wręczyć myślę, że byłaby to niezła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy planujecie mieć wino do obiadu? Jeśli tak, to jakie i ile by było potrzeba?? Mnie się to bardzo podoba, tylko właśnie nie wiem jak liczyć butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1501
Hej z tego co rozmawiałam z osobami które już miały wesela to jeżeli chodzi o wino podobno liczy się pół butelki na kobietę obecną na weselu. Czyli jeśli masz 20 babeczek to 10 butelek. Co do tego jaki rodzaj to zależy od tego w jakim wieku masz więcej gości. Młodzi i ludzie w wieku "rodziców" za zwyczaj wolą wino wytrawne lub półwytrawne a babcie i dziadki wolą słodkie lub półsłodkie. Ale to oczywiście nie reguła. Mi tak podpowiedziano i pewnie tak będziemy sobie to rozliczali. My już po podpisaniu protokołu przedślubnego. Tort wybrany i zamówiony :) Jeżeli chodzi o ubiór mój i narzeczonego to już komplet począwszy od bielizny a na welonie skończywszy u mnie a u niego gajerek, buty, mucha także spoko :) Z zaproszeń zostały tylko 3 do rozdania więc całkiem nieźle nam idzie :D Obrączki odbieramy za półtora tygodnia - wybraliśmy sobie wzór z Apartu i poszliśmy do złotnika (sprawdzonego już przez rodzinkę) z własnym złotem - za parę płacimy 300 złotych :) polecam :D Na prezent dla rodziców wybraliśmy weekend w spa - niech sobie odpoczną :) A będziecie miały jakieś drobiazgi dla gości?? Słuchajcie a jak robicie z wódką i napojami? Ile na osobę liczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×