Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość plamka23
ooooo:))) My tez wybraliśmy wrzesień w przyszłym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu znalazła się choć jedna wrześniowa panna młoda ;) a na kiedy dokładnie planujesz ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 wrzesień 2011:) A Wy?? No ja tak patrzyłam z ciekawości czy cos sie znajdzie a tu nagle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
ja tez 11 września 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
kuzwa 10 września 2011 pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to robi sie nas coraz wiecej:) a jak tam przygotowania u was?? cos już ruszylyscie? ja zaraz ppo sesji biore sie za wszystko. Tzn sale juz mamy, orkiestre i foto tez zaklepane, ale zostaje kosciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
my mamy sale, kucharki, kelnerki, orkiestrę i kamerzystę więcej nie ma sensu narzazie złatwiać bo jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podobnie stoimi. Masz racej czasu jeszcze dużo nie ma co sie wyrywac ze wszystkim jeszcze. A juz wiecie na ok ile robicie wesele?? czy moze przyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
tak na oko będzie 160 osób, ale nie ustaliliśmy jeszcze dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu:) spore weselicho:) u nas tak ok 50 osob-sama najblizsza rodzina i najblizsi przyjaciele. Ale takie duze tez fajnie - takie wesele z prawdziwego zdarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
szczerze mówiąc to mi nie zależy na dużym weselu, ale mój przyszły się uparł ze on zamierza spędzić ten dzień z cała rodzina i znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiadomo, kazdy ma jakies wizje co do slubu, dobrze ze sie dogadaliscie, bo znam ludzi ktorzy przez niedogadanie sie w tej kwesti juz 3 rok wyznaczaja date slubu:)) My od poczatku kiedy pojawila sie kwestia slubu wiedzielismy ze chcemy dosyc kameralnie. ale jak siedlismy to az tak super kameralnie to nie wyszlo:) u nas jeszcze jest kwestia ze nikt z gosci (oprocz moich rodzicow) nie mieszka tam gdzie bedzie slub i wesele wiec dla wszystkich trzeba zorganizaowac nocleg. co znaczaco zwieksza koszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow no pięknie się temat rozwija tu widzę ja mam zaplanowany ślub na 17 września a załatwione mam już sale, kucharkę, kelnerów i to tyle w piątek jesteśmy umówieni z zespołem żeby obgadać co i jak a reszta to w trakcie rozglądania się. Wesele u mnie na 90-100 osób ja też chciałam małe przyjęcie nawet bardzo małe na 30 osób no ale niestety mój mem chciał normalna hulankę do białego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko co z alkoholem czy on ma naprawdę tak bardzo zdrożeć rozglądałam się na necie ale tam nic nie pisali o jakiś mega podwyzkach już sama nie wiem czy kupować teraz czy dopiero wiosną/latem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic o drastycznych podwyżkach nie słyszałam. Potanieć napewno nie potanieje, ale bez przesady, nie ma co zapasow robić:) Zresztą zawsze nawet jak taki mały akt ,,prohibicyjny" nasze państwo by nam zafundowalo na pewno byłoby o tym głośno w mediach, a i zasada jest taka że nawet jak zmieniją akcyze to muszą najpierw wyprzedać to co mają po starej. Znając nasz kraj zapasy magazynowe alkoholi sa duuuże:) Zdążymy z wódeczką zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super czytałam o tym na temacie o pannach młodych na 2011 więc zastanawiałam się czy faktycznie to prawda ale w takim wypadku spokojnie kilka miesięcy poczekam z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ja czytałam o tym na topiku o pannach mlodych na 2011 rok i tam dziewczyny szykują się już do kupna ale w takim wypadku spokojnie poczekam z tym dobre kilka miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że dwa razy to samo ale inaczej ale coś się zacieło i myślałam że nic się nie dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie stalo:) zdarza sie:) mam takie pytanie z czystej ciekawqości:) a czemu zdecydowałyscie sie na wrzesień?? jakies osobiste powody czy sierpien byl już zapchany (w koncu to najmodniejszy miesiac:D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcieliśmy sami wrzesień ponieważ jest jeszcze ładna, słoneczna pogoda (mam nadzieje że będzie ;)) a nie jest tak upalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka 831
polecam dobrego fotografa z Warszawy www.artofbeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wrzesień był jakos tak naturalnym terminem:) Akurat tego dnia gdy bedziemy ślubować, będzie nasz 6 rocznica:) Taki troche romantyczny termin:D A poza tym rzeczywiście pogoda jest wtedy bardziej znośna - jeżeli jest za gorąco idzie sie naprawde umęczyć. A nawet jak nie bedzie super słonca to mi to zupelnie nie przeszkadza - oby tylko nie lalo jak z cebra. Ale o pogode to jeszcze ,,ciut" za wczesnie zeby sie martwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie romantyczna data a co do pogody to masz rację najważniejsze żeby nie padało. Ja byłam na weselu w sierpniu gdzie było gorąco i choć była klima na sali to większosć gości siedziała na dworze zamiast bawić się więc trochę lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też w zeszłym roku byłam na weselu w sierpniu i nawet takiego koszmarnego nie było, a makijaże pospływały, wszyscy sie świecili, a na sali rzeczywiscie niewiele osób sie bawiło. wikęszośc siedziała na zewnątrz, a tak bym chyba nie chciała:) Także trzymajmy sie tego września, a pogode sobie wymodlimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja wszyscy się uparli na lipiec i sierpień a we wrześniu moim zdaniem jest najlepiej ani ciepło ani zimno ;) o napewno nie chciałabym żeby moi goscie siedzieli na zewnątrz a nie bawili się na sali to byłby koszmar...na tym weselu co byłam to mama panny młodej naganiała nas do zabawy zeby nie było pusto....jak panna młoda była na zdjęciach to praktycznie kilka osób się bawiła dopiero jak wróciła trochę więcej zaczeło więc lipnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczk20
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzesieniowaPanna
Ja też jestem wrześniowa :) 17.09.2011. Mam nadzieje, że wrzesień 2011 będzie bardzo słoneczny. Chciałabym mieć piękną pogodę w tym dniu najważniejszym dla mnie i mojego ukochanego. Już zaczynam ją zamawiać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×