Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odbijam innym mezow

Jade nad morze podrywac facetow! Wspolczuje mezatkom!!!

Polecane posty

Gość odbijam innym mezow

Ciagle tylko ten sam i ten sam facet:P a obok takie ciacha chodza, wrrrr.Nieraz widze nad morzem malzenstwa,on lezy znudzony i oglada sie za takimi laskami jak ja a zona obok heh.Rozbieraja mnie wzrokiem bo przeciez jak moze podniecac cialo malzonki skoro zna je wzdluz i wszerz bleh... W te wakacje znowu wyrwe jakiegos zonatego:):) Do paszczurow od razu wazny komunikat: to ja wybieram, mimo ze mam duzo propozycji to nie chce wyjsc za maz:)Wiec nie nazywajacie mnie kurwa tylko do jednego hahaha.Do zobaczenia nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm ..
Nad morze w tym roku ? Chyba cię pogieło. Ale mimo wszystko życzę miłego pływania w morzu pełnym gówien i trupów po powodziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest krucjata przeciwko
gratuluje wyobrazni autorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllllllll
jedz jedz debilko, podrywac podtatusialych 40latkow z lysina i piwnym brzuchem :D powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
Za pare lat bedziesz pewnie chciała wyjść za mąż potem sie zestarzejesz i wyobraź sobie ze twojego męża odebrałą ci jakas młoda zdzirka bo ty juz go nie pociągasz jak sie wtedy poczujesz???? troche empatii pomyśl zanim bedziesz chciała odebrac komuś męża bo mozesz kogoś zranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdvfghgft
mnie tez bardziej kręcą zajęci panowie :P mam większy orgazm jak se wyobrażam ze facet wróci po wszystkim do jakiejś przemądrzałej żonki z rogami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
autorka ma na pewno hiv lub inne gówno - mam nadzieję że żonkosie będą używać gum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
a wszystkim kurwom mówimy zdecydowane NIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kei
do zobaczenia skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibee
"Ciagle tylko ten sam i ten sam facet" Właśnie. I pomyśl, że Ty już go nie pociągasz, bo zna Twoje ciało wzdłuż i wszerz. Bleeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdvfghgft
drapaczka chyba cie pogięło dziewczyno kto by chciał jednego faceta na stałe ? i kto sie martwi na zapas chyba tylko zony z rogami hehehe :D mam kumpele co ma syfa jakiegoś może nawet aids i opowiadała mi ze mówi facetom ze może lepiej z gumką seks ale oni tacy naiwni i napaleni dopłacają jej żeby sie z nimi kochała bez zabezpieczenia więc ona co ma robić kasę potrzebuje a jej wszystko jedno a panowie w gumeczce maja problemy ze wzwodem szkoda gadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibee
"Dopłacają jej(...)" To mówi wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotka dorotka
to że ty wybierasz nie znaczy że nie jesteś k....ą, ale masz tok myślenia hehehe no ale czego można sie spodziewać po takiej szma...e jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaa
Ale o co wam chodzi? Jak żonaty facet nie chce, to nie pojdzie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska
Dnia 10.06.2010 o 19:17, Gość Hmmm .. napisał:

Nad morze w tym roku ? Chyba cię pogieło. Ale mimo wszystko życzę miłego pływania w morzu pełnym gówien i trupów po powodziach.

Jeszcze jakiś poznański chłopak stracił tam spódniczkę... i to wpłynie omelane klientowi - pływakowi na twarz!

 

omelane strachem przed jutrzejszą lekcją i odpytywaniem z lekcji w poznańskich szkołach.

 

Czyżby poznańskie chlopaczki odzyskiwały nad morzem lewacką odwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×