Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja nie wiem

tampony czy podpaski?

Polecane posty

Gość bo ja nie wiem

takie pytanie bo od 9 lat w te dni używam podpasek a w tym roku w czasie urlopu (morze) będe mięc okres wiadomo z podpaską nie popływam a jak to jest z tamponami? co bardziej wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka 21
tampony sa swietne powinnas sprobowac:)ja nie wyobrazam sobie isc do pracy w podpasce albo na impreze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
ja kurcze odwrotnie jak pomyśle ze mam tam z czymś latać ;p nie wiem jak to jest i może przez to to dla mnie taka abstrakcja te tampony;p a można z tym pływac ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radzę pływać w morzu w tym roku przeciez ten cały syf z powodzi idzie do morza, cmentarze zalało, zwierzęta zdychały...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampoty tylko tampony
wlasnie ze po prawidlowej aplikacji tamponu wcale go nie czujesz, a nie to co podpaska, jakby czlowiek pampersa miał :O sprobuj a nie bedziesz chciala wracac do podpasek. Pewnie ze mozna plywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja nie wiem
dzięki zarade ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtyhydbt
Ja też się obawiałam tamponów, ale odkąd ich spróbowałam już nigdy nie wróciłam do podpasek. Tampony są bardzo wygodne, a poza tym nie brudzisz się tak jak podczas używania podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawencjaaaa$
podpaski;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest piekne holp
jeju, ja tez kocham tampony, seiro:P jeszcze pare miechow temu uzywalam podpasek, ale zaczely mine juz wkurwiac, czlam sie wlansie jak w pieluszce. sporbowalam kolejny raz tamponow(mialam juz kiedys do nich podejscia) i teraz nie wyobrazam sobie znow nosic podpaski. serio, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tamponów używam
od jakichś 12 lat (mam 28), nie wyobrażam sobie nosic podpasek. Ciepło, podpaska na zewnątrz, gotuje się w niej wszystko, poza tym czuć, jak z człowieka wylatuje krew. Tampon daje sowbodę ruchów, możliwość założenia seksownych majteczek (podpaska ma swoje wymiary) i pływania, choć nie polecamw tym roku nad morzem, brrrr... syfa jakiegoś można przywieżć, niekoniecznie z okolic ujścia rzek do morza. Acha, nie ma podpaski - nie pocisz się tam latem, nic ci się nie przykleja, nic nie pachnie krwią (nawet często zmieniana podpaska), a wystaje kawałek sznureczka, który lubi chować się w wargi sromowe, więc nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab

Ja ostatnio używam tylko Always Sensitive, wyjątkowo przypadły mi do gustu; są wyjątkowo chłonne i miękkie. Mam wrażenie, że najmniej odczuwam, że je nosze w tych "ciężkich" dniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×