Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajkaaaaaaa

29 stopni W DOMU! Jak pomóc dziecku?

Polecane posty

Gość Kajkaaaaaaa

Mój prawie 5 miesięczny synek cały czas marudzi z gorąca :( Już sama nie wiem jak mogę mu pomóc. Przez 2 dni ciągle mam otwarte okna a mimo to temperatura nie spada poniżej 25 stopni w domu. Wszystkim to przeszkadza a co dopiero małemu :( Dziś mam 29 stopni w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty pierdaty
ja mam 31, i wszystkie okna pozaslaniane. moja ma 16mies, po domu chodzimy w kostiumach kapielowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 30 :( mały biega goły, ja tylko w gaciach i bluzce lnianej. co jakiś czas psikam go wodą w rozpylaczu jak do kwiatów :P a ty maluszka możesz wsadzić do wody, wykąpać np co 2 godziny do chłodnej wody, przemywać chłodnym ręcznikiem, oczywiście rozebrać niech goły leży, to nic że zasiusia wszystko! wypierzesz! ale będzie mu przyjemniej bez pieluszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam tube wentylacyjna ktora robi chlodny nawiew a nie wiater jak to powoduja zwykle wentulatory w domu jest przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkaaaaaaa
Dobry pomysł z tym na golasa :) Mały i tak leży golutki, ale faktycznie w pieluszce. To zdejmę :) ja nie wytrzymuję, od godziny wiatraczek jest włączony, ale oprócz wiatru to nic nie daje. A tu jeszcze się na burze zbiera, może się trochę ochłodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkaaaaaaa
Właśnie były zasłonięte cały dzień, ale i tak się nagrzało strasznie :( Na dworzu w cieniu było 35 stopni dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×