Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co mam robic ??

Kocham go, ale...

Polecane posty

Gość Co mam robic ??

Hej ! :) Od jakiegoś czasu mam chłopaka. Jest mało rozmowny ... rzadko kiedy mówi, mi że mnie kocha . Często nie odpisuje na sms i ma różne wymówki, żeby się ze mną nie spotkać !! Gdy już z nim chce skończyć to on mnie prosi, żebym dała mu jeszcze jedną szanse ... A ja zawsze daję ... Kocham go !! Nikogo tak nie kochałam . To naprawdę bardzo głupie, ale taka jest prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z bytomia
a ma hociasz samochut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam robic ??
Nie, niestety nie ma!! Zapomniałam dodac że mamy po 17 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z bytomia
jeśłi nie ma samochodu, to cy ty dziewczyno ino jeszcze z nim robiż? rzuć go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
Co masz robić? Zastanowić się co znaczy słowo - kocham. Ty go nie kochasz, kto kocha nie ma wątpliwości, czyli 'ale' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam robic ??
Ale czy tutaj chodzi o jakiś tam samochód ?? Niej jestem materialistką !! Bardzo go kocham ! Dla mnie nie liczy się to, czy ma samochód czy dużo kasy !! Ważne żeby mnie kochał a on mnie omija !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam robic ??
" kocham go, ale ... mnie się wydaje, że on mnie nie kocha" ;( . Czasami mówi, mi że mnie kocha . Ale CZASAMI !! Ja naprawdę go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z bytomia
ale jak można się spotykadź z facetem bez samochodu? zastanow sie ino dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam robic ??
Ale on ma jeszcze 17 lat !! Dopiero będzie zdawał na prawo jazdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z bytomia
moi koledzy majom w tym wieku samohody i ino jezdza nimi ze mna zagon go do jakies pracy, ulotki, malowanjie, cokolwiek, co to za faced bez samohodu, pomysl ino dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mam robic ??
Pracuje ! U swojego taty . I ma dużo wolnego czasu ! Mnie tutaj o samochód nie chodzi, tylko o to co ja mam dalej robić ? Nie odpisuje, omija mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z bytomia
ni e odpisuje bo może ino zbiera na samohod - sesemesy przecie kosztujom a omija ciebje bo ino nie ma samohodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caterina909090
zadałabym raczej pytanie jakie IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulajda
Moje BMI to 169 wzrostu i 55 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyk11
JA BYM ANI RADZIŁA ORTOGRAFIĘ POSTUDIOWAĆ TAKIE BYKI SADZIĆ)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
'ania z bytomia' Nie żartuj sobie z dziewczyny;) Autorko, ty go kochasz i on ma kochać ciebie. Bo ty tak chcesz! Zaborcza miłość. A siebie kochasz? Jak go naprawdę kochasz, to daj mu trochę przestrzeni życiowej dla niego samego. Daj mu oddychać własnym tlenem:) Miej swoje hobby, zainteresowania, swoje życie. Inaczej go zamęczysz, tą swoją zaborczą miłością. Miłość to czyny, nie słowa. Jest z tobą, lubi przebywać w twoim towarzystwie, nie nudzisz mu się, lubi rozmawiać z tobą na ciekawe tematy itp... Faceci miłość okazują czynami. Jak bedziesz go zamęczać swoją zaborczą, niedojrzałą miłością, ucieknie od ciebie. A dla ciebie liczy się ilość wypowiadanych i napisanych słów - kocham. Kochać wolno, nikt nikomu tego nie zabroni. Naucz się mądrze okazywać milość. A ty się zakochałaś, a w zakochaniu liczy się ilość wypowiedzianych bzdur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulajda
Dziękuję Ci . Masz racje, nie daje mu wolności. Myslałam ze juz NIKT mi nie pomoże ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×