Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Tylko jasny bukiet wchodzi w grę?

Polecane posty

Biała, prosta suknia, białe buty, białe bolerko, bez welonu, małe różyczki w rozpuszczonych włosach, biżuteria- srebro. I teraz dylemat, jaki bukiet? Lubię bukiety "naładowane" kwiatami, mało ozdób, mało roślin, większość kwiatów, coś w tym stylu: http://www.weselinka.pl/zdjecie/bukiet-slubny-roze-z-krysztalkami Z tym, że teraz mam dylemat: skoro wszystko będzie białe, to bukiet też musi być w jasnym kolorze? bo podoba mi się coś takiego: http://img508.imageshack.us/i/bukiet.gif/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że to dobry wybór
Jeżeli wszystko masz białe to kolorowy bukiet trochę to przełamie, będzie stanowił ładny kontrast dla sukni i myślę, że jeszcze bardziej wyeksponuje jej biel. Też jestem za bukietem z samych kwiatów - bez żadnych zielonych zwisów, kokardek, bibułek i innych pseudoozdóbek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak będzie całkiem jasny to może wyjść trochę mdło. A jaki masz kolor włosów i odcień skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy czarne długie, oczy brązowe, wpadające w czerń, a skóra cóż zimą bardzo jasna, ale szybko łapię słońce i do ślubu na pewno się opalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie bedzie pasowac kolorowy bukiet:) te dwa co pokazalas sa naprawde ladne:) I we wlosy wepnij roze w tym samym kolorze co w bukiecie (bo oczywiscie bedziesz miala zywe roze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy ladny
ja tez mysle, ze kolorowy bedzie bardzo ladnie pasowal i jak dziewczyny wyzej napisaly, nie bedzie to wygladac mdlo.. ja tez mialam dodatki srebrne : kolczyki z krysztalkami, bransoletke, sandalki tez srebne z krysztalkami :) suknie mialam ivory, kwiat we wlosy.. zielony storczyk, nie mialam welonu,mialam bukiet tylko z kwiatow, bez badyli ;) biale rozne, biale frezje, zielone storczyki , ciemnorozowe eustomy, bukiet byl ciezki..ale przepiekny :) Panie w kwiaciarni spisaly sie na medal ;) kolorowebukiety sa piekne :) proponuje te roze we wlosach w kolorze bukietu.. wtedy bedzie ladnie wszystko ze soba wspolgralo :) powodzenia :) ps. kiedy ten piekny dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowy ladny---> 21 sierpnia:-) Dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję, że bukiet zrobią mi taki, jak na załączonym obrazku i nie będą marudzić, że jest udziwniony Kwiaty oczywiście żywe. Do włosów już mam małe białe różyczki, które planowałam wpiąć w rozpuszczone loki, coś w tym stylu: http://szafa.pl/c2376839-spineczki-do-wlosow-rozyczki-13-sz.html a wtedy kwiat w kolorze bukietu odpada, bo za dużo tego, ale jeszcze pomyślę, bo nad fryzurą się waham i co rusz zmieniam zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że to dobry wybór
Katis, na Twoim miejscu zrezygnowałabym z tych białych różyczek na rzecz żywego kwiatka - moim zdaniem wygląda to ładniej. Wybierz tylko taki gatunek, który się długo utrzyma, ja na kwiatkach się nie znam ale widziałam już panny młode, u których po całonocnej zabawie kwiat wyglądał nadal świeżo, więc się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×