Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość demii82

spotkanie w realu....a cdn?

Polecane posty

Gość demii82

Spotkalam sie z chlopakiem ktorego poznalam przez znajmoych tzn on wczesniej widzial tylko moje zdjecia a ja niego potem jakos zaczlismy pisac smsy i tak poszlo...i w koncu sie spotkalismy Bylo calkiem milo na spotkaniu, bynajmniej mi sie podobalo, fajnuie sie dogadalismy.. Moje zdjecia przed spotkaniem mu sie podobaly itd..no i spotkalismy sie w sobote poslzismy na pizze spcer itd...z tym ze pare razy podkresil ze zupelnie inaczej wygladam w rzeczywistosci.... Co prawda okazal sie troche nizszy ode mnie ale ja nie zamierzalam komentowac takich rzeczy W kazdym razie on po spokaniu napisal mi smsa czy zyskalam cos przez te spotkanie z tym ze dopiero na drugi dzien.... ja mu napisalm ze bylo fajnie wiec ok... No i przestal sie odzywac...' Myslicie ze zle wypadlam po prostu Powinnam pisac cos do niego czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmiejeSieZwasPusteCipy
napisz czy chce sie jeszcze spotkac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutenka
no ja mam sie spotkac w sobote z facetem z portalu . zobaczymy jak bedzie. wydaje mi sie ze po tym co on Ci mowil to byc moze nie jestes jednak w jego typie. ja bym pierwsza nie pisala. najwyzej sobie znajdziesz kogos fajniejszego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×