Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmysłowy.:):))

co teraz macie dziewczyny kobiety w głowach jakie myśli.:)

Polecane posty

Gość zmysłowy.:):))
właśnie do domku przyszedłem hm zmęczony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem na temat: wychujali mnie w robocie :( po 11 latach pracy do awansu liczy się: notoryczne! spóźnianie notoryczne narzekanie na pracę :P załatwianie wyjazdowych spraw prywatnych w czasie pracy (2-4 h) załatwianie spraw prywatnych przez tel (z 30 min) lub poprzez firmę BRAK znajomości u szefostwa - uprzedzając pytania :p zgadnij co sobie myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów piorę....ale zastanawiam się jak wy wszyscy wyglądacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę o tym, że na 21 muszę jechac na 4h do pracy, ponieważ pracuję w sklepie i muszę przygotowac go do wyprzedaży letniej, która się zaczyna :O I myślę jeszcze o cholernie trudnym egzaminie, który zaczyna się jutro o 9.00. I w ogóle nie myślę o seksie, o facetach, tylko marzę o jutrzejszym dniu jak już będę po egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ponieważ ma to miejsce na erotycznym: wychu jali mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka\\
o czym ja myślę teraz ...że dzisiaj spotkało mnie coś bardzo miłego i przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
witam wszystkich.:) no ją właśnie do pokoju przyszedłem.:-) no co cię spotkało dzisiaj .hm No zastanawia się ktoś jak wyglądamy a jak wyglądasz właśnie ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
witam wszystkich.:) buzi dla kobiet.:) hm właśnie do pokoju przyszedłem.:) no więc julka co cię dziś spotkało.:) ktoś się zastanawiał jak wyglądamy a jak wygląda ta osoba sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
jesteś bardzo tajemnicza.. Hm ale to jest fajnie w kobietach.:) a co cię jeszcze dzisiaj spotka co.:):-) hm buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak dumam i myślę że bardzo coś przyjemnego poczuje może w ustach a może w innym miejscu ...jest kilka obcji...a Ty o czym teraz myślisz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
hm a ją myślę o sobie o wszystkim i o niczym.:) że chętnie bym całował jakieś kobiece ciało bawił się tym ciałem i robił z nim wszystko hm.:-) delikatnie wejść z kobiece ciało och hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko czyli co na przykład...może wylizywał wygoloną muszelkę ,albo całował namiętnie i pieścił .wsuwał paluszek tu i ówdzie..a może coś ostrzejszego co ....?....słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
no pewnie że może być i tak.:) jak mówisz mogę całować ją namiętnie chętnie wyliząl bym ją bardzo bardzo dokładnie i mocno mocno.:) dał bym ci kilka klapsow jak byś była nie grzeczna hm złożył bym chętnie ci tajn z trzy paluszki hm hm.:) a ty co masz w myślach dokładniej co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem bardzo nie grzeczną sunią ,i zasługuje na porządnego klapsa ...więc może masz coś do zaoferowania ....;-)czekam na propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
skoro jesteś nie grzeczna dzisiaj to dostanies po buzi moim olbrzymkięm.:-) każe ci rozpalić moje zmysły nie dotykając mojego ciała zaczynając od ten może jak jesteś ubrana.:) ją nam tylko bokserki czerwone teraz he.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro każesz to tak będzie :mam na sobie czerwoną haleczkę a pod spodem sama golizna;-)patrzę na Ciebie i powoli zsuwam ramiączko głaszcząc się po moich piersiach przez materiał ,uśmiecham się do Ciebię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
hm hm no no zapowiada się ciekawie ciekawie hm czekam na kolejny twój ruch tylko podchodzę na chwilę i całuje cię namiętnie a ręką na chwilę masują twoja kobiecoś i odchodzę czekam na kolejny twój ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
.........."masuję twoją kobiecość" buahahahahahah, co za grafoman !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zsuwam koszulkę na podłogę lekko się uśmiecham zbliżam się ku Tobie delikatnym ruchem popycham na fotel ,usiąż wygodnie teraz ja się wszystkim zajmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
siedzę sobie już wygodnie i patrzę w twoje oczy całuje twoje usta bardzo namiętnie.:-) teraz jestem bardzo ciekaw jak się mną zajmiesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowy.:):))
petrol a co się ci podoba w tym co pisze co?:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_iwia
Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×