Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieloneczka

co kupujecie w biedronce?

Polecane posty

Gość mieloneczka

otwierają u mnie biedronkę ,podejrzewam że produkty są jedne do kitu a inne rewelacyjne ,proszę podajcie wasze hity i kity !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hity- słodycze ,krakersy i chipsy :) ketchup madeo ? do tego paluszki rybne za 4 zł w niebieskim opakowaniu nie warto- konserw i jakoś ryż mi nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owoce suszone, olej, oliwę, wodę mineralną, piwo, cukier, mąkę, kaszę, książki, worki na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zasadzie wszystko
co jest dobrych marek (patrz na odwrocie info. dot. PRODUCENTA): - Jeronimo Martins - Mona Naturprodukte - Hortex i wiele, wiele innych! + warzywa i owoce Wiele z biedronkowych produktów jest lepszych od reklamowanych z marketów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................loiujhygt
jest już taki temat i to obszerny poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłem nigdy w Biedronce (tzn. zajrzałem ale wyszedłem nie chodząc między paletami) ale mój kolega kupuje w Biedronce piwo "Okocim Mocne 13% więcej" za 2,69 za puszkę 568 ml. Piłem i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że produkty "biedronkowe" bija na łeb inne!! Jogurty, chipsy, orzeszki, ser żółty, ryby, masło osełkowe.... i wiele innych- gatunkowo bardzo dobre, czego nie można powiedzieć o np. produktach "firmowych" Intermarche, Tesco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję w Biedronce: mleczko do demakijażu (niebieski i różowe), płatki do demakijażu, podpaski..wszystko a'la Biedronka. Papier toaletowy "różowy", ręczniki papierowe- tylko tam. Piwo, olej, kukurydza i groszek puszkowy, sosy w proszku a'la Biedronka, warzywa na patelnie, pierogi mrozone....frytki karbowane, no i kefir- tylko z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż, makarony, tuńczyk (choć podobno ten droższy lepszy, ale mi do sałatki wystarcza), kukurydza, groszek, wina :) papier toaletowy, podpaski, płatki do demakijażu, puszka pomidorów (ale te krojone), reszty produktów pomidorowych- koncentratu i keczupu nie lubimy, pierniczki w czekoladzie (jedne z nielicznych BEZ dżemu w środku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaaraa
jogurty, serki wiejskie, mleko, ramę, chleb, Persil, Domestos, warzywa i owoce, deserki dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaaraa
kiedyś kupowaliśmy kurczaki, ale raz sie przytruliśmy i od drobiu teraz z dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm, no ja też lubię stamtąd
papiery, mydła, płatki kosmet., mleko, soki, jogurty i desery mleczne, płatki śniadaniowe, pieczywo, owoce, warzywa, chusteczki niemowlęce, pieluchy, ale zawiodłam się na warzywach mrożonych (bądźmy szczerzy - to odpady... firmówek) i frytkach (śmierdziały kupskiem ...bo pewnie kartofle były podgniłe i więcej ich nie kupiłam). Ale ogólnie Biedronka się bardzo wyrobiła i masę produktów oceniam na zasłużone 5!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie....
czy wszystkie produkty w biedronce nawet te "markowe" typu Rama , ketchup Pudliszki to sa oryginały czy robione strikte dla Biedronki ?? Raz kupiłam Coca- cole i wydaje mi sie ze jest inna w smaku mniej gazu bylo i taka słodka choc nie pisalo na niej robione dla Biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez polecam savo
hit: -sledzie po gizycku -szynka babuni w duzych plastrach -mokre scierki do sprzatania -recznik papierowy w duzzzzzzeeeej rolce -mrozonka chinska na patelnie -fasola czerwona , groszek.. w puszce -ocet balsamiczny -soki do rozrabiania-dar lata kit: -wszelkie gorace kubki i zupki ala biedronka -krem czekoladowy w sloiku-taki dwukolorowy-porazka -soki w kartonach przeladowane subst. slodzacymi -promocyjnie: 1.kosmetyki:szampon i odzywka pantin p. w duzym wydaniu:cena takiego 1zestawu to cena malego szamponu pantin p. w sklepie kosmet., 2. herbaty liptona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buncolek
uwielbiam biedronkę to mój ulubiony market,po prostu rewelka!! jest tanio i dobre są produkty!! ja tam kupuję prawie wszystko!! przekonasz się sama-spróbuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
Co do coca-coli to tez stwierdziłam,ze jakas inna,ale zakupilam w sklepie osiedlowym i taka sama.Cola sie zepsula ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Krystiana i Karoliny
Ta Cola z Biedronki jest jak z USA, słodka i 1,75 l, zamiast 2l. :P Mnie tam nie przeszkadza jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika-> weronka
tymbark na promocji 1,7l za 2,99 w innych sklepach po 4,60 ser żółty chałwa sezamki ser wiejski biały po ok 1,50 w innych sklepach nawet po 2,40 pasta rybna z łososia soki litrowe w kartonie pomarańcza z cząstkami owoców rewelacja!!! okazjonalnie kwiaty, oraz produkty na promocji miski,szklanki, ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum tarara
mineralna jabłkowo -miętowa pobija wszystkie napoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ukochana
Mielone mięso z szynki wieprzowej najwspanialsze do mielonych/klopsów/gołąbków/spaghetti. Lody waniliowe z prawdziwą wanilią, nazwy nie kojarzę, ale są w czerwono beżowym opakowaniu. A ponad to dużo różności w promocjach, choć nie zawsze się te promocje opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ukochana
Ojoj i jeszcze zapomniałam o wspaniałej szynce konserwowej z Biedronki - taka w bordowym opakowaniu (pojemnik zafoliowany) prostokątne kawałki, wspaniała jest - i mega tania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocoolarnica
Większość produktów jest tam bardzo dobra. Szczególnie dobre i tanie rzeczy: - niebieskie worki do koszy na śmieci 60l, (mocne i chyba po 2zl) - spray'e do kurzu /mebli (pomarańczowy, aloesowy, piękny zapach po 4zł) - mleczko do czyszczenia powierzchni (duże, a działa jak cif) - papier toaletowy w kwiatki (świetna jakość, w innych sklepach tego typu kosztują po 7-8zl) - ręczniki papierowe - podpaski (tanie, dużo, niczym się nie różnią od alwaysów i innych takich) - oliwa z oliwek (dobra jakość) - ptasie mleczko (za ok. 6zł i dobra czekolada) - cukierki, biszkopty, pierniczki, sezamki, krówki - szynka babuni - woda źródlana 5l (1,69zl, dobry smak) - często są tańsze warzywa i owoce tylko wybór mały - herbaty różne (szczególnie zielona-cytrynowa, 40torebek 2zł) - kiedyś dorwałam dzikiego łososia, za 6zł miałam dla siebie dwa super obiady, ale ostatnio go nie widziałam, w ogóle reszta owoców morza chyba podrożała... Nieudane: - mrożone warzywa (dużo nadgniłych odpadków) - pierogi i kluski śląskie (jakieś takie sztuczne i rozlazłe) - sosy, zupy w proszku (bleee) - jogurty, te wąskie (tylko dlatego, że mało ich w środku ;) - maszynki do golenia (szczególnie damskie do niczego) Reszta porównywalna. Mleko, kasze, ryż, makaron, mąka, cukier, piersi z kurczaka, paluszki rybne, groszek, kukurydza, makaron też tańsze niż gdzie indziej i niczym się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
ktoś jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie niskie ceny :)
a ja dzisiaj kupilam w biedroneczce fajna sukienke plażową super naprawde polecam cena 24.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipucha
ruda22 serio lepiej dac zlotowke wiecej i kupic tunczyka gdzie indaziej sama sprawdzilam nawet w salatce kazdy lepszy od biedronkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love biedrone
HITY - konfitura z truskawkami/wiśniami (BOSKIE!) - krem czekoladowy w słoiku - sery żółte - paluszki rybne (tania rewelacja) - pasty rybne i jajeczne - wędliny: szynka konserwowa i mielonka - pierogi z truskawkami - serki wiejskie - kluski śląskie - pierniki w czekoladzie - chipsy (solone) - płatki kukurydziane i kulki czekoladowe - żelki sssyki (synek mówi glizdy) - ptasie mleczko waniliowe - żele pod prysznic - chusteczki wilgotne dla dzieci - soki: pycholandia, pomidorowy - ice tea w kartonie (brzoskwiniowa) - bagietki czosnkowe - sosy gotowe w słoikach (boloński, chiński, słodko - kwaśny) - groszek/kukurydza w puszce, koncentrat - worki na śmieci/chusteczki do kurzu - papier toaletowy/ręczniki kuchenne/chusteczki higieniczne - boczek na grilla (na patyczkach) - i jeszcze dużo dużo więcej :-) można sporo kasy zaoszczędzić ;-) będziesz mieć pod domem, to się przekonasz przy robieniu zakupów ;-) generalnie polecam! KITY: czasami zdarza się na czymś zawieźć ... ale mniej jest tych rzeczy w porównaniu z tymi wartymi polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
dzięki ,już się nie mogę doczekać otwarcia mam nadzieję że ceny są takie same we wszystkich biedronkach niezależnie od województwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×