Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyczerpana z resztą sił

moje dziecko nie chce spać wciąż płacze.. :(

Polecane posty

Gość Brigida
Mleczka zabardzo nie moge rozcienczyc bo ma refluks:/ Co jeszcze zauwazylam ze w dzien ten placz jest rozny czyli taki jakby go ze skory obdzierali ale taki ze placze aby plakac! Jest bardzo hmmm jakby to nazwac nadpobudliwy!Ciagle rusza nozkami i nogami Nie potrafi ani 5 min posiedziec spokojnie !Nawet jak je to sie wierci, kreci Tak samo na spacerze!Dzis wkoncu pojechakalam z mezem na zakupy w samochodzie sie wycisza ale te ciagle wierzcha nogamiPrzykurcza je ! Nie wiem co mam zrobic !Jestm zielona totalnie!Dostalam tutaj moja wymarzona prace!Urlop konczy mi sie za miesiac!Mam dla niego miejsce w zlobbku !Juz za miesiac:/Ale teraz nie wyobazam sobie go dac!Pewnie bedzie plakac caly dzien a opiekunki przy takiej ilosci dzieci nie beda go zabawiac ! Jej sama ze soba nie moge se poradzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Brigida. mam nadzieje ze zagladasz tu jeszcze, czytajac twoj wpis miałam wrazenie ze czytam o swojej córce. chciałam zapytac jak sytuacja uCiebie i do kiedy twoje dziecko tak płakało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnisze bo I mnie ten temat dotuczy. Brygida I jak u Ciebie ? Czy to kiedys minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koper wloski dziala na gazy czyli przyspiesza prace jelit a noworodki maja czesto kolki bo zaciska im sie jelitko i po cherbatce gazow jest wiecej i brzuch boli bardziej mialam to samo odstawilam koper i zastapilam rumiankiem... jak rrka odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moj 3 miesieczny syn cierpi od urodzenia na kolke. Dodatkowo ma nietolerancje lakrozy i skaze bialkowa. Na poczatku ciezko bylo dobrac mleko, pil bezlaktozowe po ktorym mial zaparcia, pozniej bebilon pepti i byly kupki ze sluzem. Aktualnie podaje mu nutramigen kupki sa ok. Przez miesiac bylo w porzadku, ale tetaz ma 3 muesiace i kolki sie nasilily. W ciagu dnia nie moze zasnac, usnie kolysany w bujaku ale i tak a chwile sie budzi z piskiem. Podkurcza nozki, napina sie, robi sie czerwony czasami oruknie. Uspokaja sie dopiero w bujaky. Po jedzeniu jest przez godzine dobrze, bawi sie, smieje po czym zniwu ataku. Tak jest caly dzien. W nocy spi jak aniolek w lozeczku. Dziewczyny poradzcie mi co mam robic, jestem sama maz pracuje za granica, ja juz nie daje rady. Nie mam chwili nawet aby zjesc, ju nue wspomnac o normalnej kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Klasc dużo na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_skakanka
Mamusie! Poczytajcie sobie trochę tu o problemach maluszka ze snem http://portalzdrowiadziecka.pl/index.php/2016/10/13/problemy-ze-snem-u-dziecka/. Mi ten artykuł bardzo pomógł :) Przede wszystkim dzięki niemu zdałam sobie sprawę, że każde dziecko ma inaczej. Mój pierwszy syn przesypiał całą noc, a drugi zupełnie na odwrót. I przede wszystkim to WY musicie zachować spokój. Bo dziecko wyczuwa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×