Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaja12

wakacje nad morzem

Polecane posty

mam zamiar wyjechac z dziecmi czy znacie jakies fajne miejsca nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_tam_jade
nie wiem czego szukasz ale ja osobiscie moge polecici miejsce gdzie ja jezdzze od 3 lat, mnały pensonacik, z jednej strony morze (jakies 100m) z drugiej jeziorko cicha okolica ładnba plaża, dzieciaki tez maja co robic, gospodarze do rany przyłóż elestycznu na maksa generalnie polecam jakby cos podaje strone www.podjesionem.com.pl tez tam jade w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade w tym roku do Karwi podobno fajowo, Nie polecam Jastrzebiej Góry tam praktycznie nie ma plaży, i unikałbym zatoki Gdańskiej przez powodze moze być róznie. Duze te dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morzemorzemorzzzzee
a ja w tym roku się do Sopotu wybieram;) wiem wilkie miasto i tłumy ale fajne plaże molo..a poza tym np jak nie bedzie pogody do plażownia to bedzie co robic i zwiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mże to cie zainteresuje
www.przymorzu.com jak pojechałam tram pierwszy raz zauroczyłam się położeniem, chyba nie ma tak położonego miejsca wypoczynkowego gdzie indziej nie dość , że prawie na plazy i w lesie to jeszcze nie ma sąsiadów, ale pewnie juz miejsc na wakacje nie ma , ale spróbowac zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie sie kazdym zachwyce bo jeszcze nad morzen nie bylam i pora dziecia pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampania reklamowaa
dziwnów dziwnówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moize to cie zxainteresujee
luknij sobie bna tego linka co Ci dałam, szum morza słyszysz w domu no i oczywista widzisz je przez okno a jak daleko byś pluła to myślę , że z okna do morza bys napluła www.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×