Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Weronika-Wera

Problemy po restylane, ktoś też miał ?

Polecane posty

Gość Werka

Kwas sam w sobie jest naprawdę bardzo dobry, w koncu używają go na całym świecie. Powikłania mogą być z winy osoby wykonującej zabieg, gdy np jak piszą dziewczyny wyzej higiena nie będzie odpowiednio zachowana i wda się jakieś zakażenie. Dobrze, że teraz Restylane pomyślało o takich zestawach higienicznych Custom Pack. Wiele gabinetów pewnie nie korzystało podczas zabiegow z tylu akcesoriów higienicznych a są one przecież koniecznością, teraz jak będą mieć  taki zestaw to będą korzystać i to będzie na plus dla pacjentek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tri
Dnia 17.09.2019 o 09:52, Gość Werka napisał:

Kwas sam w sobie jest naprawdę bardzo dobry, w koncu używają go na całym świecie. Powikłania mogą być z winy osoby wykonującej zabieg, gdy np jak piszą dziewczyny wyzej higiena nie będzie odpowiednio zachowana i wda się jakieś zakażenie. Dobrze, że teraz Restylane pomyślało o takich zestawach higienicznych Custom Pack. Wiele gabinetów pewnie nie korzystało podczas zabiegow z tylu akcesoriów higienicznych a są one przecież koniecznością, teraz jak będą mieć  taki zestaw to będą korzystać i to będzie na plus dla pacjentek. 

W zupełności się zgadzam. Właśnie z tego powodu, że do każdego zabiegu Restylane dołącza te Custom PAcki, trudno mi uwierzyć, żeby ktoś miał jakieś powikłania z powodu higieny. Jeśli już to faktycznie chyba tylko z winy osoby wykonującej zabieg. Restylane jest najlepiej przebadanym preparatem na rynku, więc nie sądzę, żeby odpowiednio użyty mógł komuś wyrządzić jakąś szkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witalianka

U nas w gabinecie już od miesiąca pracujemy na zestawach Custom Pack. Zawsze higiena była, ale teraz jest zmaksymalizowana i do tego ułatwienie, bo samemu nie trzeba kompletować, wszystko jest w jednej paczce gotowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusma

nieee, nie miałam problemu nigdy po tym! powiem szczerze ze jestem wlasnie zadowolona z efektu po Restylane bo jest naturalny. a wlasnie o to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenems

Szczerze mówiąc.... miałam tyle razy robione zabiegi i nigdy na tym kwasie się nie zawiodłam. Zawsze byłam bardzo zadowolona z efektów. Z naturalności jak i z tego, ze własnie nie miałam żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 23:25, Gość Weronika-Wera napisał:

Miala robioną dolinę łez w Bona Dea Kraków przez dr Ornatowską. W sumie to poszłam z bruzdami nosowymi a dałam się namowić na dolinę łez. Zaraz na drugi dzień miałam wiszący wor pod jednym okiem i ogromne brązowe kola-okulary od kącika wewnętrznego oka poprzez całą szczytową część policzka. Po dwoch miesiącach skora pod oczami jest zmacerowana, pomarszczona we wszystkich kierunkach z sino-czerwonymi kącikami oczu aż do połowy oka i te koszmarne brązowe okulary. Znajmi pytają się czy mam problemy bo wyglądam jakbym całymi dniami ryczała, a niektorzy sugerują bym zainteresowała się nerkami:). A miałam pod oczami całe życie jaśniutko i zero zmarszczek. Zaufałam lekarce i mam tragedię. Oczy takie miałabym może w okolicach 60 -tki, sądząc po genach. Miała ktoraś z was takie problemy? Najgorsze, że im więcej tygodni upływa tym wcześniejsi specjaliści chętni do poprawienia tego umywqją ręcę w popłochu:(

Czy możesz się że mną skontaktować?  Mam ten sam problem Bellaxxxx@o2.pl 

Dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×