Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy miał rację

Dziewczyny co powinnam zrobić??????????????????????????

Polecane posty

Gość czy miał rację

Poszłam na zakupy, chciałam kupić sobie jakieś letnie rzeczy. Mój facet przez to że wyszłam zwyzywał mnie od najgorszych, kazał mi spierdalać. Ja pierdziele rozpłakalam się. Nic mu nie odpisuje nie odbieram jego telefonów, bo ciagle mnie miesza z błotem, za to tylko że wyszłam na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim Ty się związałaś?
pozwalasz mu tak do siebie mówić? Reakcja jest chyba oczywista - zerwij z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miał rację
Jest podłym człowiekiem. Jestem głupia, że płacze, że się daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz do niego ani nic
co za poryp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiesz co powinnaś, jeżeli z nim nie mieszkasz to mu napisz że to koniec i niech spierdala [jak to sam pięknie i poetycko określił], jeżeli mieszkasz u niego to weź jakąś koleżankę ze sobą, spakuj się i wyprowadz, a jeżeli on u ciebie, to mu spakuj walizkę [najlepiej weź kumpla do pomocy który utemperuje twojego faceta gdyby się rzucał] i na klatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim Ty się związałaś?
moja rada - przestań być głupia i nie daj się tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miał rację
Nie dam się na pewno już nigdy, Tylko zastanawia mnie dlaczego on taki jest, gdy chce gdzieś wyjść, po głupie zakupy. Czy to coś złego? Każda kobieta robi zakupy i to ją cieszy. Mnie bardzo, ale każde moje wyjscie kończy się w ten sam sposób, jego wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
oczywscie ze mialracje.........nie wiem nad czym sie zastanawiasz. przeprosilas go juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lubi Cię kontrolować, a może jest skąpy i wyprowadziło go z równowagi, toże poszłaś wydać pieniądze? A może jakieś własne problemy wyładowuje na Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miał rację
On robi to za każdym razem! Moje zakupy są ograniczone do raz na rok! On może wszystko, a jak ja to już wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omy god
kopnij go w dupe byle szybko. Ja nie wiem dalczego dajecie sie tak traktowac... Przez takie zachowanie facet nigdy nie bedzie Cie szanowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miał rację
Chore to jest. Jego zachowanie doprowadza mnie do tragicznego płaczu, bo wyzywa mnie za nic! Przeciez zakupy to normalna rzecz ludzka, ale dla niego juz nie! Bo ja nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie nad czym zastanawiac, a tym bardziej plakac, widac, ze to nie perwsza taka sytuacja, ten koles ma zryty beret. Napisz mu: spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miał rację
Ciezko mi nie płakać naprawdę. Strasznie mnie to boli jak mnie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul Anka
Daj sobie spokoj i nie placz przez drania,ja bym zabila chyba powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też taki zazdrosny jest dlatego na zakupy chodzimy razem tego sie nie da zmienić albo wymiekniesz albo dojdziecie do kompromisu jakiegoś np. zakupy razem hehehe ;00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palantów macie tych facetów
tragedia normalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy miał rację
O ktoś napisał jeszcze na moim temacie. Słuchajcie jak napisałam mu, że jeśli jest tak bardzo wkurzony tym, że wyszłam na zakupy to, że choć raz mógłby mnie zabrać na zakupy. Jego odpowiedź brzmiała : -Nie mam czasu na wożenie dupy jak ty, bo pracuje. Te zapytanie wysłałam, gdy rzucał się na mnie, że poszłam:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka19
zazdrosny jest i tyle...ale to chore...zostaw go jak najpredzej... bo niedlugo to nawet ze znajomymi zabroni Ci sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw go, nie zastanawiaj się ani minuty dłużej czy miał rację wyzywajać Cię, bo nie miał ani racji ani prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×