Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatakamatka

ile za kwiaty?

Polecane posty

Gość tatakamatka

ile za -bukiet dla mlodej -bukiet dla starszej -przybranie samochodu -bukiet do kościoła -ozdobe do wlosow -butonierki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet dla młodej - 110 zł (bukiet) ze storczyków -bukiet dla starszej- nie miałam ale można było zamówić za 50 zł. -przybranie samochodu- 30 zł (sztuczne ozdoby}) -bukiet do kościoła - ok 50 zł -ozdobę do włosów- nie mam pojęcia -butonierki???- w cenie bukietu ślubnego była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatakamatka
Miarka a gdzie tak taniutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet dla mlodej -ok120 -bukiet dla starszej -80 -przybranie samochodu-150 (żywe kwiaty) -bukiet do kościoła- 50 -ozdobe do wlosow- 10 -butonierki-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kwiaciarnia w niewielkim mieście. Dekorowali mi też salę. W Bielsku co wszystkich cen trzeba by doliczyć min 50% bo tak płaciła koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tez wszystko zalezy od tego gdzie dany bukiet robisz, to po pierwsze, a kolejna kwestia to taka, z jakich kwiatów. Niemniej, ja polecam bardzo ich http://kwiatyupominki.com.pl/, mają niesamowite wyczucie smaku i stylu, potrafią robić genialne kompozycje, które stają sie prawdziwą osobą zarówno kreacji jak i pomieszczenia. Robili mojej znajomej wiązankę, butonierkę, zdobili kościół i salę weselną. Wszystko posżlo cudnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×