Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazda81

Tanie zamienniki

Polecane posty

Gość aaapola777
miejsc w sieci gdzie można kupić zamienniki jest sporo tylko najpierw trzeba wiedzieć jakie zamienniki kupić bo zamiennik zamiennikowi nie równy i można się naciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepiej wybrać taki od znanego producenta jak chociażby Active Jet itp. (gdzie mamy grancję jakości) niż wybierać te tanie bezmarkowe których jest pełno na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
FrankWilliams, a jaką mamy gwarancję spamerstwa, hoho....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapola777
ja się z frankiem zgodzę - znajomy kupował zamienniki z "garażu", raz w ogóle nie uzupełnili jednego koloru i drukowało mu się wszystko na żółto, później głowica padła. Trzeba kupować zamienniki z głową bo też są lepsze i gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, ja kupilam drukarke tu www.arso.pl i zamienniki normalnie dzialaja, ale dostalam kilka tuszy podczas zakupu, wiec mam zapas na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci jest sporo takich miejsc. Ja akurat zamawiam tusze na arsa.pl Mają niskie ceny i szybką przesyłkę. Niczego więcej nie wymagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilkikk34
Dobre gwarancje, bo chyba nawet dożywotnie, daje asarto na swoje zamienniki. Też mi się nie zdarzyło oddać, ale w razie czego zawsze bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jedyny producent który daje taką gwarancję i do tego nie narusza patentów i warunków gwarancyjnych producentów drukarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata12
o jakim producencie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja mam zamienniki activ jeta i nie narzekam na ich jakość, a do tego są bardzo wydajne i no cena atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
przede wszystkim activ jety są bardzo wydajne a dzięki temu docelowo mozna wydrukowac dużo więcej stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienniki do drukarek zawsze zamawiam od www.czarnynabialym.pl, szybka wysyłka, dobre ceny. A zamienniki naprawdę świetnej jakości i starczają na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześq
Zamienniki z reguły są tanie, o to w nich chodzi :D Ale noname firm nie opłata się kupować, bo można się na nich nieźle przejechać. Niektóre drukarki nawet nie przyjmują, co niektórych zamienników - za to zamienniki Asarto przejrzyście sprawdzają się :D Polecam sobie poczytać o tej fimie i ich nagrodach za dobrą jakość produktu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
ja kupuję activejety w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że każdy kupuje gdzie indziej bo w moim przypadku to sklep https://dobretonery.pl i jestem równie zadowolony. Tanio, wysyłka dosyć szybka, a same zamienniki dobre jakościowo drukowanie takie same jak na oryginałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorunia
Zamienniki activejet do swojej drukarki zamawiam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkazieja
Ja zamienniki kupuje na drukujesz24 pl i jestem bardzo zadowolona;) Super jakość i wydajność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingatyn
Zamówilam wczoraj zamiennik do drukarki na drukujesz24 pl i czekam na przesyłkę!Dzięki za namiary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

ja jestem wierny asarto, dobrze drukują, jak nie-zamienniki, cena przyjazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociok

dla mnie niezmiennie i od lat tylko activejet, chyba z 10 albo dłużej lat drukuję na ich zamiennikach i żadnych innych już nie szukam, jakość rewelacyjna i cena przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość risol
Dnia 30.01.2019 o 13:26, Gość pociok napisał:

dla mnie niezmiennie i od lat tylko activejet, chyba z 10 albo dłużej lat drukuję na ich zamiennikach i żadnych innych już nie szukam, jakość rewelacyjna i cena przystępna

ciekawe czy zdjęcia by dało radę na nich drukować? Trochę mi się tego nazbierało i ciągle nie mogę się za to zabrać. A mam w domu papier foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spigula

bez problemu na activejetach wydrukujesz zdjęcia, ja drukowalam i bardzo ładnie to wyszło, jak masz papier foto to śmialo drukuj, ja uważam że to najlepsze zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×