Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotny

pytanie do kobiet

Polecane posty

Pytanie do kobiet czy zwracacie uwagę na wygląd penisa ?:p Czy to prawda Ładny członek to podstawa, najlepiej jak jest długi, lekko zakrzywiony? prosze o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOKOOOOOO
oczywiście że jesteśmy ciekawe jak wygląda penis jaki ma kształt jaki jest w dotyku ludzka ciekawość...ja zawsze miałam ciągoty brania do ręki np. mój jeden miał takiego fajnego gładkiego peniska...tylko sex z nim był nieciekawy dlaczego?? bo po 10 minutach dochodził więc nie chciało mi się nawet majtek zdejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie niestety
ja jestem jeszcze ze starego pokolenia, bardziej interesuje mnie czy facet jest dowcipny, inteligentny i oczytany niz jakiego ma penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja jestem jeszcze ze starego pokolenia, bardziej interesuje mnie czy facet jest dowcipny, inteligentny i oczytany niz jakiego ma penisa. " Dla mnie to jest zupełnie bez znaczenia. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie niestety
Perwersja "ja jestem jeszcze ze starego pokolenia, bardziej interesuje mnie czy facet jest dowcipny, inteligentny i oczytany niz jakiego ma penisa. " Dla mnie to jest zupełnie bez znaczenia. no to mnie nie obchodzi :P odpowiadam jak ty na pytanie autora :P kazda sie czyms jak widac kieruje, jedna inteligencja druga wygladem penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty odpowiedziałaś na pytanie zadane wprost, ja najwidoczniej dokonałam nadinterpretacji jak to mam w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaka jedna
Temat stary jak swiat, ale roznice w wielkosci jest przeciez zauwazalna. Seks z "malym" moze byc fajny, bo to zalezy od wielu innych rzeczy jak spontanicznosc, humor, otwartosc partnera ale "maly" po prostu nie wypelnia, to moje odczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak nie tak mialo być
Najwazniejsze ,zeby byl czysciutki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira mysliwiec
Dla mnie to kutas musi byc dlugi , gruby i prosty a nie zakrzywiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie niestety ja jestem jeszcze ze starego pokolenia, bardziej interesuje mnie czy facet jest dowcipny, inteligentny i oczytany niz jakiego ma penisa. ------------- a jaki rocznik tego pokolenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zależy co kto lubi zakrzywiony jest lepszy bo ma się więcej doznań ładny mnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
szczerze- widziałam JEDNEGO który na razie jest dla mnie jedynym ;) hmm nie zamierzam zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×