Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieloneczka

gdzie wyjeżdżacie na wakacje?

Polecane posty

Gość mieloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol
Pogorzelica w sierpniu:) Ewam a czemu po sezonie jedziesz?? nad polskim morzem po sezonie to praktycznie nie ma czego szukać!! wszystko pozamykane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
szklarska poręba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego jeżdżę zawsze po lub przed sezonem, żeby nie łazić w tłumie nie po to jadę, żeby chodzic po sklepach i knajpach, bo to mam w miejscu zamieszkania morze będzie, też we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wybory marsz
Egipt-we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr_di
najpierw Beskid Niski, potem Beskid Niski, potem Norwegia i na koniec dla odmiany Beskid Niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułgaria
Sinemoretz we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręglek
Islandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę a Beskid Niski :) górki to jest to, co tygryski lubią najbardziej, chociaż wolą Tatry Wysokie w Beskidzie byłam chyba 2 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz bylam na urlopie
i pewnie szybko znow nie pojde, no chyba, ze sama sobie zostanę szefowa:) a bylam na chorwackiej wyspie, chcialabym jeszcze na Maltę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
ja też już byłam na urlopie w Grecji na przełomie maja i czerwca w lipcu Babia Góra ,marzy mi się we wrześniu jeszcze jakiś wypad ale nie wiem co wybrać - Słowacja źródełka,Bałtyk,góry stołowe czy Chorwacja Ewa,33- popieram wrześniowe wakacje:) byłam w zeszłym roku nad naszym morzem i było super.Słonecznie ,mało ludzi ,spokój ,pełen relaks i mnóstwo bursztynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwykle jeżdżę w maju albo czerwcu w górki jakieś (mam na myśli dłuższy wyjazd) w tym roku wyjątkowo w drugą stronę :) i w dodatku jesienia (ale pewnie wyskoczymy w Taterki do września na kilka dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze jeżdżę na wakacje we wrześniu, bo jest spokój i nie ma tłumów, ale na boga, nie nad polskie morze :P niepewność pogody, wyyyysokie ceny i kiepski dojazd mnie odstraszają. wolę polecieć gdzieś dalej, mieć zapewnione ciepełko i przy okazji poznać inne kraje :) w tym roku Toskania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa i trzy lata temu byłam nad Śródziemnym, nad polskim nigdy - najwyższy czas i tu pojechać ceny chyba we wrześniu nie będą takie okropne, noclegi mam po 25 zł od osoby, obiady będą w cenie ok. 12 zł, jadę swoim samochodem, w niepogodę czy pogode i tak zamierzamy trochę sie pokręcić, Trójmiasto, Malbork, potem jeszcze trochę bardziej na zachód, więc nudzić sie nam nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym roku niestety nigdzie
za duzo mialam niespodziewanych wydatkow, ale w przyszlym to sobie odbije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest dobry prezen
zakopane w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
katowiczankaa - z jakim biurem,organizatorem lecisz do Toskanii? ile płacisz? może faktycznie ruszyć gdzieś dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizujemy sobie ten wyjazd sami :) chcieliśmy lecieć wizzairem do pizy, zarezerwowaliśmy noclegi i czekaliśmy na promocję biletów. niestety zamknęli nam to połączenie :/ zaliczka wpłacona, więc jesteśmy skazani na podróż samochodem. nie bardzo mi się to podoba, ale mówi się trudno :) nie wiem dlaczego, ale toskania z biurami podróży wychodzi podejrzanie drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacimy jakieś grosze za nocleg, bo wynajmujemy sobie domek na kampingu vacansoleil, z dwoma sypialniami i łazienkami oraz salonem i kuchnią :) jedziemy ze znajomymi, więc i koszt benzyny będzie podzielony. akurat wyjazd samochodem do włoch przeraża mnie mniej, niż taka ekspedycja do bułgarii! w tamte rejony tylko samolotem, bo to dziki kraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek_19
...a ja wakacje spędzam w Zakopanem... cały rok spędzam w Zakopanem... Może się ktoś wymieni? Bo te korki ;/ a nie każdy wynajmuje pokoje i zarabia na ceprach czyt.turystach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
jak dla nas samochodem odpada ( jeździmy cały rok i czas odpocząć od 4 kółek), teraz byliśmy w Grecji autokarem i też odpada - 27 godz.jazdy ,do Chorwacji jest bliżej więc może się skusimy albo czekać na lasty i polecieć samolotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
Madziulek Zakopane jest ok ale na krótkie wypady ,nie na wczasy tam się nie odpoczywa tylko ciężko pracuje :) wspinając się na szczyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autokarem to chyba jeszcze gorzej niż samochodem ;) teraz, w dobie tanich linii lotniczych nie problem zorganizować sobie wyjazd :) ja bym się na 100% nie pchała samochodem, tyle, że zlikwidowali nam loty i nie mamy innego wyjścia... w chorwacji nie byłam i nie ciągnie mnie ze względu na kamieniste plaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
w Chorwacji są też piaszczyste plaże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
do Piździejewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna marzycielka
Oj Chorwacja by mi się marzyła... W tym roku jednak kiepsko z wakacjami za granicom. W ogóle dość cienko się poskładało. Może uda się na tydzień wyskoczyć tutaj: http://goo.gl/huCL choć to i tak nie wiadomo, bo drożyzna nad tym naszym morzem straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×