Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Żagnica

jaki to ból,gdy robi się tatuaż?

Polecane posty

planuje zrobic sobie sliczna dziarke na stopie.wiem i licze sie z tym ze w tym miejscu takie zabiegi okropnie bola.czy jestescie w stanie opisac bol podczas robienia sobie tatuazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na lewej lydce tatuaz ,i przyznam mnie to tylko swedziało ,a nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessa....
po co robic se dziary na nogach, skoro wystarczy zalozyc wzorzyste rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessa....
najbardziej boli, gdy HIV przedostaje sie do tkanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purouette
ja mam tatuaz nad pupa dosyc spory ale w tym miejscu podobno boli najbardziej bo jest cienka skora i ja mam to miejsce bardzo wrazliwe, bol byl okropny, ja bym to opisala jakbym czula takie dziubanie wwiercanie mi sie pod skore czyms ostrym, masakryczny bol szczegolnie jak juz skora byla opuchnieta. jakbym wiedziala ze to tak boli to bym nie robila, meczylam sie przez 3 godziny, mimo wszystko ciesze sie ze mam swoj tatuaz bo dobrze sie z nim czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama stopa jest ukrwiona , lepięj jest znalezc takie miejsce ktore nie jest unerwione i nie ma duzo zył ,a dlaczego zapytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo masz tatuaz w miejscu unerwionym dobrze ,chcac zrobic sobie tatuaz warto znac anatomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaden hiv nie grozi ci ,ja nie nie wiem skad on wziol te info ja się tym interesuje ,wiec chyba warto mnie o to zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam anatomie i licze sie z bolem. ale jestem pewna ze zrobie ten zabieg bo przemylalam juz dluzo razy wiec ie robie teego pochopnie jak jajas mloda idiotka dla ktorej tatuaz jest szpanowaniem przed znajomyymi. ja wiem ze chce to zrobic wszystko juz jest zaplanowane. nie boje sie bolu. chciaalam sie po prostu zapytac do czego porownujecie ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu wy o tej porze nie spicie jeszcze?? ja juz slysze ze ptaki za oknem cwierkaja. jednak milo mi wiedzac ze nie tylko ja jestem tak szurnieta ze nie spie w nocy heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem uparta i stopa jest moim miejscem na dziare. wzor sama sobie zaprojektowalam i wiele dla mnie znaczy. wiem ze pojde do dobrego sprawdzonego studia. wiem ze to bedzie bolec. ale nie zraza mnie to :}};)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam wszystkie w katalogach w internecie a potem wzorujac sie na niektorych zaprojektowalam sobie swoj wlasny. motyw kwiatowy, ważka i mala literka d w jednym z kwiatkow jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×