Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Żagnica

jaki to ból,gdy robi się tatuaż?

Polecane posty

skoro tak ci goraco to wpadnij do mnie do wroclawia.... posiedzimy sobie na balkonie.... chlodno jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie w tesco ,w pracy gdy pracowałem widzialem jak dwie dziewcźyny siedza obok siebie jedna miala motylka pod wystajacymi stringami spod biodrowek ,powiedzialem ze ma ładny tatuaz speszyła sie jakdiabli myslalem o tym po pracy i kusi mnie to nadal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee.... a co mnie tam jakies baby z tesco. myslalam ze tu walniesz jakas ostra historia czy cos a tu jakies babska ze stringami heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem czy ten tatuaz na mnie tak podzialal czy bielizna tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to jak wyruszysz teraz, to ja zdaze sie przespac, pojsc na uczelnie i wrocic i akurat dojdziesz na dobry obiadek a potem pojdziemy sobie na balkonik na kawke z papieroskiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne miejsce, inny ból. na mięśniach chyba boli najmniej. na kościach i tam gdzie miękka, delikatna(okolice pach) skóra najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot za duzo piwa kvla na glowie niezywa rymuje czasami gdy stosuje pojedynek między napojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kladz sie spac songus .... i czekam dzisiaj z obiadem. jak nie przyjdziesz to cie zabije;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne.... bylebys zdazyl na obiad i na kawke z papieroskiem. za kazde 5 minut spoznienia 10 pompek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak jak ty tak chcesz to do wrocka pojechac mogu ale musze sie otrzezwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 12 koncze zajecia i jak wroce masz byc czysty, TRZEZWIUTKI jak mala dzika swinka i koniec kropka a teraz zmykam spac bo zostalo mi jakies az 2 godziny snu kolorowych namietnych i o mnie songus.dzieki za odpowiedz na pytanie. pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorek a nie chumorek songus. i nie bede slinic zadnego miala tylko ciebie oslinie po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm warto czy nie a do pracki mam na 15 ot co w glowie mi szumi od piwa ,osliniony beede hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze szklanke piwka a songusia nie tak łatwo poruszyc by zacne 4 litery ruszył w obieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×