Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Żagnica

jaki to ból,gdy robi się tatuaż?

Polecane posty

Nie pojdem lulu @@@stopka wojownika@@www.interia.poczta.pl sum6@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot co@@@stopka wojownika@@www.interia.poczta.pl sum6@interia.eu @@@stopka wojownika@@www.interia.poczta.pl sum6@interia.eu @@@stopka wojownika@@www.interia.poczta.pl sum6@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszu meila? @@@stopka wojownika@@www.interia.poczta.pl sum6@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelala
nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukłuj się igłą, znasz to uczucie? To teraz pomyśl sobie, że na raz kłuje cię kilka igieł. 5, 7 i to w o wiele szybszym tempie. Trudne takie do wyobrażenia? Chyba nie. Na stopie jest cienka skóra i miejsce równie bolesne, bo jedzie się po kościach. Ale są żele przeciwbólowe, załatw sobie jakiś na receptę. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównywalne do golenia depilatorem:) ale po jakiś 10-15 min skóra trochę puchnie i wtedy już mniej boli, najgorzej jest na początku, ogolnie da się przezyc ( w porównaniu do porodu to mały pikus;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,właśnie zrobiono mi 3 dni temu pierwszy tatuaz.To była decyzja przemyślana itd,naczytałam się w necie sporo porad i ciekawostek,także na temat bólu.Szłam porządnie przestraszona nie wiedząc co mnie czeka,tym bardziej ze głupia wybrałam duży wzór na plecach...powiem wam,ze ból był niesamowity,nie spodziewałam się tego.Gdy ktoś mi wcześniej mówił ze to boli to go zbywalam machnieciem ręki,ze eee tam urodziłam troje dzieci to tatuażu nie zrobię ? Gdy tatuazysta powiedział "zaczynamy" i poczulam jak ostrze rozrywa mi skórę mina mi zrzedla i pomyślałam że nie dam rady tak przez 2 godziny.To był koszmar.zacisnelam oczy,zęby,pięści wbijajac paznokcie w skórę. Wiem ze byłam zbyt spięta i przez to napewno bardziej bolało ale nie byłan w stanie nawet rozmawiać z tego bólu.Tak przez 2,5 godziny.Wytrzymałam jskos ale ciężko było, prosiłam o chwilowe przerwy gdy już naprawdę nie mogłam wytrzymać. Na samym koncu,jakies 20 min przed koncem gościu posmarowal mi maścią i po kilku minutach mi ulzylo,nie czułam juz prawie bólu.To maść z lidokaina i dał mi ją żeby zrobić jskies poprawki w miejscach gdzie już wcześniej dziaral. Powiem wam że nie wierze gdy ktoś mówi ze go nie boli.Jsk może nie boleć wiercenie w skórze wiertarka?Pomimo tego mam w planach jeszcxe conajmniej jeden tatuaz ale mniejszy na ramieniu.Człowiek jesr durny,boli go a chce następny...tak to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam całe plecy wytatuowane w 3 tatuaże. Podczas zabiegu nie bolało mnie nic a nic ze względu na to że posmarowałam sobie skórę kremem znieczulającym z lidokainą. Wiem że taki krem można kupić w aptece na receptę, w drogerii jest nie dostępny, ale żeby było naprawdę tanio i na miejscu to trzeba poszukać w internecie. Ja długo szukałam i kupiłam na stronie www.naporost.pl i gdy miałam tatuowane plecy smarowałam się nim grubo potem zmywałam i znowu smarowałam. W ten sposób ukłucia igłą nie bolały mnie tylko czułam delikatne mrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×