Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Cudowne!!

Polecane posty

Za mojej zetki wiem o 12 samobójach z czego trzy w mojej JW Pomnóz to sobie przez cały kraj i wylicz. W TV o żadnym nie powiedzieli dlatego mam wyjebane na MON bo nic prawdy nie powiedza tylko defilady miłe dla oka pokazują. Trzeba byc żeby zobaczyc jaki to syf na sztuke robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staluchy to takie szweje co i=szły regulaminowo i nic o woju nie wiedza poza obslugą miotły i ściery oraz znajomością posługiwania się łopata krótkiego zasiegu ziemia-powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.trampolino.pl do wygrania cudowne nagrody! Sami decydujecie o jaka nagrodę chcecie grać i którą wygrać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trepy kasę pożyczali od was monety groszówki zbieraliście 1 za jeden dzień i przed bramą wyrzuciliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w każdej jednostce tak wygląda. Oczywiście okoliczności są różne ale schemat i slownictwo wszedzie takie same. Wojsko to taka kolonia i niezły ubaw tyle, że dziewczyn nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylem w Wrocławiu ale to tylko tydzień i chwała bogu na jednostce nie był można kupić piwa jesień przeciwlotnicza 17WBZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za sierści bo potem mnie przenieśli ale wtedy wyjebane bo za stary byłem żeby mnie jakies pajace z legionowa po moim orzyszu straszne byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b54yvbbbbfv
jezu jakie nudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×