Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama dzidzi z loczkiem

10miesięcy i nadal nie ma górnych ząbków..?

Polecane posty

Gość mama dzidzi z loczkiem

mojej corci dolne jedynki wyszły na równe pół roczku, teraz ma 10 miesięcy a górnych ząbków dalej nie widać, moje pytanie do mam brzmi: kiedy wychodzą te ząbki? kiedy pojawiły sie u waszych dzieci górne jedynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego dolne wyszły jak miał 5 miesięcy i tydzień a górne jak miał 6 miesięcy teraz ma 9 i pół miesiąca i ma 2 u dołu i 4 u góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaaaaaaaaaa
nie martw się, mój znajomy ma córeczkę która ma 13 miesięcy i jeszczce nie ma ani jednego ząbka, każde dziecko rozwija sie na swój indywidualny sposó, mój synek ma rok i jeszczce nie chodzi, ale sie tym nie martwie, jak zacznie chodzić za miesiąc czy dwa to przecież nic takiego się nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_da2
z moją córcią było tak samo, 6 miesięcy miała jak wyszły dwie dolne jedynki a potem długo dlugo nic. Też już miałam obawy że tak zostanie z tymi dwoma ząbkami jak króliczek ;) ale miezy 11 a 12 miesiącem pojawiły się 4 górne ząbki i teraz czekamy na kolejne. Także cierpliwości na pewno się pojawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma niedlugo 11 miesiecy a dopiero mu pierwsze dolne dwie jedynki wyszly jakies 2-3 tygodnie temu:)...na to niema reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagneta
Pocieszę Cię, historia nie zna przypadku,by jakiemuś dziecku zęby nie wyszły. Zatem wszystko w swoim czasie! :-) Moja bratanica do 8 miesiąca nic, zero ząbka, po czym 7w jednym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka980
u mojego synka pierwsze dwa zbki wyszły miesiąc temu(teraz ma 11 miesięcy) nie ma reguły kiedy zęby mają wychodzić moja pielęgniarka roodwiskowa(mieszkam w uk)powiedziała że pierwsze ząbki mją prawo wyjsc nawet do 15 miesięcy i nic sie nie robi a juz broń boże przecina dziąseł a to że tak póżno to tylko lepiej znak że ząbki będą zdrowe mocniejsze:) wiec nie ma się co niepokoic a tylko cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dzidzi z loczkiem
dziekuje za odpowiedzi! ..no niby wiem że te ząbki prędzej czy poźniej się pokażą ale wszystkie nasze znajome dzieciaczki w wieku córci mają juz po 6 a nawet 8 ząbków.. juz zaczynam sie martwić ze może coś jest nie tak ze jeszcze ich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonaaaaaaaa
u mojego synka identycznie na 6 miesiecy dwie jedynki a nastepne dopiero na 12 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia ma 10,5 miesiaca i tez ma tylko dwa na dole-wyszly,jak miala 7 miesiecy. Mysle,ze wszystko w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córeczka ma 8 miesiecy i nie ma jeszcze ani jednego zęba, więc nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S7,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka zaczęła ząbkować jak miała 14 miesięcy. Teraz ma 2 lata a wciąż nie ma dolnych trójek i żadnej piątki. Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×