Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seb.32

Są jakieś fajne dziewczyny z Wa-wy, takie niechude... ;)

Polecane posty

Gość SQQ77
sie masz zboku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamella
co znaczy niechude ? grube ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi po prostu o zaokrągloną figurę kobiecą, taką wiesz... około 95 + cm w biodrach, biust C lub większy. Taka figura. No i fajna osobowość, of course. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamella
coś pierdolisz...zaogrąglona osobowość i big dupa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jufa7645
Należysz do rzadkości bo większość facetów woli szczupłe kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....to nie jest tak że faceci wolą te szczuplejsze....oglądają się faktycznie za szczuplejszymi ale w łóżku wolą urozmaicenia czyli raz dama z klasą, raz mięcho czerwone, raz filigranowa, raz korpulentna....a innym razem coś jeszcze z innej beczki...heh:)....ale wszystkie musi łączyć jedno....NAMIĘTNOŚĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fev: istnieją trzy możliwości, albo jesteś mężczyzną; albo bardzo mądrą kobietą; albo niekoniecznie nawet mądrą, ale z pewnością doświadczoną. Pozdrawiam Cię, ponieważ masz całkowitą rację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do córka wulkanizatora: powyżej już opisałem jaką figurę miałem na myśli. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seb.32 jestem kobietą:) a teraz leżę sobie już w łóżeczku i tylko czytam popaprańców:) .......w końcu ja też mam prawo do jednego wieczoru nicnierobienia w tym sexu czytaj.......no nie ?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seb.32 zauważyłam też że niektórzy uzależniają się od określonego typu kobiety...i choćby nawet nie odpowiadała im pod innym względem to mimo że odchodzą on niej wielokrotnie to i tak po jakimś czasie wracają jak bumerangi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×