Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ciekawa Irenka

który wokalista ma według was najbardziej seksowny głos?

Polecane posty

Gość z polskich to Gadowski
a Jackson ma wg mnie pedalski głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
Dla przykładu "This is War".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
A zresztą, dla jednych Jared ma najbardziej sexy głos, dla innych Villie a dla jeszcze innych Jackson! Więc co tak na mnie naskoczyłaś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Rogucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaa
jak ktoś tu pisze że Jackson ma pedalski głos to chyba temu słoń na ucho wdepnął:O MJ ma perfekcyjnie wyszkolony głos, chodzi tu o technikę śpiewania. Żaden artysta pop nie moze się pochwalić tak wyszkolonym głosem, MJ może śpiewać łagodny pop i ostre rockowe piosenki. W dodatku ma szeroka skalę głosu i dlatego z taką łatwością operuje wysokimi dźwiękami, jego głos potrafi być ostry i głośny oraz cichy i łagodny. Już po pedalsku śpiewa jego wierny kopiarz. Los Angeles in USA gdybyś nie była fanką Jareda to dałabys spokój z naszą dysputą:P Widziałam jego koncertowe wykonania i akustyki, barwa głosu Jareda jest taka sobie, głos ma ładny ale nie ma w jego głosie nic szczególnego i powalającego. Na koncertach Jared nie robi na mnie żadnego wrażenia i w ogóle jako człowiek jest on skrajnym narcyzem zapatrzonym w siebie. Chłop robi przeciętną muzyke i ma mentalność jakiegoś boga, który rzucił świat na kolana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
Ohohoh jaka z Ciebie znawczyni. Ja nie pytałam, czy widziałaś jego koncert np. na YT. Tylko na żywo. Zresztą, z tą mentalnością boga owszem, zgadzam się. Jego Echelon jest jakby hmm sektą, chociaż nie taką w negatywnym znaczeniu. Fani są jak wyznawcy jakieś religii, kultu, czy czegoś tam jeszcze. Wiem, bo mój kolega tego słucha, a wręcz uwielbia. Ale co do tego, że ma fajny głos to zdania nie zmienię. Dla mnie jest sexy :) Ale bardziej sexy jest głos jego brata, tyle tylko, że on nie śpiewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaa
wiesz ja w ogóle Ciebie nie naskoczyłam, napisałam co sądzę na temat głosu Jareda i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z polskich to Gadowski
Co ty tu piszesz o szkoleniu głosu,chodzii o barwę,a tego sie nie da wyszkolić.Wg mne Jackson pieje jak kastrat,takie mam zdanie i mogę je mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
A, no chyba że :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
Mi też absolutnie Jackson nie podpada pod gust... Lubię jeszcze tego gościa Marko Saaresto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaa
nie słyszałam ich na żywo, porównuję głosy w ogólnym znaczeniu, nie każdy ma okazję zobaczyć koncert na zywo ale wystarczy włączyć muzykę z odpowiednim sprzęcie i z dobrymi głośnikami żeby ocenić.. na koncert 30stm wybrałabym się jedynie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael miał dość wysoki
ale piękny głos, bardzo duże możliwości. Bardzo przyjemnie się go słucha pan z INXS miał też śliczny głos http://www.youtube.com/watch?v=3FAmH9F-1A8 pan z HIM, Patrick Swayze, pan z Depeche mode. Morten też:) no ale gdzie Freddie?;) niesamowity głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
A ja byłam na jednym. Teraz będą grać na Coke Live Music Festival i tam też się wybiorę, choćby dla jednej piosenki tego zespołu. Takie moje zdanie, że facet idealnie wykorzystuje swój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael miał dość wysoki
i Nick Cave :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
posluchajcie dirty diany w wykonaniu Jacksona albo chociaż Lady in my life czy Baby be mine,to sa utwory z jego najlepszych czasów i warunki głosowe miał niesamowite a głos miód, cud, malina. płyty Thriller i Off the wall moge sluchac na okraglo, majstersztyk głosowy, juz nie wspominajac o samej muzyce. spojrzcie na to obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca i słuchająca
dajcie jeszcze coś bo się rozgrzałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Leto dorzuciłbym Matthew Bellamy :) Ale oni nie mają sexy głosów. Mają talent w tej dziedzinie w której grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
zapomnialam o Freddie'm Mercury, You don't fool me na przykład, matko...ta charyzma...tak, Michael i Freedie to ogromne talenty wokalne, bardzo na mnie dziaal tez glos wokalisty Simply Red, tego rudzielca, bardzo kojący i dosc seksowny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze Barry White
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael miał dość wysoki
bułka z serem - mnie się zawsze Liberian girl podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael i Slash rządzą
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×