Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

tak sobie czytam ten topik od początku i prawie pasuje do Twojego ideału ;P poza włosami, ehh... młoda byłam i głupia teraz się męczę, żeby do swoich wrócić, no i to dziewictwo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię z siebie ideał ;Pa koleżanka rości sobie jakieś prawa do Ciebie;P oddać jej Ciebie bez bicia czy trochę powalczyć ???;P;P w końcu marzył Ci się harem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna wystarczy ale jak jest mozliwosc miec wiecej to czemu by nie? :p no dobra o tych haremach to zarty bo jeszcze ktos wyskoczy z jakimis glupotami i bedzie mnie atakowal o to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wróżko podziel się ;) nie bądź taka ;) ja biorę w dni parzyste, Ty nieparzyste może być ?? ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja bym chcial wiecej pogadac z samotna. tylko cos sie nie pojawia... chyba bedzie ja trzeba "zmolestowac" przez e-maila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozecie sie zebrac w kilka i zrobic mi prezent zakladajac dla mnie cos ala harem xP (kurcze mialem juz o tym nie mowic ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialbym byc bardzo nienormalnym facetem lub gejem aby mi sie nie spodobal ;) ale baaaaarrrrrdzzzzoooo watpie w jego realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale watpie abyscie sie na to zgodzili i aby byly techniczno materialne mozliwosci do realizacji tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybudujemy mały domek, w którym pomieści się Twój harem ;P ja w posagu wniosę dach ;) już zostały tylko ściany i podłogi do załatwienia ;) więc nie jest tak źle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale co z tymi slabszymi? :p poza tym harem to harem i musza w nim byc co najmniej dwie kobiety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój naturalny kolor jest ciężki do sprecyzowania taki hmm... mysi pod jaśniutki brąz... ale farbuje na brąz ostatnimi czasy Levi jak chcesz;P jedna sobie mogę zostawić do haremu;) to co casting ??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw chce haremu a potem mowi o pozbywaniu sie kobiet z niego... kobiety... kto je zrozumie ten dostanie nobla i pare innych nagrod nalkowych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×