Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Dziękujemy! Już dzisiaj kliknęłaś/kliknąłeś! Pamiętaj, odwiedź nas jutro! ---------> pajacyk dziennie klikam gdzie indziej. Ten drugi demogryf troche nie passi do twojej osobowości.Fałszywa relacja jak ktoś spojrzy levi.nazwałbym go"obscenicznym":) ------------------------------------------------------------------------------------ Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z telefonu bo w domu mam siec wifi i zerkam na TV ;p ale tak ogolnie to malo sie interesuje pilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja specjalnie wielką fanką też nie jestem ale czegóż się nie robi, żeby się spotkać ze znajomymi ;) poczytałeś już co nieco o Zamku?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdyskredytowany fan cafeterii
No jak spanko nie bierze was:P 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale jak się znarzyczonimy i zakochamy to damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś powinnam sobie poradzić ;) ale najpierw trzeba z łóżka się zebrać, a z tym dzisiaj może być ciężko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy MAN -> hę? w.i.t.c.h-> w sumie w łóżku też można robić ciekawe i przyjemne rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizja Levviatana: cyt. Levviatan " chlopczyk nie ;p chlopak bardziej pasuje " jak bym określił chłoptaś bądź chłop :P Taki troszkę dzieciaczek, któremu mamusia pod nosek podkłada obiadek co by się chłoptaś nie przemęczał. Bo przecież on taaki biedny... Próbuje być przebojowy, ale coś mu do końca nie idzie. cyt. Levviatan "moje zdjęcie dostają wybrani... a raczej wybrane ;p " samotna. "moge prosic o Twoje zdjcie?" 20:14 Levviatan Levviatan@tlen.pl'; "w jakim celu? ;p" "prześlij /podaj maila " - jednak każda czerń dostaje :P " tlumnie bo przyciagam kobiety swoim urokiem ^^" - później można doczytać, że jednak nie jesteś taki uroczy ;) Dziewczyny/kobiety nie ma bo mu sie nie chce szukać. Lepiej poczekać aż sama przyjdzie cyt. Malutka0808 "Napewno znajdzie sie taka, ktora pokochasz calym serduszkiem Levviatan Levviatan@tlen.pl'; "coraz bardziej w to wątpię :/ czekam tylko to czekanie jest dobijające ja nie szukam ideału ja czekam na swój "ideał" - Jeszcze raz podkreślmy, on nie szuka tylko czeka :P Sama przyjdzie, sama go pozna, sama zrobi wszystko :) "Husky -> spotkać się raz a potem tęsknić to nie dla mnie ;p" - Pewnie, najłatwiej jak to kobieta będzie dojeżdżać do Ciebie, albo niech do Ciebie na wieś się wyprowadzi, najlepiej bogata bo tam u Ciebie pracy znaleźć nie można "1) nie znam ciebie 2) nie wiem jak wygladasz 3) najpierw to ja musze znalezc sobie prace" - Patrz komenty powyżej ;P Pracy nie ma bo mama mu nie znalazła? cyt. Levviatan Levviatan@tlen.pl'; "Wszystkie nicki są zajęte -> coś trzeba robić jak się pracy nie ma ;p a poza tym to tylko jakieś 25 postów dziennie" - pewnie, lepiej na kafe siedzieć :P Zgrywa twardego, ale tylko zgrywa ;) cyt. "w realu jestem niej rozmowny bo tutaj gadam na te tematy na ktore mam cos do powiedzenia" - Znaczy w realu jesteś po prostu małomówny, zamknięty w sobie żuczek Soory, ale jak czytam Twoje wypowiedzi to śmiech mnie często ogarnia. cyt. rzata małgo "Ty Levviatan jesteś strasznie wybredny i wymagający jak na faceta z życiem ala papier toaletowy " cyt. "Internet ma to do siebie że jeśli pozna się kogoś interesującego to ta osoba mieszka 300km dalej :/" "nie mam perspektyw na przeprowadzkę gdzieś indziej i szukania tam szczęścia :/" - użalaj się dalej nad swoim losem "właśnie kończę dwuletnie studium. znajomości ze średniej już się dawno posypały bo ludzie się porozjeżdżali po świecie " - inni potrafili zadbać o swoje tyłki, Ty dalej użalaj się nad sobą :) Na początku uważałem Cie za faceta na poziomie, ale tu pokazałeś dokładnie kim jesteś :/ Jakoś tak się rozczarowałem i se napisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taki troszkę dzieciaczek, któremu mamusia pod nosek podkłada obiadek co by się chłoptaś nie przemęczał. Bo przecież on taaki biedny..." jakoś nikt mi niczego pod nos w życiu nie podkładał... "jednak każda czerń dostaje" nie każda tylko te które mnie zainteresują ;p "tlumnie bo przyciagam kobiety swoim urokiem ^^" tego zdania nie bierz tak do siebie ;p "Dziewczyny/kobiety nie ma bo mu się nie chce szukać. Lepiej poczekać aż sama przyjdzie" chce mi się ale na pewien czas zrezygnowałem z szukania ;) "Jeszcze raz podkreślmy, on nie szuka tylko czeka Sama przyjdzie, sama go pozna, sama zrobi wszystko" hmm jesteś jasnowidzem że wiesz jak się zachowam? "Pewnie, najłatwiej jak to kobieta będzie dojeżdżać do Ciebie, albo niech do Ciebie na wieś się wyprowadzi, najlepiej bogata bo tam u Ciebie pracy znaleźć nie można" wiesz dlaczego chce najpierw znaleźć pracę? abym to ja dojeżdżał i nie był na utrzymaniu kobiety (na marginesie w moim powiecie jest jeden z największych % bezrobocia tak że na jedno miejsce nieraz jest 50 kandydatów) "pewnie, lepiej na kafe siedzieć" każdy sposób na poznanie dziewczyn jest dobry jeśli jest skuteczny ;p "Zgrywa twardego, ale tylko zgrywa" przy kobietach mięknę ;p "Znaczy w realu jesteś po prostu małomówny, zamknięty w sobie żuczek" nie tyle co mało mówmy co nie gadam jeśli nie mam nic do powiedzenia na dany temat "użalaj się dalej nad swoim losem" a ile tego użalania było? w góra 50 postach się użalałem co przy 17 miesiącach tutaj spędzonych to niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się wychyliłeś
Prawdziwy MAN-------> levi skopal ci dupsko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy MAN-----> proszę mi tu mojego synusia nie drażnić.Jak zazdraszczasz tu wal się na twarz.:O:(Założ sobie temat i tam tokuj do woli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o sobie mogę dużo powiedzieć ale to temat o Levviatanie a nie o mnie :) Ja nie jade po nim tylko napisałem to co naszło mi na myśl podczas czytania tego topiku oraz innych wypowiedzi Levviatana w innych tematach. Wygląda to tak, że chłopak zamiast się ogarnąć i wyjechać z pcimia dolnego w poszukiwaniu dobrobytu siedzi na kafe i wypisuje głupotki i się użala nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze co tu piszecie i mi się nóż w kieszeni otwiera;/ przegrał życie w wieku 21 lat... ciekawe, chyba, że znasz jego losy na najbliższe 40 to przepraszam;) nic tylko jeździcie po Levim, a to miły, sympatyczny chłopak, który odnosi się z szacunkiem do innych, a w szczególności do kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan niektórzy już na starcie przegrali, jak nie zmienisz się z chłoptasia w prawdziwego mana to przegrasz z kretesem, w Twoim wieku bawiłem się z cipkami i zdobywałem wiedzę, a Ty siedzisz tutaj i wyrywasz jakieś cnotki niewydymki z marnym skutkiem. Zmień się albo przegraj życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo--------> chlopcze co to konia obchodzi jak się wóz przewróci.Co obchodzi cie jego życie prywatne.Chcesz jemu matkować? Wczytaj sie w moją stopkę i nie ględż MALKONTENCIE ----------------------------------------------------------------------------- Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo fakt, to jest temat o Levvim, ale tak się składa, że nie tylko on tutaj siedzi, bo Ty też więc możemy jakieś wnioski z tego wyciągnąć... Czasami z tego pcimia dolnego ciężko się wyrwać wiesz? A może nie wiesz, bo przecież na pewno żyjesz w dużym mieście, w willi z basenem i innymi dobrodziejstwami... Jesteś na pewno też wielkim optymistą, i nigdy ale to przenigdy nie zdarzyło Ci się narzekać... Poza tym wszystko w życiu łatwo Ci przychodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym musial używać zaraz nieparlamentarnych slów jak takich umysłowych młokosów tutaj czytam.Leviemu podoba sie tutaj,TOBIE jeden z drugim nie.To co cię tutaj i kto zatrzymuje.?fruwaj,zarywaj i nikt ci nie zabrania.Tylko ten co duzo szczeka nie ugryzie.Po co mówisz o swoim prywatnym życiu? Przecież możesz pleść bzdury i tak nikt nie będzie wiedział, czy prawde mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×