Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

bobasek do malkontenta brakuje mi więcej, niż pewnie masz włosów na głowie ;) Temat jest o Levviatanie? Zadawać mu pytania? ok, Po przeczytaniu kliku wypowiedzi i odpowiedzi chciałem zadać pytanie do levviatana, ale odpowiedź nasunęła się sama i przelałem to wszystko przez klawisze w świat. Lady, Jako, że temat nie o mnie wolał bym jednak pisać o Levim. Specjalnie dla Ciebie kilka słów, reszta inny topik albo mail :) Bogaczem nie jestem, sam dlbam o siebie, nikt mi nic nie załatwia i często mam pod górkę, ale to optymizm właśnie pozwala mi na poprawę tego co już do tej pory mam (nie jest to willa z basenem). Narzekać mogę tylko na siebie jak coś zpierniczę (też tak się zdarza, bogiem nie jestem). Tudzież odnosi się to co napisałem do tematu o Levviatanie. przeciwieństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy MAN -> widzisz bo ja wole mieć jedną w całości dal siebie niż wiele używanych (kobiety przepraszam za to uprzedmiotowienie) WziWo -> ciekawe kim ty byłeś w wieku 21 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy MAN------> i ty sie do tego nadajesz tak?Ty myślisz ,ze przez sex będzie takim jak ty taaaaaaaaaaak? A może chce inaczej.Czy wszyscy takie typy jak ty muszą myśleć swoim interesem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan, w wieku 21 byłem studentem 2 roku Politechniki Warszawskiej systemem zaocznym i miałem pracę, mieszkanie wynajmowane, wszystko opłacane za swoje, praca znaleziona a nie załatwiona. Jest takie fajne hasło... Kto szuka, nie błądzi. Kto puka temu zawsze gdzieś ktoś otworzy. Nie pukasz, nigdzie sie nie dostaniesz. (pukanie to nie sex, jak by ktoś miał kłopoty z rozumieniem co czyta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi, że Levviatan z takim myśleniem przegra życie, dziewicy szukasz? takiego frajera jak Ty okłamie bez problemów, albo jak już będzie dziewicą, to pewnie jechana była w dupke, albo brała do buzi. Nie obrażaj kobiet, że są używane, mają takie same prawo uprawiać seks jak prawdziwi mani. Kobiety są przebiegłe, będziesz trzepał kapucyna po kątach - to jest twoja przyszłość. Weź sobie do serca słowa prawdziwego MANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi wiem ,ze dasz sobie radę więc Tę mądrosć co ten chłopak ma wy malkontenci do 40-stki jej nie uzyskacie.:D:D:DZaznaczam zyciową.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy MAN-----> jak ty jestes po studiach jestem królem.Takie obsceniczne wypowiedzi charakteryzuje LUMPENPROLETARIAT.Możesz sobie pomarzyć przegrańcu cafeteryjny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo -> no tak pomiędzy Warszawą a rejonem mocno dotkniętym przez komunizm nie ma różnicy na rynku pracy i w płacach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan, topik o Tobie, Tobie pytania zadajemy :) 1) Dlaczego jesteś na podyplomówce a nie sudiach stacjonarnych/niestacjonarnych ? 2) Dlaczego nie wyrwiesz sie z dziury gdzie nie ma perspektyw ? (sam piszesz, 50 kandydatów na jedno stanowisko pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że jak miałem 21 lat to o pracy w Warszawie za 1300 zł do ręki można było marzyć jak o wygranej w totka. Napływ taniej siły roboczej i brak pracy sprawił, że pracodawca dawał Ci 600-700 do ręki i mówił.. Jak nie pasi to spier... i brałeś albo biedowałeś. Ja zaczynałem od powiedzmy zera, teraz źle nie jest a trzydzietki na karku jeszcze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo------. pytam sie CIEBIE dlaczego jesteś tak niepoważny i chcesz levviego tutaj zdyskredytować.Przecież jego mail jak byk wypisany.Napisz do niego może ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo -> bo taką szkołę wybrałem żeby wyjechać trzeba mieć za co przeżyć na początku (a wynajęcie jednopokojowego pod Krakowem kosztuje ok 500 zł i jeszcze płatne z góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:08 [zgłoś do usunięcia] Prawdziwy MAN jest zmęczony dyskusją i odchodzi.--------> najlepsza jest ta odpowiedż.Brakło argumentów i zwijasz ogonek pod siebie.Powodzenia na innych topach tylko myślenie trochę pozmieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek Nie wiem dlaczego uważasz mnie za niepoważnego. To nie jest chęć dyskredytacji. Dyskusja o Leviatanie to chyba znaczy się i wszystko za i wszystko przeciw. Ja mam takie zdanie i je napisałem. Spotkało się to z krytyką z Twojej strony? tak więc muszę swoją tezę jakoś obronić. tyle :) Levviatan, Dla chcącego nic trudnego. Początki są zawsze ciężkie, ale nikomu z nieba nie kapie. Twoje życie, Twój wybór. Albo masz to co chcesz, albo to co dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo-----.>sądzisz ,ze ty pierwszy uzmysławiasz leviemu.Tutaj się przewinęło więcej jego oponentów w tym także moja skromna osoba.Nie znasz w jakiej miejsowości mieszka,czy rodzina potrafi pomóc,przecież musi się gdzieś zaczepić.W dzisiejszych czasach nie takie proste to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek Mam znajomych z dziury takiej o której zapewne nawet nie słyszałaś i teraz (podobni wiekowo do mnie) mają się dobrze, zarabiają wystarczająco do życia (bez wielkiego szału, ale biedy też nie kelpią). Dobra, nie wcinam się w Wasze "miłe pogaduchy", bo widzę, że Levviatan zniknął, kobiety uciekły i rozgrabiłem topik :( Powodzenia i więcej odwagi dla Lvviatana, bo tego widzę Ci również brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,ze levi jest w potrzasku.Otóż nie ma wsparcia rodzinnego(może ojciec na rencie) W KAŻDYM BĄDŻ RAZIE SYTUACJA MATERIALNĄ ma nie do pozazdroszczenia.Właśnie jak z tego marazmu się wydostać?Jeśli ma taką mądrość życiową napewno dojrzeje aby temu zaradzić.Przeciez rodzice wiecznie żyć nie będa a i on będzie chciał załozyc rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasek* -> u mnie sytuacja materialna jest przeciętna nie jest źle ale też nie jest tak dobrze aby dawała więcej swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×