Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

Gość reggio
powiedz mi chlopcze czemu jestes uwazany za speca od seksu okresow i ciaz bo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? nie wiem. wiem dość dużo o tych rzeczach ale nie wiem wszystkiego i sam siebie za specjalistę od tego nie uważam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggio
pasjonuja cie miesiaczki? czy ty jestes nornalmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pasjonuja ;) przy okazji zdobywania wiedzy oseksie troche sie dowiedzialem o miesiaczkach i ta wiedza moze sie bardzo przydac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggio
ciekawe w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzuoo
jesteś tak tępy, ze nawet ironii nie zauważasz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggio
a masz jakiekolwiek pojecie o meskich sprawach czy tylko o babskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggio
nie odp mi na moje pyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupotom by bylo interesowanie sie tylko tym co dotyczy wyloncznie kobiet w tych sprawach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggio
jednak chyba słownikiem ort się nie interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus mariaaa -> mam kłopoty z ortografią spowodowane wadą wzroku, tego posta pisałem z komórki a w niej nie mam polskich znaków i słownika choć nie uważam że jest to jakieś wytłumaczenie dlaczego zrobiłem błędy leczy wyjaśnienie dlaczego je zrobiłem. dlatego używam słownika wbudowanego w przeglądarkę i nie twierdze że w ogóle nie robię błędów bo robię i to sporo ale i tak mniej niż parę lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojojojojojoj
"wytłumaczenie dlaczego zrobiłem błędy leczy wyjaśnienie dlaczego je zrobiłem"- problemy ze składnią też masz :D Właśnie ze kilka stron wstecz ostro sprzeciwiałeś się faktom, iż z ortografią czasami jestes na bakier :P a tamto to przecież rzeczywiście ironia była, matko kochana levviatan wez się za siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojojojojojojoj -> bo nic nie usprawiedliwia robienia błędów Czarownica -> współczuję. A u mnie to nic ciekawego. Ta Karolina co do mnie "startuje" jednak nie napisała e-maila a szkoda. choć znalazłem temat w którym podała numer GG i powiedziała żebym napisał ;p zobaczymy czy się odezwie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś mi umknął "wątek" Karoliny, to chyba na innym temacie było..? Ale w każdym razie życzę powodzenia ;) Jejku, jak mi się nie chce dzisiaj siedzieć w tej pracy..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko (Lublin) ale ponoć to dla nie problem (w sensie kasa na jeżdżenie) bo ma bogatych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×