Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

jak byłam mała to wszyscy mi mówili, że będę wysoka a tu wyrosłam na takie 166cm;P dobrze, że jako kobieta mogę nosić szpilki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksy ale nie przesadzajmy... niestety uwielbiam wysokie buty i mam tylko dwie pary płaskich- adidasy do biegania i japonki, za parę lat to mogę mieć niezłe problemy np z kręgosłupem ale jakoś nie mogę nigdy sobie odpuścić zakupu wysoki szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie szpilki to jeden z symboli kobiecości ;) wystarczy że po domu/pracy nie chodzisz w szpilkach i jest ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz miałam przedszkole top płaskie buciki ;) bo jak za dzieckiem biegac w 10 cm szpilkach;P ale tak normalnie to np ide na uczelnię na 9 i jestem w niej do 15 i cały czas w szpilkach, zakupy szpilki, wypad ze znajomymi szpilki, szpilek to ja w domu chyba tylko nie mam na nogach, ostatnio chciałam sobie kupic płaskie buty ale co ja na to poradzę, że takie mi się nie podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w między czasie posprzątałam w mieszkaniu, wzięłam się za gotowanie obiadu i za jakies 30 min znikam bo się z przyjaciółką umówiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×