Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

heh miałem nosa dobrze że nie wysłałem tej co się mianowała moja żoną swoich fotek. to oszustka która chciała wyłudzić moje zdjęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mieszkała lub nadal mieszka w okolicach Jaworzna (Google jest kochane,wpisałem jej e-mail i kafeteria stąd wiem) po drugie najpierw mówiła że teraz wraca do Sącza potem że tydzień później i po trzecie to niby moje zdjęcie pojawiło się na kafe niedługo po tym jak jej je wysłałem i dlatego wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;*;*;* dawno mnie tu nie było ;) przepraszam, ale troche mi sie porobiło hmm... dziwnie w zyciu i nie miałam czasu ani nic co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro ostatni dzień praktyk mam. nie wiem jak sobie dam rade od środy tak sie leniąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lewi witam;) co u Ciebie?? mam zaległości ale już zaczynam przeglądac co tu sie działo jak mnie nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pare ciekawych rzeczy se wydarzylo ;p jedna osoba probowala wyludzic odemnie fotki wyznajac mi milosc ;D wprawdzie udalo jej sie to bo fotki dostala tylko nie moje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawie;) właśnie czytałam o Twojej żonie;) mio w uczuciach też się namieszało... i powiem Ci jedno... kto ma miękkie serce ten ma twardy tyłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slubu nie bedzie mialem nosa aby jej wyslac fotki kogos podobnego jak poprosila o erotyczne zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×