Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

a tak ogólnie;) chociaż wczoraj miałam beznadziejny humor wieczorem dzis odbyłam ostatni dzień praktyk w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak przedszkole nadal stoi w stanie w miarę nie naruszonym? ;D ogólnie to można o pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie sie popłakałam jak dzis wychodziłam a moje trzylatki spały na leżaczkach... pogoda to mało ciekawy temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... wczoraj było mi smutno i źle, ale teraz sie trzymam całkiem dobrze więc może co tam u Ciebie?? żona się nie odzywa już??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem nosa że ta żona to oszustka ;p nie odzywa się ;) a poza tym to niedługo otwieram z bratem firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie;) zawsze to coś swojego nie przejmuj się nią dzisiejszy świat schodzi na psy... 80% młodych ludzi to tylko w głowie ma imprezy, zabawę, myślą tylko o dniu dzisiejszym, mało kto myśli i próbuje takich rzeczy... plus dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja nie szukam takiej która myśli tylko o dzisiejszym dniu, zabawie i tylko przyjemnościach nie biorąc pod uwagę jutra i konsekwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazał się takim co lata za panienkami? bo ja nie szukam takiej która co chwile się pieprzy z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail poszedł, miło, że chcesz posłuchac o cudzych problemach;) może to być nielogiczne troche co napisałam w sensie składnia, interpunkcja itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj czarownico;) co tam?? Lewi może zaczniemy juz pisac na forum?? ;) bo te3 maile mnie przygnębiają trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w świat? ;p nie pasuje cały dzień siedzieć przy kompie trzeba pozaciemniać że coś się robi ;) ale może pojawię się wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam Ci na maila jeszcze;) w sumie ten ostatni mnie troszkę podniósł na duchu;) dziękuję;* może ktoś musi mu matkować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś dorośnie, może się zwiąże znowu z kimś takim, nie wiem, ale mam nadzieję, że kiedys pomyśli, że szkoda, że tak wyszło... nie pasujemy do siebie, jakbym to ja prosiła żeby wrócił;/ a wtedy to co tez do siebie nie pasowaliśmy czy dopiero teraz??;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy ty coś do niego czułaś? bo on pewnie tylko zauroczenie, które się wypaliło, lub nic nie czół po prostu chciał z kimś być. nie przejmuj się nim głowa do góry i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku mi bardzo zaimponował sobą, było mi dobrze, ale po tym powrocie miałam sporo obaw i juz nie czułam się tak wspaniale jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×