Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

w niedzielę byłam w kinie na Incepcji, bardzo dobry film chociaż na początku jak sie dowiedziałam, że główną rolę gra Di Caprio to stwierdziłam, że to jakiś chłam będzie, ale film dobry i nawet Leonardo się wyrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnego gatunku nie mam. lubię te z dobra fabułą i/lub dobrym światem stworzonym w filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym... ja lubie np horrory, dramaty/ thrillery psychologiczne, filmy przy których trzeba pomyśleć, przy których nie można się wyłączyć z fabuły nawet na moment bo potem nie zrozumiesz i nie odgadniesz o co chodzi lubie tez filmy o tematyce apokaliptycznej np zapowiedź. ostatnio widziałam fajne filmy, oko, przypadek 39 i sierota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iluzjonistę oglądnij w środku trochę zacznie przynudzać przy pierwszym oglądaniu ale jak zobaczysz koniec to docenisz fabułę ;D Avatar lubię za to ze świat w nim wygenerowany jest taki oryginalny co sprawia że film fajnie się ogląda bo fabułę ma średnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to gdyby nie był taki promowany i te efekty taki bajkowy światek to byłby strasznie słaby w sumie byłam w kinie, obejrzałam wyszłam i jakos wielce zachwycona nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć w 3d jest o wile lepszy pod względem wizualnym;) ale fakt film ratuje, i to z bardo dobrym skutkiem, to że świat w którym dzieje się akcja jest bardzo oryginalny. no chyba ze dla kogoś film to tylko akcja itp to dla takiej osoby będzie to film genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danzel Washington- nigdy nie widziałam złego filmu z jego udziałem, wiem, że jak widzę to nazwisko to chce obejrzeć film bo będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć tyle dobrego ;p w sumie jakbyś nagoniła mi tłum kandydatek to tez nie miałbym nic przeciwko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi zapomniałam swojego numeru konta w banku ale jak sobie przypomnę to od razu robię przelew;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie drobne sumy można sobie poczekać nawet i dłużej ;) co mi jeszcze ciekawego powiesz?? tu lub tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×