Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

to gratuluję ;) jakaś taka wymarzona czy bierzesz co dają?? ja będę miała w te wakacje praktyki w przedszkolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktyki w przedszkolu? biedne dzieci... :p z bratem otwieram sklep może się uda rozkręcić interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie biedne!!! ;) one mnie pokochają ;) i nie będą po 160 h chciały oddać ;) wróżko dodaj, że z damską bielizną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się okażę ;) mam nadzieję, że nie będzie padać nad wodę się wybieram, a tak patrze teraz przez okno i nie wiem czy wypali ;/ nie odpowiedziałeś mi na pytanie o pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam ;) to chyba przez to, że stwierdziłeś, że dzieci będą biedne ze mną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię dzieci, a one na ogól lubią mnie ;) nie poszłam na pedagogikę bo nie wiedziałam co chce w życiu robić , tylko to był świadomy wybór i przemyślana decyzja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w.i.t.c.h -> o tym czy ciebie lubią to nie wiedziałem ;) ale jak polubisz taką pracę to może spróbuj mieć coś więcej niż praktykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca to póki co nie, od października uczelnia a studiuje dziennie to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagogika, a od października wybieramy specjalność i wybieram się wtedy na resocjalizacyjną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi... Odnaleźli Twojego dziadka? http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title,Niezwykle-odkrycie---13-metrowy-drapiezny-Lewiatan,wid,12432790,wiadomosc.html taki żarcik :P Masz już ten harem czy jeszcze nie? Biją się te baby o Ciebie? nie mam czasu wszystkiego czytać więc traktuj to jako pytanie odnośnie tematu o zadawanie pytań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×