Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahinoki

Wakacje na Mazurach, gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Może jednak Lubelszczyzna? My byliśmy w Kazimierzu Dolnym w majówkę. Piękne miejsce :) Zobacz sobie tutaj http://kazimierzdolny24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kiedykolwiek znajdziesz się w tej okolicy, musisz wiedzieć jedno. Potęga tych drzew, tajemnicza topografia wydreptanych ścieżek, czy nawet krótkie przystanki, podczas których będziesz patrzeć na jezioro, sprawią że to nie będzie Twój ostatni przyjazd w to miejsce! https://instabloger.com/jablon-lake-resort-gdzie-na-weekend/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlitto
Ja co roku wracam do Rynia. Przepiekne okolicznosci przyrody i czysta jak lza woda. Nie ma nic piekniejszego niz przecinanie fal na lajbie w swiecacym Sloncu. Swietna opcja jesli chce sie korzystac z dobrodziejstw okolicy jest wypozyczenie lodzi w pobliskim osrodku korsarz. Maja tam naprawdę szeroki wybor lodek w atrakcyjnych cenach. Polecam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyld
Widziałem już wcześniej podobne głosy i uważam, że całkowicie slusznie polecane sa okolice jeziora Rynskiego i sam Ryń. Jedna z najlepszych, choc bardzo niedocenianych, miejscowek na Mazurach. Warto sie tam wybrac bo mozna bardzo aktywnie wypoczac na lodkach. Najtaniej jest w korsarzu, dodatkowo z tego co sie orientuje to chyba tez najwiekszy jest tam wybor lodzi. W poblizu jest sporo hoteli wiec wszystko mozna zalatwic w praktycznie jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie dobrych opcji na spanie na Mazurach, to koniecznie rzućcie sobie okiem tutaj. http://www.infoturystyka.pl/kraina,mazury.html - masa dobrych ofert noclegowych. My tam zawsze szukamy i zawsze coś dobrego znajdujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ogólnie dużo jeździmy. Jak chodzi o mazury to byliśmy w sierpniu w Giżycku. i mogę śmiało polecić to miejsce osobom, które lubią spokój, gdzie nie ma tego zgiełku miasta. Dobre miejsce na to, żeby poleżeć na plaży wyjśc gdzieś wieczorem. Jak chodzi o noclego to polecam to miejsce https://www.noclegowo.pl/milki/59158-kwatera-nad-jeziorem-milki-k-gizycka/ z jednego bardzo ważnego powodu - akceptują tam zwierzęta i dzięki temu nasz Bernard pojechał z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze działa Manta Yachting, można się z nimi dogadać co do czarteru, to co obiecują to faktycznie człowiek zastaje na miejscu, jachty są w wyższym standardzie, mają też w ogóle osobną ofertę jeśli chodzi o klasę lux i nie ukrywam że mnie kusi. Do tej pory dwa razy już u nich czarterowałem i zawsze wszystko było zorganizowane wzorcowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie wspominam zeszłe wakacje na jachcie żaglowym na Malcie...Czarter organizowałem z żoną przez biuro Manta (o nich mi chodzi -manta-yachting.pl). Oczywiście nie mogliśmy sobie odmówić możliwości nurkowania, cała baza jeśli chodzi o sprzęt czy instruktorów jest tutaj na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz noclegów na mazurach to koniecznie skorzystaj ze strony https://nanocleg.pl/ mają tam bardzo duży wybór, a dzięki specjalnym filtrom szybko znajdziesz to czego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat już nie jeżdżę na wakacje w góry czy nad morze tylko właśnie na Mazury, bo nie jest to aż tak oblegane miejsce jak tamte, a na wyjeździe chciałabym odpocząć zamiast przeciskać się przez ludzi. Zawsze wyjeżdżamy i zatrzymujemy się w hotelu Zalesie Mazury, bo jest tam masa atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci – strefa spa, Bajkolandia, mini zoo, łódki, konie…. Hotel jest bardzo ładny, schludny, a jedzenie tam podawane naprawdę smaczne. Jeśli chodzi o wyjazd z dzieciakami to jest to super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123345
jesli chcecie naprawde odpoczac to polecam Piekna Gore niedaleko Gizycka. widoki sa niesamowite, klimat z reszta tez. i spokoj ktorego na co dzien tak bardzo brakuje. mozna wynajac lodz i poplywac: https://sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury jak macie dziecko to wrazenia beda niezapomniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jeśli wybieram sie na Mazury i chcę po prostu wypocząć na jeziorkiem to jadę do Mazurskiego Raju. Super relaks, cisza i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośrodek WIERZBA jest idealnym miejscem dla żeglarzy, studentów, rodzin z dziećmi czy turystów szukających spokoju i kontaktu z naturą. Sprawdź naszą ofertę na MAJÓWKĘ 2018!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w Olsztynie, nie omińcie restauracji www.krys-stan.com.pl. Ciekawa kuchnia w staropolskim klimacie. Można się najeść do syta, dodatkowo pieszcząc wybornym aromatem kubki smakowe. Obsługa na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często szukam na meteor24.pl jak tylko planuję wypad na ryby na mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak planujesz ryby, to może jakaś przystań by się przydała? Przystań i pensjonat- www.marinalester.pl serdecznie polecam, my tam konkretnie odpoczęliśmy. W tym roku tez się wybieramy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mazury są cudowne i dlatego wracamy z Rodziną tam od kilku lat na każde wakacje. Fajne miejsce jest nad czystym jeziorem Tyrko. Mają stronę www.pieknemazury.pl Miejsce polecam głownie rodzinom z dziećmi. Zwierzaki tez tam nasze jeżdzą:) Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej82
Ostatnio naszą bazą wypadową jest Pasym a dokładniej apartamenty Sun&Snow Osada Zamkowa https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-namazurach-pasym-1278 super miejsce na wypad z rodziną lub solo, dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica z pięknymi widokami, przestronne pokoje z bogatym wyposażeniem. Wracamy tam we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to spać na łódce, już się nie mogę doczekać wypadu (a jak wygram jeden konkurs to nawet już niedługo) i tego kołysania przy zasypianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka_toja
Wakacje na mazurach kojarzą mi się tylko z zalesiem mazury . To świetne miejsce do wypoczynku, szczególnie z dziećmi. Nie sposób się tam nudzić, a powietrze jest czyste jak nigdzie chyba. Świetnie wspominam spędzony tam czas, a na następne wakacje już zaklepujemy termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deotyma
Ja polecam każdemu zalesie mazury, bo to świetne miejsce do odpoczynku i relaksu. Z dzieciakami także mozna jechać, bo mają wiele atrakcji, a dla rodziców - strefę spa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek0415
Witam serdecznie :) Nie masz czasu na przeszukiwaniu kilkuset portali wakacyjnych i wybrania najlepszej oferty. Chętnie Ci pomogę w znalezieniu ciekawej oferty spełniające Twoje wymagania. Wystarczy podanie kierunku podróży, ilość osób, ewentualnie budżetu :) chętnie sam podpowiem jaki region wybrać w Polce lub Europie :) Cena usługi już od 20 zł( czyli cena kawy z ciastkiem) Zapraszam do kontaktu piotrek0415@interia.pl Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×