Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahinoki

Wakacje na Mazurach, gdzie?

Polecane posty

Gość swwew
Polecałbym Wodniaka w Krutyni. Bardzo dobrze zaopatrzona wypożyczania z profesjonalną obsługą. Jak trzeba to dowiozą kajaki w miejsce docelowe. Można się dogadać. Organizują spływy krótkie kilkugodzinne, ale ja polecam te dłuższe nawet kilkudniowe. Wtedy dopiero można poczuć klimat Mazur, porobić multum kosmicznych zdjęć i fajnie spędzić czas na biwaku. Taki wypad – tylko w gronie znajomych. Na stronie http://kajaki-mazury.pl jest ich oferta wraz z cennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też spędzam wakacje na Mazurach. Polecam ośrodek http://folwarklekuk.pl, który w swojej ofercie ma spa i świetne atrakcje dla dzieciaków. Znajomi organizowali w Folwarku Łękuk swoje wesele i bardzo nam się to miejsce spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w tym roku na spływie w ramach wyjazdu integracyjnego i zdecydowanie polecam. O wiele lepsza opcja niż jakiś bankiet z grillem, można było spędzić czas aktywnie na łonie przyrody. Nam cały spływ – to była opcja weekendowa – organizowała ekipa z Wodniaka w Krutyni (ich strona - www.kajaki-mazury.pl ). Mogę polecić. Kajaki mają dobrej klasy i też cała organizacja stała na wysokim poziomie, zadbali o każdy detal, nie było improwizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frekinas
Jak Mazury to dla mnie tylko Jezioro Ryńskie! Jeżdżę tam co roku i wynajmuję łódź w Korsarzu. Mają chyba najlepsze łodzie na całych Mazurach. Polecam wszystkim szukającym super wrażeń i świetnego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emeran
Ja tak samo jak ktoś wyżej moge polecić Ryń i czarter łodzi w Korsarzu. Łodzie są super a atrakcja nie do opisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hektors
Jeśli chodzi o Mazury to mi bardzo podobało się w Giżycku, piękne widoki, ścieżki rowerowe. Dodatkowo znajomi rok temu postanowili wynająć jacht i w taki sposób spędzić czas nad jeziorem. Bardzo sobie chwalili, a cena jest adekwatna do przeżyć jakie gwarantuję http://czarter4u.pl/jachty/antila-24.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mazur, bez niezastąpiona Łeba?? Nie wiem czemu, ale u mnie wygrywała wszelakiego rodzaju spory o wybór miejsca na najbliższe wakacje. Moja rodzina bardzo chętnie tam jeździ, nawet jeśli to jest któryś rok z rzędu w tym samym miejscu, nikt nigdy nie narzekał, a wręcz przeciwnie – nie mogą się nigdy doczekać kiedy będziemy na miejscu. Muszę przyznać, że sama też bardzo lubię ten klimat, no i miejsce w którym się zatrzymujemy. Jeśli mimo wszystko ktoś ma na uwadze tą miejscowość, gorąco polecam www.stratosleba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucaneer
Polecam wybrać się w okolice jeziora Ryńskiego. Piękna okolica i warunki cudownie nadają się do żeglowania. Gdyby ktoś szukał to łódź można wypożyczyć w Korsarzu, mają naprawdę świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goszcinny
Tak jak wspominali moi przedmowcy, szukajac miejsca na wczasy na Mazurach warto wziac pod uwagę Ryn i okolice jeziora Rynskiego. Rowniez uwazam, ze wyjazd bylby stracony bez czasu spedzonego zeglujac, dlatego tez polecam Korsarza zeby nie marnowac czasu i pieniedzy a cieszyc sie urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camthid
Mazury są piękne, gdziekolwiek byś nie pojechał. Myślę, że powinieneś korzystać z atrakcji, których w innych miejscach próżno szukać. Są nimi m.in. jachty. Możesz skorzystać z usługi czarterowania. Firmę, która się tym zajmuje można znaleźć m.in. tu: http://www.sailor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarter
Polecam okolice jeziora Rynskiego. Piekna natura, czysta woda, mozna korzystac w pelni z atrakcji w tym plywania lodzia. Warto wyczarterowac lodz z jednego z lokalnych osrodkow. Sam polecam Korsarza ze wzgledu na atrakcyjne ceny i szeroki wybor lodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saladinni
Tak jak wspominali moi przedmówcy warto pozeglowac sobie podczas urlopu na mazurach. Najlepszym miejscem by to zrobic jest jezioro rynskie ze wzgledu na jego urok oraz to, że polozony nad nim Korsarz oferuje najlepszy wybor lodzi za niewielkie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie noclegów na mazurach, to koniecznie rzućcie okiem tutaj -> http://www.infoturystyka.pl/kraina,mazury.html - bardzo przyjemny portal, masa noclegów zebrana w jednym miejscu, wiec łatwego coś w naszym budżecie znaleźć naprawdę szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniajaa1990
Ja bardzo polecam Tęczowy Zakątek w Mrągowie. Byliśmy rok temu z dzieciakami i na pewno tam wrócimy. Wspaniałe miejsce, dzieciaki szczęśliwe. Do tej pory wspominają zabawy z psem gospodarzy (poczciwym labladorem). Dla nas też nie zabrakło atrakcji, bo mogliśmy grillować do woli i zwiedzać Mazury na wypożyczonych od właścicieli rowerach. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siggy
Ja polecam zapoznanie się z oferta osrodka Korsarz, w ktorej znalezc mozna szeroki wachlarz lodzi do wypozyczenia za rozsadne pieniadze. Duza role pelni tutaj sasiedztwo jeziora rynskiego, ktore nie ma sobie rownych jesli chodzi o warunki zeglarskie. Polecam serdecznie spedzanie wakacji aktywnie, znacznie lepiej zapada w pamieci niz bierne lezakowanie brzuchem do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narwal
Jako zapalony zeglarz praktycznie co sezon, a nawet czesciej ruszam zeglowac, a nasze piekne mazury sa idealnym miejscem by te atrakcje moc praktykowac. Plywalem po roznych jeziorach i z roznych miejsc czarterowalem lodzie i ze szczerym sumieniem najwieksze wrazenie zrobil na mnie Korsarz w Ryniu. Mnogosc lodek, kompetentna obsluga przy niewielkich cenach az zachecaja do czestych powrotow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob_cracker
Mi osobiście się Mazury przejadły, w niektórych miejscowościach robi się to, co od dawien dawna jest nad polskim morzem, czyli walające się śmieci i tłumy ludzi, niestety nie zawsze takich, którzy wiedzą jak się zachować. Dlatego jeśli chcesz nad jeziorko, czyste i mniej wydeptane, to polecam jezioro Lubie na Pojezierzu Drawskim. Lubie jest jednym z 7 najczystszych jezior w Polsce, przyroda wokół piękna, jest mnóstwo miejsc do spacerowania i kontemplowania :) Nad Lubie jest ośrodek Taurus, gdzie można się zatrzymać i aktywnie spędzić wypoczynek. Można tam też pojechać na imprezę firmową, tak jak ja byłam. Bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu byliśmy w Mikołajkach i bardzo nam się podobało, noclegi rezerwowaliśmy przez Bookapart, mają fajne i niedrogie kwatery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, wcześniej zrobiłem drugi i zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znajdziecie mase dobrych ofert jeśli chodzi o wynajęcie domków na mazurach: http://www.infoturystyka.pl/kraina,mazury.html . Kazdy coś dla siebie znajdzie, ceny są dobre, ogólnie portal oceniam bardzo, bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pożeglować sobie, to nie będzie się w jednym tylko miejscu :) W zeszłym roku wypożyczaliśmy łajbę od http://www.vipjacht.pl/ i super, bardzo dobry cennik za dobrej klasy jacht. Takie wakacje to dla mnie najlepsza opcja, w tym roku powtarzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu macie ogrom dobrych ofert jesli chodzi o noclegi na mazurach - http://www.infoturystyka.pl/kraina,mazury.html - każdy coś dla siebie znajdzie ;) zawsze korzystamy z tej strony gdy szukamy dobrego i taniego noclegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×