Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr dzik

Trzeba wypić kawe wieczorem

Polecane posty

Gość LO Krzywousty ( jaszczupła)
własnie skończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Krzywousty ( jaszczupła)
stara bieda i dalszy ciąg leniuchowania , też już w sierpniu mnie nie będzie :-0 w sumie to nie chce mi się wyjeżdać , ale siła wyższa . A Ciebie dokąd gna , na zachód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Krzywousty ( jaszczupła)
Normalny , no nie wiem czy będzie dobrze raczej jestem za Kaczyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Krzywousty ( jaszczupła)
Francja no to zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak jaszczupła jestem za kaczyńskim mnie też nie chce się jechać ale muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO Krzywousty ( jaszczupła)
Nie byłam tam jeszcze , czasu brak , ale chcę kiedyś zobaczyć Paryż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz doskwiera mnie starość od rana zawsze czuje się zmęczony ciągłe bóle stawów i mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
(to ja) , a dlaczego starość ? i jak to się ma do wyjazdu do Francji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczyński to zrobi państwo policyjne a mi to nie w smak bo Pierdole policje i cały system sprawiedliwości bo jak masz pieniądze to masz wszystko, PRZYWRÓCIĆ Godność PRAWU ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
A co zrobi Komorowski ? Już wolę państwo policyjne jaka jest ta młodzież teraz , strach wyjśc na miasto po 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do wyjazdu do francji nijak się ma po prostu napisałem jak się czuje a do normalnego zgadzam się pierwsze to powinni rozpierdolić urząd pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani komorowski ani kaczyński tego nie zmieni tak naprawde rządzi platforma i co mamy ?nic prócz pięknych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
Ok Dziku , ale przecież młody jesteś jeszcze dopiero co chciałeś iść na spacer 10 kilometrów Urząd pracy cóż dwoje moich znajomych dostało dofinansowania i w sumie zastanawim się kto to przyznaje , przecież te ich interesy to na starcie już klapa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urząd pracy ładnie gadają o dofinansowaniu ale skąd wziąść 3 poręczycieli? umnie to problem ja myślę że prace w urzędzie pracy mają tylko po znajomości i wielcy mi państwo kosztem innych ludzi a spacer jest aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
Wiem o tych poręczycielach tylko zastanawiam się jak można dać dofinansowanie komuś na otwarcie zakłdu mechaniki pojazdowej i blacharki , skoro ta osoba ma tylko wykształcenia podstawowe, a nie adekwatne tego czym chce się zająć . Spacer, no o tej porze to nas raczej komary zjedzą :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie jak masz poręczycieli to już wszystko przejdzie tak samo jak można mięć firmę remontowo budowlaną bez kierunkowego wyksztaucenia to chore jest robiąc doświadczenia na klientach albo się uda albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
Ale skoro komuś daje sie te 18 tyś to chyba powinny być jakieś warunki spełnione chociażby to wykształcenia , co pójdę do UP z poręczycielami i powiem ,że chcę otworzyć gabinet lekarski , biznesplan ok i co dostaje . Coś chyba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha okej LoK czyli było fopa ,fopais?czy jak to się pisze po francusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
Masz jutro dzień roboczy a po pracy nie będziesz zmęczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
spoko petrolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nikt ci nie zabroni w tym gabinecie zatrudnić lekarzy a ty będziesz szefową i wyksztaucenia nie potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
O i tu się nie zgodze z Tobą . Przez rok te osoby , które ja znam a dostały dofinansowanie , muszą same pracować u siebie i odprowadzają niższy ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO K
Upss pusty termin ;-) A co jeżeli będę znajomą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jako szefowa byś nie pracowała u siebie ?też byś pracowała zus byś miała 350zł a po 2 latach 850zł a za pracownika ok 45% zus a może sobie radzi jako mechanik samochodowy a muj znajomy co odwinął z dotacjami otworzył firmę remontowo budowlaną nakupował sprzęt hilti a po miesiącu zamknoł poręczyciele spłacają a on sprzedał sprzęt szkoda że ja po czasie się o tym dowiedziałem bo bym odkupił jego sprzęt za pół ceny a ja pracuje na sprzęcie makita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×