Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
swbl

pomóżcie

Polecane posty

mam problem, otóż jestem z chłopakiem około rok i jakieś 3 miesiące temu zaczeły się problemy między nami (ja jestem przyzwyczajona do luksusów a jemu nie wiele do szczęścia potrzeba na dzień dzisiejszy on nie ma pracy a ja mam wakacje i strasznie chce pojechać (ja chcę jechać na wakacje na 7 do 10 dni gdzieś za granice albo nad polskie morze) mimo ze on nie ma kasy (wyznaje zasade że urlop mi nie jest potzrebny bo ja tylko studiuje), dosyć często go upominam zeby poszukał pracy ale on uważa ze narazie nie przyjmie jakiej kolwiek pracy bo kasy nie potrzebuje mimo że nie ma kasy na niektóre potrzeby typu wakacje, odwiedzanie mnie na stancji, kino, pizza itp. (On mówi że szuka pracy ale od 6 miesięcy nie może jej dostać, powiem więcej nie był na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej, co prawda miał rękę chorą 1.5 miesiąca ale wtedy chyba mógł szukać pracy?) . Dodam że jest między nami 7 lat róznicy ja mam 21. A i jeszce ma pretensje że ja chcę jechać sama na wakacje skoro z nim nie mogę. No i co wy o tym myślicie... :/ ? p.s on nie ma zaufania do niej, uważa ze nie można mi ufać w jej towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×