Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Gość witam ja tezz
może piszmy tutaj co jemy bedzie nam latwiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! więc dzisiaj zaczynamy, te nowe oczywiście.... Ja też będę się ważyć raz na miesiąc i dieta warzywka może i trochę białka waga 97 kg, fuj, i wzrost 174 Fajnie, że nas się więcej nazbierało...... Pozdrawiam i życze Nam wszystkim SUKCESÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki jak idzie dietka ;) Oj dla mnie najgorsze sa weekendy,co chwile jakies pokusy,ale cos wiele lat sie grzeszyło,to teraz trzeba sie poświecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co planujecie dzisiaj na obiad? Wiesz ćwikiełka dla mnie każdy dzień, w którym jestem na diecie jest okropny, ja chyba ciągle mogłabym jeść, a przede wszystkim słodycze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tam na mojej diecie moge duuzo jesc,czasem nie czuje ze jestem na diecie ;) na weekend upiekłam sobie sernik i go caly pozarłam heheh ;) moim problemem jest to ze nie umie duuzo pic,a min 2 litry powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba też muszę się zastanowić nad tym dukanem, bo perspektywa tego sernika jest bardzo zachęcająca A co jeszcze polecasz słodkiego ćwikiełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z frum robia wiele pysznosci.... ciast ciasteczek, ja najczesciej ten sernik,czasem ptasie mleczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica to ja
to sernik można na diecie wcinać?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie_odchudzająca_się
No to mój cały dzień składał sie dziś z: 1,5l wody, duże jabłko, ok 300 ml maślanki naturalnej, jogurt naturalny z musli, 3 kawy bez cukru z mlekiem 0,5%, ok 300g arbuza, to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica jestem
wiecznie odchudzajaca się jesz za mało organizm potrzebuje budulca jakim jest białko a Ty tylko owoce i jogurty wsuwasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica jestem
aczkolwiek kiedys tez tak sie odchudzałam i były efekty ale człowiek młody był i głupi teraz jem wszystko tylko w nieduzych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie_odchudzajaca_się
Wiem, wiem :) tez już się kilku rzeczy nauczyłam :) aczkolwiek takie małe ilości na poczatku są w celu "zacisniecia" żołądka :) musze tak zacząc i zobaczyć przynjamniej 1kg efektu bo inaczej nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie_odchudzajaca_się
No i ze słodyczy MUSZE zrezygnować :) tak do zera kompletnie :) po jakichs 3-4 dniach jak już minie to ssanie w żoładku to sobie maślanki i jogurty mięsem itd zastąpie - i wiem, że to tez poskutkuje jeśli bedę przestrzegać odpowiednich ilości :) w końcu te 50 kg zrzuciłam własnie w ten sposób - wszystko ale po trochu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica to ja
no to w takim razie tylko gratulować mi wystarczy jak schudne 20 kg uwazam ze waga 60 kg przy 165 cm jest jak najbardziej ok jestem juz drugi tydzien na nowym trybie zycia, zauwazyłam, że juz mnie nie ciągnie do słodyczy jedyne moje zmartwienie - mam brzydkie ciało, cellulit, tłuszcz mi wisi, co na to poradzisz/poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
z tym pisaniem co jemy to dobry pomysl ja wczoraj sniadanko serek wiejski i pomidor obiad taka potrawka zrobiona z podduszonej cebulki,2pomidorow i 1 piersi z kurczaka a kolacji nie bylo bo nie mialam kiedy teraz zaraz na sniadanie zjem jogurt :) adelaida to masz podobne parametry do moich;) ja 95 i 175 co do wiszacego cialka to hmm...niewiele mozna poradzic procz operacji plastycznej,moze masaze,wcierania kremow? Ale nie sugeruj sie moimi wypowiedziami bo ja ledwo dzis na oczy patrze,padlam o 2 w nocy a juz jestem na nogach bo na 8 do pracy,czasem mysle ze lepiej jakbym stamtd wogole nie wychodzila to bym sie chociaz wyspala dluzej :o nie wiem nawet czy sniadanie zjem bo cos mnie mdli od rana :o zycze wszystkim udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek! Jak leci dziewczyny? Czy sie da, czy nie nie da, prob...... ale ty jesteś pracuś........ cieszę się, że mamy podobne kg, co ja piszę, to należy płakać chyba, ale damy radę, albo chociaż będziemy próbować...... u mnie był dzień dobry, ale wieczór fuj, najadłam się czkolady!!!! ale każdy następny dzień jest wolny od wczorajszych błedów...... walczymy dalej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica to ja
tez u was taki upał? w takie upały zazdroszcze osobom szczupłym mam grube uda i sie odparzam buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
adelaida no takk pracus;) zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce,ale musze,i tak ledwo z oplatami wyrabiam :o ale juz mi to bokiem wychodzi,wczoraj tak sie slabo poczulam ze myslalam ze w autobusie zemdleje,nie wiem czy to z braku snu,cz ten upal,czy to ze tylko sniadanie zjadlam,czy wszystko na raz,ale powiedzialam sobie stop,musze zwolnic tempo bo naprawde nie daje rady:( co do jedzonka to ja wczoraj dobrze nawet bardzo dobrze bo nic caly dzien nie jadlam,a wieczorem to mnie mdlilo tylko,duzo pilam,za to teraz zrobie sobie cos,moze moj ulubiony serek z pomidorkami:) no u nas tez taki upal,jest katastrofa po prostu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica to ja
czy sie da,czy sie nie da,prob kochana własnie, ze nie dobrze ze cały dzien nie jesz, to nie jest zdrowe dla organizmu , najpierw sie głodzisz a potem organizm nadrabia zapasy ja się trzymam, jak musze zjesc cos slodkiego to tylko jedna sztuka cukierka i nic wiecej, u mnie waga nadal 80 kilo ale takie rzeczywiste 80, bo wczesniej tak serio to było ponad ale sie nie przyznawałam przed soba hehe ja zrezygnowałam w tym tygodniu z marszy jest za goraco nie dałabym rady po drodze bym gdzies padła próbuje troche ćwiczyc w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy sie da,czy sie nie da,prob
Diabliczko tak wiem ze to niezdrowe ale ja nie robilam tego celowo,od kwartalu dopiero jestem na wyzszym stanowisku a tam jest taki za przeproszeniem zapieprz ze nie mam kiedy sie podrapac w tylek:o tym bardziej ze jestem nowa wiec nie moge sie tak obijac,a jesc mi sie chce tylko po prostu czasem o tym zapominam,jak mam stres to nic nie moge przelknac :O a tak wogole dla wszystkich dziewczynek zeby bylo szybciej wpisywac to jestem Arnika:) tyko blagam nie myslcie tak jak kazdy gdy sie przestawiam ze to zmyslone imie:) A Wy jak macie na imie? No chyba ze to tajemnica ale sadze ze tak byloby latwiej sie do siebie zwracac:) Ja juz po sniadanku,byl jogurt a na obiad serek wiejski i 2 pomidorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge sie przylaczyc?Bylam na innym topicu ale chyba padl:( Tez mam kolo 20kg do zrzucenia i 21 za soba wiec mysle ze wagowo pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśkowaaa
Witam drogie Panie! Chcę sie do Was dołaczyć - jesli nadal mozna ? Mam do zrzucenia 30kg...i mam nadzieje że tym razem schudnę ale przede wszystkim wytrwam w utrzymaniu wagi po diecie:). Wczoraj moj facet podziałał mi na ambicje... bo wie ze sie zle czuje ze swoja waga i udalo mu sie :) Dzis peozperalam na forum w róznych dietach.. I zaczynam od jutra diete kefirkowa...to jest to co mi smakuje i bardzo szybko widac efekty a to dla mojej psychiki jest najwazniejsze czyli duzy kop motywacyjny napoczatku :) a po 2 tyg zobaczymy moze dukan....chociaz biorac pod uwage 1faze tej diety i brak w niej owocow i warzyw watpie zebym dala rade. Moge sobie wszystkiego odmowic ale nie warzyw . Pozdtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Mozna sie przylaczyc?? Ja zaczelam dzis. Zwaze sie jutro i podam wage startowa. Ale 8 na poczatku jak nic. Marzy mi sie 58 kg ale jak bedzie 60 to tez nie bede narzekac. Dzis na sniadanie bylo 4 lekkie wasy z serem i szynka, obiad warzywa na parze i kolacja 4 wasy z serem + ogorek i pomidor. I to na tyle dzisiaj. Od przyszlego tygodnia wybieram sie na silownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
Witam dziewczyny! Gdzieś się dzisiaj zgubiłam, nie miałam czasu nic napisać. Ja dzisiaj same owoce. Witam wszystkie nowe, w grupie raźniej, fajnie, że nas coraz więcej. A moje imię. Mam na imię Ada. Miłego wieczoru i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam siły ćwiczyć mimo iż jest teraz chłodno, ten upał dzisiaj mnie wykończył głodna jestem ale juz nie będę nic jadlła zapraszamy wszystkie Kobietki - będziemy szczupłe i szczęsliwe :-) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę mnie nie było, a tu tyle napisałyscie :D musze się cofnąć kilka stron :P jakos sie trzymam, ale ciezko, ciezko. motywacji nie mam a powinnam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×